BiałyDyrektor: 33 lat here. Po 30:
- gorzej schudnac. Niestety ale poziom testa spada i latwiej bylo chudnac i budowac miesnie jak mialo sie 20 iles lat
- masz bardziej w------e na wszystko i wszystkich.....
- .... przez co masz wiecej pewnosci siebie.
- Cenisz swoj czas o wiele bardziej. Przez to wpadlem w totalny multitasking. OGaldanie wszystkiego na 2x predkosc, sluchanie 80 roznych podcastow, szybkie czytanie ksiazek itd. Czujesz jak czas ucieka a
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Hejka, z anonima, bo wyjdzie, że miękka kluska ze mnie.
Od zawsze bardzo przeżywam swoje porażki, błędy i przykrości, które sprawiają ludzie- niemiłe komentarze, opinie, nawet zwykłe chamstwo. Wszystko mnie bardzo dotyka.
Zdecydowanie trudno mi się z tym żyje, ponieważ najczęściej niestety odreagowuję tym samym, tłamszę w sobie lub..płaczę. To infantylne i chyba nie wykształciłam u siebie poprawnych sposobów radzenia z niepowodzeniami czy stresem. Nie umiem niczego olać lub po prostu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: może #medytacja by Ci pomogła?

po wielu miesiącach medytacji potrafisz patrzeć na swoje emocje tak jak patrzysz na emocje obcej osoby - bez angażowania się w nie, bez przeżywania ich, po prostu chwilę są i po obserwacji ich zmieniają się na inne

możesz spróbować, ale ten stan osiąga się dopiero po wielu miesiącach medytacji
  • Odpowiedz
@rbk17:
Byłem 2 miesiące temu prywatnie u dentysty i wczoraj drugi raz na nfz. Nawet temperatury nie mierzą, a co dopiero jakieś szczepienia. Wypełniasz tylko jakiś papierek, w którym deklarujesz, że nie miałeś ostatnio kontaktu z zarażonym i że czujesz się zdrowy i jazda.
Dentyści są już dawno zaszczepieni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dorastanie w sensie umysłowym to etap na którym sam zaczynasz krytycznie rozważać to co ci wpajano podczas wychowania i kłaść kres własnym złudzeniom.

Niektórzy nie osiągają tego nawet na długo po ukończeniu umownych 25 lat. Wielu zapewne nie osiągnie tego nigdy.


~wygolony_libek-97

#cytaty #przemyslenia #rozkminy #takietam #zycie #dorastanie #doroslosc #filozofia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki która z was była wychowywana na "grzeczną", bycie grzeczną dziewczynką itp. w sensie, że jak będziecie grzeczne to na coś sobie zasłużycie? W sensie że trwaliście w wyczekiwaniu na zauważenie tego, jak to jesteście superowe że tak dobrze wywiązujecie się z rzeczy które wam ktoś zadał. Plus nawet z ambicji i chęci chciałyście wyprzedzać, robiąc coś na zapas, żeby ktoś jeszcze bardziej pochwalił.

Jakie skutki na obecny moment?
Co się zmieniło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamietam jak za gowniarza marzyłem o mocnym PC i nowych konsolach. Naście lat później mam ps2/3/4 switcha v2, x one s ( leży w opakowaniu ) i od wczoraj PS5. Łącznie na tym wszystkim pograłem może godzinę.. wtf czemu to już nie cieszy ? #ps5 #doroslosc p.s. Mocnego peceta również posiadam - używam go do olx ...
furek1234 - Pamietam jak za gowniarza marzyłem o mocnym PC i nowych konsolach. Naście...

źródło: comment_1611515382mcXEDhfrqDLJa8tJXz0lUm.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

pytanie głównie do dorosłych mirków i głównie w zasadzie do #rozowepaski (chyba, że inni też znają takie przypadki) - otóż mam 28 lat, narzeczony 30. Bierzemy ślub za 2 miesiące. Mam pracę, zarabiam 3,5k, czyli ok, ale bez szału. On więcej. Chciałabym się przebranżowić, ale jednocześnie chciałabym już pomyśleć o dzieciach w drugiej połowie roku. Nie widzi mi się zmieniać pracy po to, żeby zaraz iść
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, 

pytanie głównie do doros...

źródło: comment_1610961611LrbOq5dUvLjMSQ4UUdWEFv.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Hej. Całkiem nadzwyczajna oferta pracy do mnie przyszła i zastanawiam się, czy by nie przyjąć. Ogólnie to mam 20 parę lat i pracuję w branży marketingowej. Urodziłem się w Rzeszowie, ale właściwie wychowałem się w Katowicach (właściwie to pod w aglomeracji śląskiej, ale powiedzmy że Kato ( ͡° ͜ʖ ͡°)), gdzie mieszkam do dziś, tutaj studiowałem (ale nie dokończyłem xD), zarabiam 4k netto, mam tu znajomych i dziewczynę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paula_pi: Nie bolą bo dbam o linie, 75kg here a nie 105 jak połowa polaków jak przekroczy 30lvl

Jak zaczne chodzić z 50kg cementu ba plecach to też będą boleć

Aha no i tryb niesiedzący w pracy
  • Odpowiedz