Od piątku w całym domu nie działają grzejniki. O tyle dobrze że w pokoju mam nieszczelne okno. Wiaterek przypomniał mi że już pora wstawać. Siedzę w kuchni, grzeje się piekarnikiem i pije herbatkę. Godzinę temu w tej kuchni spotkałem kolegów z litwy, wczoraj się pobili, nie wiem dlaczego, zresztą niespecjalnie mnie to obchodzi. O 21:00 muszę pójść przez las, żeby na 22:00 być w pracy, przynajmniej tam jest ciepło.

#emigracja
SaintWykopek - Od piątku w całym domu nie działają grzejniki. O tyle dobrze że w poko...

źródło: temp_file4090170198661717294

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry w sobotę.
Dużo uśmiechu na cały dzień, niech Twoje smutki odejdą w cień.
Słoneczko już wstało, pyszną kawą zapachniało.

Praca wre, dziękuję za wszystkie zamówienia na wlepki Mirki i Mirabelki (
cytmirka - Dzień dobry w sobotę.
Dużo uśmiechu na cały dzień, niech Twoje smutki odej...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i_bless_the_rains_down_in_africa hejka. Ostatnie 2 dni opiekuńczego L4. W sumie to się człowiek cieszy, że do roboty wraca. Nie jestem stworzony do siedzenia w domu, oj nie. Śniegu ładnie nasypało, aż się przypominają czasy dzieciństwa, gdzie taki widok w Rabce to był co roku (ba, w Rabce było tyle śniegu, że mogłeś zatonąć w zaspie, mając 140 cm wzrostu). I co najlepsze - toto ma się utrzymać, a nie stopić za tydzień.
  • Odpowiedz