Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 85
@PanMieczyslaw: zadzwoń i zapytaj bo z tego co pamiętam była informacja, że wszystkie oddziały są dla klientów zamknięte w soboty do odwołania.
Doręczenie w sobotę chyba też nie działa, ale pracują i wożą chyba to co zostało z tygodnia.
Doręczenie w sobotę chyba też nie działa, ale pracują i wożą chyba to co zostało z tygodnia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 52
konto usunięte via Android
- 1309
@LouisCypher logiczne że narty kupuje się zaraz po sezonie. Kup teraz rower bo zimą przecież nie wypada
- 1266
@LouisCypher: kocham kurierów. Mają hajs za każdego stopa, a narzekają bo przesyłka nie taka albo za dużo xD
Czekam na paczkę z DPD. Od 3 w nocy paczka nie zmieniła statusu, ale jest już w moim mieście. Koronawirus ją zjadł czy coś się jebio statusy w DPD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #dpd #kurier #kurierzy
#koronawirus #dpd #kurier #kurierzy
@Wezwoguleicstont miałem podobnie, ale tego samego dnia była dostawa
@Wezwoguleicstont: Uspokój się
- 0
@NaChMiNick specjalnie urlop wziąłem by odebrać paczkę. 100km ode mnie i nie przyjedzie..żart
@GrubyChudini: powiem Ci tak, mój klient czeka na paczkę do paczkomatu drugi tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°) chcesz się z nim zamienić ?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Deasty: bo wszędzie tak jest, cała kurierka nie ma swoich aut, wszystko to podwykonawcy na fv. Gdzie ty żyjesz xD
- 3
@BajerOp: W inposcie czytalem że wymagają wlasnego auta p----y
@Deasty: Przecież wszędzie jest taka patologia... obczaj ten obrazek bo tu masz w pigułce o realiach... połamane nogi, oczywiście żadne L4 czy wypadek przy pracy bo jesteś przecież na "swoim" i albo z----------z albo kary umowne, to samo kiedy ci się auto wysypie i stoii u mechanika( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1587644043X2iP0eLbAm1cdvTUWlKtWF.jpg
PobierzA może by tak wszystko jebnąć i się przenieść do #dpd
Piwko o 12, coś pięknego.
#elblag #toniejestmiastodlamlodychludzi
Piwko o 12, coś pięknego.
#elblag #toniejestmiastodlamlodychludzi
źródło: comment_15876368715zPrPgEw2oG8M4fa6Y5053.jpg
Pobierz- 4
#dpd najgorsza firma, gość mówi że przyjedzie a potem nie ma go, na infolinii kłamią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Beka.
@RitmoXL: niestety to prawda
- 0
Jakaś awaria w dpd? od wczoraj dwie moje paczki stoją w dwóch różnych sortowniach
#dpd #kurier #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#dpd #kurier #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
- 0
- 0
@fspolczynnik: dzieki, a wiesz kiedy przychodzi ? Czy zaraz po nadaniu czy wieczorem jak jest na sortowni?
konto usunięte via Android
- 0
@mariancb W sumie to różnie. Czasami dzień przed, czasami rano w dniu doręczenia
- 0
Robię porządki na strychu i muszę wysłać sporo paczek.
Wszyscy kurierzy chcą aby to było w kartonach.
Z racji dziwnych kształtów i dostępności kartonów wolałbym użyć
folii bąbelkowej i stretchu.
Kto na rynku nie będzie mi robił dopłat i komplikacji ?
Na
Wszyscy kurierzy chcą aby to było w kartonach.
Z racji dziwnych kształtów i dostępności kartonów wolałbym użyć
folii bąbelkowej i stretchu.
Kto na rynku nie będzie mi robił dopłat i komplikacji ?
Na
@moserusik: nie mówię tutaj o pani Basi z warzywniaka tylko oficjalnym punkcie nadania paczki DPD. Tam ja zwymiaruja i jest git.
- 0
Finalnie : Inpost przez pośrednika, zero problemów ze stretchem, wszytko było prostopadłościanem - także co do niestandardowych wymiarów się nie wypowiem, dzięki za pomoc.
- 1
Zamawial ktos cokolwiek ostatnio z Amazon.de? Jak wygladaja teraz przesylki z Niemiec? Wyslali paczke kurierem UPS, wybralem dostawe w jeden dzien, jednak dzis dostalem powiadomienie o zatrzymaniu paczki przez wirusa. Ile bede musial czekac na wypuszczenie jej pod moj adres?
#kurier #ups #dhl #dpd #koronawirus #kurierzy
#kurier #ups #dhl #dpd #koronawirus #kurierzy
- 1
Zamawiałem z Media Expert z gwarancją dostawy na następny dzień (paczka odebrana około północy). Od rana zero informacji od kuriera, status na stronie "Przesyłka odebrana przez kuriera". Zakładam, że jednak dzisiaj nie dotrze, ale nie jestem pewien. Macie jakieś doświadczenia? Jeśli nie było żadnego SMS, to raczej na pewno nic się dzisiaj nie wydarzy? Zależało mi na dostawie, ale już trudno... nie wiem tylko czy czekać cały dzień w domu, mam parę
- 0
@krpablo: Ja mam ostatni status "Przesyłka odebrana przez Kuriera", dodany o północy i dotyczy on odebrania od ME ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na mapce jest tylko pin nad moim domem. No nic, poczekamy, zobaczymy.
@Poncz: a... to chyba mi się walnęło z "przekazane do doręczenia" :(. To szczerze mówiąc nie wiem co w takiej sytuacji, możesz ew. spróbować się do ME dodzwonić, może będą wiedzieć coś więcej.
7
Filozofia Fakaj bobla czyli słów kilka o upośledzeniu firmy DPD

Firma DPD przez 9 dni nie dostarcza paczki i po 3 interwencjach odsyła ją do nadawcy.
z- 2
- #
- #
- #
- #

























Bo na ten moment dzwoni do mnie ze on nie wejdzie na 3 pietro i ja mam zejsc
#kurier #kurierzy