mam nawet telefon bez NFC i jakoś nie czuję się przez życie skrzywdzony. Ludzie to takie teraz lenie że nie chce im się karty w portfelu albo pod etui trzymać albo ostatecznie zapłacić blikiem ?


@MrPawlo112 Nie znoszę malkontentów ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrPawlo112: Teraz ludzie tacy wygodni. Mają telefon i już zegar na ścianie im niepotrzebny, listów nie piszą, w samochodzie nie mają papierowych map.

  • Odpowiedz
Mirki ma ktoś z was pistolet do masażu MALATEC?
Link do #decathlon
MALATEC w Decathlonie

Nie znoszę rolowania i szukam czegoś do używania w domu po treningu. Widziałem w #empik na stronie taki sam, tylko 100zł tańszy i zastanawiam się czy to jest po prostu chiński szit, czy na domowe warunki wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sport #bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bugg: Każdy fizjo powie, że jest na odwrót. Pistoletem ze stożkową końcówką zrobisz o wiele lepszy masaż, szczególnie ciężko dostępnych grup, jak np. przywodziciele, więc pistolet>piłeczka>rolowanie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#empik #pytanie co się stanie jeśli wykorzystam kartę podarunkowa do empiku na 50 zł i kupię za nią coś, co kosztuje mniej? Kasjer zwróci mi resztę?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@placebo_: reszta zostaje na karcie do wydania później, czyli masz kartę 50 zł, za pierwszym razem kupujesz coś za 40, zostaje 10 zł, potem kupujesz coś za 20 zł i płacisz 10 zł z karty i 10 zł gotówką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam Empik w dogodnej lokalizacji do którego na dało zamówić się produktu, więc zamówiłem do innego. A oni wysłali jeszcze do innego, w najgorzej dla mnie lokalizacji. #empik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze myślałem, że biografie pisze się o osobach zmarłych a tu większość pseudocelebrytów, którzy dopiero co napisali maturę (bądź nie xD) wydaje swoje autobiografie wtf xD #ksiazki #celebryci #empik
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedłem kupić coś w aptece i po drodze zaszedłem do empiku po zeszyty do szkoły. Idę do kasy a tu kurła 15! zł za 1 zeszyt xDD I to nawet nie 96 tylko 60 kartek. Zwykły zeszyt w kratkę 15zł. Chyba kogoś p----------o z tą ceną. Czy to normalna i ja jestem z-----y bo z 3/4 lata temu po 4zł kupowałem #zalesie #zakupy #empik
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach