@PanMieczyslaw: zadzwoń i zapytaj bo z tego co pamiętam była informacja, że wszystkie oddziały są dla klientów zamknięte w soboty do odwołania.

Doręczenie w sobotę chyba też nie działa, ale pracują i wożą chyba to co zostało z tygodnia.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że są braki kadrowe, ale dlaczego #dpd zatrudnia kuriera z koronawirusem, to nie mogę zrozumieć #kurier
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ustawiłem datę dostarczenia na dzisiaj przesyłki w #dpd teraz patrzę na informacja o przesyłce i leży w jednym oddziale ponad 100km ode mnie. Czy jeszcze dzisiaj przyjdzie paczka? #kurier
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd najgorsza firma, gość mówi że przyjedzie a potem nie ma go, na infolinii kłamią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Beka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czołem, z dpd przychodzi sms o nadaniu przesyłki ?
Robiłem dziś w sklepie zamówienie telefoniczne i wiem tylko że przesyłka idzie #kurier #dpd nie mam numeru przesyłki. Podałem jedynie numer telefonu ale widzę że DPD nie pozwala sprawdzić tylko po numerze telefonu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinek88: jako magazynier na nocki, będziesz zapierdzielał 8-9h - chyba aktualnie 18zł/h na zlecenie, jako kurier może nawet od 6 do 22 od pn do pt, dzień w dzień, nie wiem jak z wynagrodzeniem.
  • Odpowiedz
#dpd #kurier Kur* zamowilem kuriera 2 dni temu, koles nie odbiera paczki. Dzwonie do infolinii mowia, ze kurier nie musi odbierac paczki. To po co sprzedajecie dzbany ta usluge kuhwa...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię porządki na strychu i muszę wysłać sporo paczek.
Wszyscy kurierzy chcą aby to było w kartonach.
Z racji dziwnych kształtów i dostępności kartonów wolałbym użyć
folii bąbelkowej i stretchu.
Kto na rynku nie będzie mi robił dopłat i komplikacji ?

Na
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finalnie : Inpost przez pośrednika, zero problemów ze stretchem, wszytko było prostopadłościanem - także co do niestandardowych wymiarów się nie wypowiem, dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
Zamawial ktos cokolwiek ostatnio z Amazon.de? Jak wygladaja teraz przesylki z Niemiec? Wyslali paczke kurierem UPS, wybralem dostawe w jeden dzien, jednak dzis dostalem powiadomienie o zatrzymaniu paczki przez wirusa. Ile bede musial czekac na wypuszczenie jej pod moj adres?

#kurier #ups #dhl #dpd #koronawirus #kurierzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiałem z Media Expert z gwarancją dostawy na następny dzień (paczka odebrana około północy). Od rana zero informacji od kuriera, status na stronie "Przesyłka odebrana przez kuriera". Zakładam, że jednak dzisiaj nie dotrze, ale nie jestem pewien. Macie jakieś doświadczenia? Jeśli nie było żadnego SMS, to raczej na pewno nic się dzisiaj nie wydarzy? Zależało mi na dostawie, ale już trudno... nie wiem tylko czy czekać cały dzień w domu, mam parę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krpablo: Ja mam ostatni status "Przesyłka odebrana przez Kuriera", dodany o północy i dotyczy on odebrania od ME ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na mapce jest tylko pin nad moim domem. No nic, poczekamy, zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Poncz: a... to chyba mi się walnęło z "przekazane do doręczenia" :(. To szczerze mówiąc nie wiem co w takiej sytuacji, możesz ew. spróbować się do ME dodzwonić, może będą wiedzieć coś więcej.
  • Odpowiedz