Czekam na drogą paczkę z #dpd i podobno została wydana kurierowi tylko skrót oddziału jest inny niż tego, który znajduje się najbliżej mnie i rozkminiam czy ona nie jest w innym mieście xD Często są błędy na stronie? #kurier
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pracuje ktoś w DPD? są jakieś opóźnienia w dostarczaniu paczek? szykują mi się spore wysyłki i nie wiem czy coś się pozmieniało, wcześniej była gwarancja dostarczenia 2 dni

#kurier #dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie czy można gdzieś zobaczyć dzienne albo tygodniowe ilości zamówień ze sklepów internetowych np allegro? Chodzi o ilości paczek jakie będą musieli obsłużyć kurierzy. Przed świętami były rekordy zamawianych paczek a po świętach nie mam pojęcia. Jest ktoś w stanie pomóc?
#inpost #kurier #paczkomaty #dhl #dpd #allegro #sklepyinternetowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurierzy #kurier #dpd
Facet kupił ode mnie coś na Allegro, wysłałem paczkę przez DPD Pickup. Paczkę nadałem, ale numeru nadania nie przekazałem do odbiorcy (prokrastynacja yeah). No ale 4 dni później znalazłem ten bilecik, wbiłem go na stronie DPD i paczki nie ma w systemie. Spytałem się odbiorcy czy paczkę dostał - dotarła. Dzisiaj dostałem maila, że zapłacilem i wygenerowałem dokumenty nadania, ale ale nie wysłałem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soshiu: ze strony DPD

Tryb pracy DPD Polska w trakcie Świąt Wielkiejnocy

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiejnocy tryb pracy DPD Polska przedstawia się
  • Odpowiedz
Mam pytanko w związku z #koronawirus do Mirków #kurierzy szczególnie #dpd #dhl #inpost lub do tych którzy w ostatnim czasie otrzymali paczkę. Jak wyglada obecnie dostarczanie paczek? Kurierzy zostawiają normalnie paczkę pod drzwiami bezkontaktowo czy każą schodzić pod blok lub inne takie ekscesy? Dajcie znać ʕʔ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bumcykcyk: nikt się nie przejmuje tym kiedy pojadą paczki. Nie wyrobi się z paczkami do oddziału to załadują na tira następnego dnia, w sumie pewnie codziennie któryś kurier się spóźni bo innej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
Zamówiłem sobie ostatnio pewną rzecz z płatnością z góry na konto, kurier bez pobrania. Dziś dostałem maila od GLS o takiej treści:

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że paczka o numerze: xxxxxxxxxx (Nr referencyjny: xxxxxxxxx) nadana przez xxxxxxxxx została przekazana kurierowi GLS.

Kliknij w jeden z poniżych linków i wybierz z rozwijanej listy opcje: Zgoda na pozostawienie paczki bez podpisu, a następnie wskaż miejsce, w którym kurier ma zostawić paczkę.

Jeśli wcześniej złożona została
Tymczas0wy - Zamówiłem sobie ostatnio pewną rzecz z płatnością z góry na konto, kurie...

źródło: comment_1585868384CoVSx6L3LaEcCDJAbfjSPm.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ssslave: @Tymczas0wy: doprecyzowując masz dwie możliwości odebrania bez podpisu :
- możesz użyć przekierowania przez mail i wskazać miejsce pozostawienia paczki + inne instrukcje dla kuriera (np pozostawić na wycieraczce + zadzwonić)
- dostajesz SMS z kodem i jego podanie kurierowi zastępuje podpis.
  • Odpowiedz
amazon z #dpd zaczął wysyłać czy już wysyłał wcześniej? bo raz pamiętam pakę r-------ą z pół roku temu dostałem od nich, a tak to tylko dhl i poczta przychodziły
teraz paka z 2m rzucona przez płot na beton
z ich kartonami to 3/4 paczek r---------h przez dpd będzie

#allegro
#amazon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zamówiłem paczkę z Danii kurierem dpd, i od piątku siedzi w ich centrali. Przewidywany czas dostarczenia byl na 3 kwietnia, i się zastanawiam czy czasem jeżdżą czy już nie? Bo nie mam żadnej informacji na mailu #kiciochpyta #kurier #dpd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki i Mirki jak nadać paczkę, żeby była rejestrowana i dotarła do odbiorcy kiedy ten nie podaje nigdzie numeru telefonu i kurierem odpada?

Różowa zamówiła sukienkę i jest cyrk ze zwrotem teraz ¯\_(ツ)_/¯

#pocztapolska #inpost #kurier #dhl #dpd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach