@Takiseprzecietniak U mojego chłopaka na WDŻ nauczycielka dała uczniowi jabłko do ugryzienia i to ugryzione zaproponowała następnym. Chciała udowodnić, że kolejni już nie będą chcieli. Ale chłopcy stwierdzili, że to strasznie głupi eksperyment, i wspólnie zjedli całe jabłko. Pani nie była szczęśliwa.

Ryklem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Bardzo nie podoba mi się ta bajka. Postać mężczyzny, czyli Taty Świnki, jest tutaj ukazana jako nieogarniętego pierdoły, któremu cały czas coś się nie udaje. Oczywiście wszystko w opozycji do totalnie rewelacyjnej mamy świnki, która jest mądra, wszystko się jej udaje i często ogarnia sprawy, które tata świnka skasztanił... Poniżej jeden z wielu przykładów. Polecam obejrzeć i przemyśleć, czy na pewno jest to wartościowa rzecz.

https://www.dailymotion.com/video/x4s02b2

#oswiadczenie #dzieci
pogop - Bardzo nie podoba mi się ta bajka. Postać mężczyzny, czyli Taty Świnki, jest ...

źródło: comment_HNUAbWCCtXMaHfFTymxS6zqL4g6IeNmp.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bosser: WFu nigdy nie będzie za dużo. Dzieciaki powinny się aktywować fizycznie i od najmłodszych lat rozwijać kulturę fizyczną.

@hacco77: No tak, wszak religia to kompletny model rzeczywistości, zasad itp, itd. in Domino speravi i takie tam. :|
  • Odpowiedz
@Raa_V: system powinien być mieszany gdzie po podstawach uczniowie wybierają sobie w jakim kierunku chcą poszerzać wiedzę, takie przedmioty jak religia, plastyka, muzyka powinny być dobrowolne od początku. Niestety jest to nie do zorganizowania przy rozdrobnieniu szkolnictwa na wsiach i inbie jaka ludzie organizują przy zamykaniu szkół po 30 uczniów na wsiach.
  • Odpowiedz