wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 1
Ten https://www.empik.com/xiaomi-smartwatch-mi-smart-band-6-czarny,p1268844018,sport-p #miband jest z NFC? W opisie jest napisane, że ma, ale cena mi nie pasuje.
#xiaomi #empik #miband6
#xiaomi #empik #miband6
mam nawet telefon bez NFC i jakoś nie czuję się przez życie skrzywdzony. Ludzie to takie teraz lenie że nie chce im się karty w portfelu albo pod etui trzymać albo ostatecznie zapłacić blikiem ?
@MrPawlo112 Nie znoszę malkontentów (ಠ‸ಠ)
- 2
@MrPawlo112: Teraz ludzie tacy wygodni. Mają telefon i już zegar na ścianie im niepotrzebny, listów nie piszą, w samochodzie nie mają papierowych map.
- 1
Mirki ma ktoś z was pistolet do masażu MALATEC?
Link do #decathlon
MALATEC w Decathlonie
Nie znoszę rolowania i szukam czegoś do używania w domu po treningu. Widziałem w #empik na stronie taki sam, tylko 100zł tańszy i zastanawiam się czy to jest po prostu chiński szit, czy na domowe warunki wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sport #bieganie
Link do #decathlon
MALATEC w Decathlonie
Nie znoszę rolowania i szukam czegoś do używania w domu po treningu. Widziałem w #empik na stronie taki sam, tylko 100zł tańszy i zastanawiam się czy to jest po prostu chiński szit, czy na domowe warunki wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sport #bieganie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam Empik w dogodnej lokalizacji do którego na dało zamówić się produktu, więc zamówiłem do innego. A oni wysłali jeszcze do innego, w najgorzej dla mnie lokalizacji. #empik
wycofsli juz cashback z premium?
#empik
#empik
@komentarze I to dawno, jeden z mocniejszych argumentów za premium właśnie padł na pysk
@komentarze: wycofali... Lipne już teraz to premium
@Adammmmmmmm ile ? Dużo ¯_(ツ)_/¯
- 0
@MrPawlo112 chodzi mi o okres czasu
- 0
#empik #rap
empik oferuje płyty w wydaniu preorder?
chodzi mi aktualnie o tą https://www.empik.com/w-samo-poludnie-reto,p1282928431,muzyka-p
empik oferuje płyty w wydaniu preorder?
chodzi mi aktualnie o tą https://www.empik.com/w-samo-poludnie-reto,p1282928431,muzyka-p
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
Mirki, chcę przycebulić trochę, ma ktoś konto #empikpremium i może mi książkę zamówić?
#empikpremium #empik
#empikpremium #empik
Poszedłem kupić coś w aptece i po drodze zaszedłem do empiku po zeszyty do szkoły. Idę do kasy a tu kurła 15! zł za 1 zeszyt xDD I to nawet nie 96 tylko 60 kartek. Zwykły zeszyt w kratkę 15zł. Chyba kogoś p----------o z tą ceną. Czy to normalna i ja jestem z-----y bo z 3/4 lata temu po 4zł kupowałem #zalesie #zakupy #empik
@Kalafjoreg nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje w empiku

























#gry #empik #lowcygier #pepper
źródło: comment_1635422529QQoVZhrir7pPIcE41C4jiR.jpg
Pobierz