Jakoś ostatnio z żono rozmawialiśmy na temat obsikanej deski i mojego podejścia do tej sprawy i sikania na siedząco.
Ja jestem zwolennikiem sikania na siedząco, ale moi znajomi nie i dziwią się potem, że nie są mile widzianymi gośćmi jedynie przeze mnie, kiedy spotykamy sie w naszym domu.

Ja osobiście jestem gościnny, ale nienawidze jak ktoś obszczywa deskę w trakcie sikania. Potrafię za szczajacym kiedy ten skończy pójść do toalety, sprawdzić stan
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zarzutkkake w większości przypadków nawet jak trafiasz to szczochy rozbryzgują się na podłogę obok więc jeżeli kibel jest czysty to siadam żeby nie robić chlewu. W miejscach publicznych na stojąco
  • Odpowiedz
  • 1
@HeDA06: To już nie plan to rutyna, która trwa od prawie miesiąca, do marca będę tylko grać, jeść i spać, pózniej trza do roboty, ale o robocie myśleć nie będę, trzeba się cieszyć chwilą póki można.
  • Odpowiedz
Jak przychodzi taka pora roku, że rano za oknem tylko mróz, depresja i ludzie odśnieżający samochody - to właśnie w takich chwilach najbardziej doceniam pracę zdalną i sam fakt, że można zarobić na życie, siedząc w domu w dresach i klikając w komputer.

#pracait #pracbaza #dziendobry #praca #z-------------j
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry Mroźno, pochmurno.

IATR............ południowo południowo-zachodni (SSW) z prędkością 11 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie niewielkie (1/8-2/8)
TEMPERATURA...... -6
mroz3 - #dziendobry Mroźno, pochmurno.

IATR............ południowo południowo-zachod...

źródło: obraz_2023-11-29_072024039

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach