Wpis z mikrobloga

@onigiritv: Bo taką usługę trzeba później reklamować, ktoś tam zapomni, ktoś inny machnie ręką i mają dodatkowy zarobek. Tak samo jak DHL, który udostępniał usługę kurier wieczór - dostawa 17-22, a w praktyce rzadko to działało, bo często DHL w danym rejonie nie miał kuriera, który jeździłby popołudniami.
  • Odpowiedz
@TheMan: Kupujesz z dziecmi bilet do Parku Rozrywki na sobotę (wersja specjalna) a przed wejściem informują Cię że dziś nie możesz wejść bo otwarte jest od poniedziałku do piątku.
  • Odpowiedz
@onigiritv: Myślę, że tak duża firma jak Park Rozrywki nie ma żadnego interesu w celowym oszukiwaniu. Prędzej takie sytuacje pojawiają się przez błąd ludzki lub sytuacje losowe.
  • Odpowiedz
@onigiritv: informacja o zawieszeniu pracy w soboty była podana ale tylko wewnętrznie do wiadomości kurierów, przewoźników i kadr DPD. Na ich stronie głównej ani słowa o tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MichalQ20: usługa nie jest wyłączona , nigdzie nawet nie ma informacji na ten temat że w soboty nie dostarczają.
Napisałem do kuriera który dostarczył mi przesyłke z DPD w czwartek i otrzymałem taką odpowiedz.
  • Odpowiedz