Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file4272498131846168944
Pobierz@_Blanche_Barton dajesz, dajesz. Nie obijamy się
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 114
Od piątku w całym domu nie działają grzejniki. O tyle dobrze że w pokoju mam nieszczelne okno. Wiaterek przypomniał mi że już pora wstawać. Siedzę w kuchni, grzeje się piekarnikiem i pije herbatkę. Godzinę temu w tej kuchni spotkałem kolegów z litwy, wczoraj się pobili, nie wiem dlaczego, zresztą niespecjalnie mnie to obchodzi. O 21:00 muszę pójść przez las, żeby na 22:00 być w pracy, przynajmniej tam jest ciepło.
#emigracja
#emigracja
źródło: temp_file4090170198661717294
Pobierz- 57

@SaintWykopek: Ale przynajmniej masz kuchnię ładną i posprzątaną.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa: kochani, dawno mnie tu nie było, przepraszam. Tak się akurat życie potoczyło. Miło usłyszeć toto o 7 nad ranem, to taka bezpieczna przystań. Miłej niedzieli.

- 6
- 0
@Vikersundbakken: tak
mam tyle nagrań na których to widać że nawet nie wiem od czego zacząć tylko na samym YT takich nagrań jest Kilkaset Tysięcy
- 17
Dzień dobry w sobotę.
Dużo uśmiechu na cały dzień, niech Twoje smutki odejdą w cień.
Słoneczko już wstało, pyszną kawą zapachniało.
Praca wre, dziękuję za wszystkie zamówienia na wlepki Mirki i Mirabelki (。
Dużo uśmiechu na cały dzień, niech Twoje smutki odejdą w cień.
Słoneczko już wstało, pyszną kawą zapachniało.
Praca wre, dziękuję za wszystkie zamówienia na wlepki Mirki i Mirabelki (。
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 2
@RandyBobandy Hahaha XDDD Dokładnie. Najlepiej sprawdza się rzułty papież
- 19
Most Rędziński górujący nad mgłą.
#dziendobry #wroclaw #mosty #tworczoscwlasna #fotografia #dji mavic3pro
#dziendobry #wroclaw #mosty #tworczoscwlasna #fotografia #dji mavic3pro
źródło: 274 Most Rędziński mgła
Pobierz@belu_p Jak nim sterowałeś w takiej mgle ?
- 0
@EnderWiggin: o co konkretnie pytasz? Od mojej strony było rzadziej.
- 4
Zayebistego dnia Wam życzę!
#dziendobry
#dziendobry
- 11
źródło: IMG_20231202_080922_136
Pobierz@manedhel: no siema :) dzisiaj widoki niemal wyłącznie czarno-biale
źródło: IMG_20231202_092353
PobierzA potem trzeba jeszcze jakos do miasta sie przebic ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: PXL_20231202_090444914
Pobierz
źródło: temp_file2020898208765124692
Pobierz@WielkiNos: prawie jak wielki nos
źródło: 16989114902060
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa hejka. Ostatnie 2 dni opiekuńczego L4. W sumie to się człowiek cieszy, że do roboty wraca. Nie jestem stworzony do siedzenia w domu, oj nie. Śniegu ładnie nasypało, aż się przypominają czasy dzieciństwa, gdzie taki widok w Rabce to był co roku (ba, w Rabce było tyle śniegu, że mogłeś zatonąć w zaspie, mając 140 cm wzrostu). I co najlepsze - toto ma się utrzymać, a nie stopić za tydzień.
- 6
Dzień dobry. Smacznej kawusi lub herbatki dla wszystkich (づ•﹏•)づ
U mnie wjeżdża właśnie herbata i ciacho ʕ•ᴥ•ʔ
#dziendobry #pieczzwykopem
U mnie wjeżdża właśnie herbata i ciacho ʕ•ᴥ•ʔ
#dziendobry #pieczzwykopem
źródło: temp_file6073850583661069778
Pobierz
źródło: IMG_20230904_230805
Pobierz
- 1
@Perliczkowy_naplet: Chłop potrzymałby taką Cascę za ręke ale ta nawet na chłopa nie spojrzy, tylko Griffith i jego biały rumak w głowie... ehh...
konto usunięte via Wykop
- 1
@AnonimoweLwiatko: To nie dla szeregowego najemnika. My to sobie za rękę możemy co najwyżej potrzymać przebranego za babę, śmierdzącego krwią Corkusa :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZAKAPIOREK: mam nadzieję że spotkasz drugiego takiego kiedyś i ci przy**** xD
@Sultanat_Muszelki Taki nie za duży :)
źródło: temp_file269812570080258277
PobierzUwielbiam grudzień, wjeżdżamy na pełnej ze świątecznymi motywami, pozrrawiam i miłego dnia (。◕‿‿◕。)
Oczywiście w tle Wham-last christmas
#dziendobry #swieta #pracbaza #heheszki
Oczywiście w tle Wham-last christmas
#dziendobry #swieta #pracbaza #heheszki
konto usunięte via Android
- 3
@willyfog też lubię grudzień! Nareszcie ten lipny listopad się skończył (。◕‿‿◕。). Mery Krysmas Ewryłan!
@willyfog: pozdrawiam, u mnie od rana rmf classic bo od dziś przez miesiąc lecą same świąteczne hiciory ʕ•ᴥ•ʔ


































źródło: temp_file3917743863277663566
Pobierzźródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1
Pobierzźródło: temp_file6988040769194542558
Pobierz