Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
- 61
BiałyDyrektor: 33 lat here. Po 30:
- gorzej schudnac. Niestety ale poziom testa spada i latwiej bylo chudnac i budowac miesnie jak mialo sie 20 iles lat
- masz bardziej w------e na wszystko i wszystkich.....
- .... przez co masz wiecej pewnosci siebie.
- Cenisz swoj czas o wiele bardziej. Przez to wpadlem w totalny multitasking. OGaldanie wszystkiego na 2x predkosc, sluchanie 80 roznych podcastow, szybkie czytanie ksiazek itd. Czujesz jak czas ucieka a
- gorzej schudnac. Niestety ale poziom testa spada i latwiej bylo chudnac i budowac miesnie jak mialo sie 20 iles lat
- masz bardziej w------e na wszystko i wszystkich.....
- .... przez co masz wiecej pewnosci siebie.
- Cenisz swoj czas o wiele bardziej. Przez to wpadlem w totalny multitasking. OGaldanie wszystkiego na 2x predkosc, sluchanie 80 roznych podcastow, szybkie czytanie ksiazek itd. Czujesz jak czas ucieka a
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania Ja tak miałam I już myślałam, że nigdy się to nie skończy. Aż nie poszłam do psychiatry i nie dostałam leków.
@Eternal_DDreamm: brzmi jak idealny przepis na ochujenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@staryalkus: gra warta swieczki. powodzenia
- 2
@MaddoxX1911: jak już to laptopa kupię bo nie wyobrażam sobie targać ze sobą całej stacjonarki
#anonimowemirkowyznania
Hejka, z anonima, bo wyjdzie, że miękka kluska ze mnie.
Od zawsze bardzo przeżywam swoje porażki, błędy i przykrości, które sprawiają ludzie- niemiłe komentarze, opinie, nawet zwykłe chamstwo. Wszystko mnie bardzo dotyka.
Zdecydowanie trudno mi się z tym żyje, ponieważ najczęściej niestety odreagowuję tym samym, tłamszę w sobie lub..płaczę. To infantylne i chyba nie wykształciłam u siebie poprawnych sposobów radzenia z niepowodzeniami czy stresem. Nie umiem niczego olać lub po prostu
Hejka, z anonima, bo wyjdzie, że miękka kluska ze mnie.
Od zawsze bardzo przeżywam swoje porażki, błędy i przykrości, które sprawiają ludzie- niemiłe komentarze, opinie, nawet zwykłe chamstwo. Wszystko mnie bardzo dotyka.
Zdecydowanie trudno mi się z tym żyje, ponieważ najczęściej niestety odreagowuję tym samym, tłamszę w sobie lub..płaczę. To infantylne i chyba nie wykształciłam u siebie poprawnych sposobów radzenia z niepowodzeniami czy stresem. Nie umiem niczego olać lub po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania: może #medytacja by Ci pomogła?
po wielu miesiącach medytacji potrafisz patrzeć na swoje emocje tak jak patrzysz na emocje obcej osoby - bez angażowania się w nie, bez przeżywania ich, po prostu chwilę są i po obserwacji ich zmieniają się na inne
możesz spróbować, ale ten stan osiąga się dopiero po wielu miesiącach medytacji
po wielu miesiącach medytacji potrafisz patrzeć na swoje emocje tak jak patrzysz na emocje obcej osoby - bez angażowania się w nie, bez przeżywania ich, po prostu chwilę są i po obserwacji ich zmieniają się na inne
możesz spróbować, ale ten stan osiąga się dopiero po wielu miesiącach medytacji
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#smuteczek #doroslosc #starosc #staroscnieradosc #zdrowie #zalesie #gorzkiezale
Już wiem jakie są symptomy podchodzenia pod 40. Czuję od środka jak mi śmierdzi z gęby ( ͡° ʖ̯ ͡°) No chyba że to symptom jakiejś choroby i trzeba czym prędzej lecieć się zbadać?!
Już wiem jakie są symptomy podchodzenia pod 40. Czuję od środka jak mi śmierdzi z gęby ( ͡° ʖ̯ ͡°) No chyba że to symptom jakiejś choroby i trzeba czym prędzej lecieć się zbadać?!
@rbk17:
Byłem 2 miesiące temu prywatnie u dentysty i wczoraj drugi raz na nfz. Nawet temperatury nie mierzą, a co dopiero jakieś szczepienia. Wypełniasz tylko jakiś papierek, w którym deklarujesz, że nie miałeś ostatnio kontaktu z zarażonym i że czujesz się zdrowy i jazda.
Dentyści są już dawno zaszczepieni.
Byłem 2 miesiące temu prywatnie u dentysty i wczoraj drugi raz na nfz. Nawet temperatury nie mierzą, a co dopiero jakieś szczepienia. Wypełniasz tylko jakiś papierek, w którym deklarujesz, że nie miałeś ostatnio kontaktu z zarażonym i że czujesz się zdrowy i jazda.
Dentyści są już dawno zaszczepieni.
- 0
Dorastanie w sensie umysłowym to etap na którym sam zaczynasz krytycznie rozważać to co ci wpajano podczas wychowania i kłaść kres własnym złudzeniom.
Niektórzy nie osiągają tego nawet na długo po ukończeniu umownych 25 lat. Wielu zapewne nie osiągnie tego nigdy.
~wygolony_libek-97
#cytaty #przemyslenia #rozkminy #takietam #zycie #dorastanie #doroslosc #filozofia
- 0
@wygolony_libek-97: ładnie ujęte
Mirabelki która z was była wychowywana na "grzeczną", bycie grzeczną dziewczynką itp. w sensie, że jak będziecie grzeczne to na coś sobie zasłużycie? W sensie że trwaliście w wyczekiwaniu na zauważenie tego, jak to jesteście superowe że tak dobrze wywiązujecie się z rzeczy które wam ktoś zadał. Plus nawet z ambicji i chęci chciałyście wyprzedzać, robiąc coś na zapas, żeby ktoś jeszcze bardziej pochwalił.
Jakie skutki na obecny moment?
Co się zmieniło
Jakie skutki na obecny moment?
Co się zmieniło
@interpenetrate: ja nie jestem dziewczynką, a tak byłem wychowywany. Skutki? Zachowywałem się grzecznie, jak patrzyli, a jak nie patrzyli, to robiłem swoje. Ogólnie nie polecam wierzyć w kity, jakie nam się wciska.
Pamietam jak za gowniarza marzyłem o mocnym PC i nowych konsolach. Naście lat później mam ps2/3/4 switcha v2, x one s ( leży w opakowaniu ) i od wczoraj PS5. Łącznie na tym wszystkim pograłem może godzinę.. wtf czemu to już nie cieszy ? #ps5 #doroslosc p.s. Mocnego peceta również posiadam - używam go do olx ...
źródło: comment_1611515382mcXEDhfrqDLJa8tJXz0lUm.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@furek1234: ty cierpisz od przesytu a nie od dorosłości
#anonimowemirkowyznania
Cześć,
pytanie głównie do dorosłych mirków i głównie w zasadzie do #rozowepaski (chyba, że inni też znają takie przypadki) - otóż mam 28 lat, narzeczony 30. Bierzemy ślub za 2 miesiące. Mam pracę, zarabiam 3,5k, czyli ok, ale bez szału. On więcej. Chciałabym się przebranżowić, ale jednocześnie chciałabym już pomyśleć o dzieciach w drugiej połowie roku. Nie widzi mi się zmieniać pracy po to, żeby zaraz iść
Cześć,
pytanie głównie do dorosłych mirków i głównie w zasadzie do #rozowepaski (chyba, że inni też znają takie przypadki) - otóż mam 28 lat, narzeczony 30. Bierzemy ślub za 2 miesiące. Mam pracę, zarabiam 3,5k, czyli ok, ale bez szału. On więcej. Chciałabym się przebranżowić, ale jednocześnie chciałabym już pomyśleć o dzieciach w drugiej połowie roku. Nie widzi mi się zmieniać pracy po to, żeby zaraz iść
źródło: comment_1610961611LrbOq5dUvLjMSQ4UUdWEFv.jpg
Pobierz@AnonimoweMirkoWyznania Problem nie jest absurdalny, z tego powodu coraz więcej kobiet w ogóle rezygnuje z dzieci. W ogromnej większości przypadków po prostu musisz wybrać co jest dla ciebie ważniejsze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dru_Gru piękny dywan i piękny kiciuś
- 2
- 12
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@porBorewicz07: taki śliczny mały niedźwiadek z dziobem, przytulałabym.
#anonimowemirkowyznania
Hej. Całkiem nadzwyczajna oferta pracy do mnie przyszła i zastanawiam się, czy by nie przyjąć. Ogólnie to mam 20 parę lat i pracuję w branży marketingowej. Urodziłem się w Rzeszowie, ale właściwie wychowałem się w Katowicach (właściwie to pod w aglomeracji śląskiej, ale powiedzmy że Kato ( ͡° ͜ʖ ͡°)), gdzie mieszkam do dziś, tutaj studiowałem (ale nie dokończyłem xD), zarabiam 4k netto, mam tu znajomych i dziewczynę.
Hej. Całkiem nadzwyczajna oferta pracy do mnie przyszła i zastanawiam się, czy by nie przyjąć. Ogólnie to mam 20 parę lat i pracuję w branży marketingowej. Urodziłem się w Rzeszowie, ale właściwie wychowałem się w Katowicach (właściwie to pod w aglomeracji śląskiej, ale powiedzmy że Kato ( ͡° ͜ʖ ͡°)), gdzie mieszkam do dziś, tutaj studiowałem (ale nie dokończyłem xD), zarabiam 4k netto, mam tu znajomych i dziewczynę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
taa, introwertyk i tyle znajomych ma
W dzisiejszym odcinku "wykop nie ma pojęcia czym jest introwersja", wydanie 23432
- 7
ZuchwałaStara: @AnonimoweMirkoWyznania: Bait. Introwertyk nie miałby tylu znajomych i ci znajomi nie wchodziliby mu tak bardzo w 4 litery.
Zaakceptował: LeVentLeCri
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 2
@Paula_pi: Nie bolą bo dbam o linie, 75kg here a nie 105 jak połowa polaków jak przekroczy 30lvl
Jak zaczne chodzić z 50kg cementu ba plecach to też będą boleć
Aha no i tryb niesiedzący w pracy
Jak zaczne chodzić z 50kg cementu ba plecach to też będą boleć
Aha no i tryb niesiedzący w pracy
- 2
@Jerry_the_Coin: I wzrok mam sokoli po 20 latach spawania ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wychodzą mi włosy (zęby tak)
@MaciekKubacki: ty chory poje...
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 3
@NaopaK i tak jest w pyte
- 0
Z takich moich osobistych osiągnięć to mimo, że przekroczyłem magiczną barierę 25 lat, nigdy nie bolały mnie plecy.
Mam za to czasem problemy z wzięciem satysfakcjonującego wdechu.
#doroslosc #truestory #niebieskiepaski #oswiadczenie
Mam za to czasem problemy z wzięciem satysfakcjonującego wdechu.
#doroslosc #truestory #niebieskiepaski #oswiadczenie
- 0






















Ferii zimowych też nie ma? ( ಠ_ಠ)
#pracbaza #doroslosc