Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lato czas sentymentów.. Nie umiem pogodzić się z tym, że mam już 28 lat. Nie jest gotowy by mieć tyle. Jestem bardziej ogarnięty niż kiedyś, bardziej zaradny, doświadczony ale nadal jakbym miał z 20 lat no i cały świat jakby przeciwko mnie bo gdzie znajomi? gdzie te dziewczyny które miałem poznawać? gdzie wszystkie okazjie i niezapomniane przygody? Pamiętam jak miałem naście lat i zero problemów. Jeździłem na wieś poza miasto i z okolicznym znajomym szwędaliśmy się po wsi lub jeździliśmy na rowerach. Letnie wieczory to niezapomniany klimat. Często udawało nam się spotykać jakieś laski, które też nie miały co robić w wakacje albo po prostu kupowało się piwo i tak spędzało czas, wspominając dotychczasowe akcje i snując plany na najbliższe dni. Nie mogę się pogodzić z tym jak ten czas minął. Nie chce żadnych rodzin, dzieci, stabilizacji. Chcę nadal łatwości w nawiązywaniu kontaktów i brak społecznej presji na bycie poważnym dorosłym. Tymczasem już prawie 0 znajomych a poznawanie nowych znajo/dziewczyny na #tinder czy #badoo to kompletna tragedia. Jestem bardziej ogarnięty itp a mimo to jest 100x trudniej o wszystko teraz. Dziwna zależność bo dawniej wszystko było prostsze mimo, że mam wrażenie że byłem kompletnym debilem wtedy. Czemu nie ma nic pomiędzy beztroskim okresem a poważną dorosłością? Czy każdy dorosły musi być poważny, czyli zaliczyć ślub, zrobić dzieci i przysięgać do końca życia siedzieć w domu ze swoją połówką bo tak wypada? Nadal chciałbym raz na jakiś czas usiaść sobie gdzieś z piwkiem z jakimś znajomym w jakimś pustkowiu na wsi, jeździć rowerem bez celu, połazić wieczorami bo może spotkamy jakieś laski, pójść na lokalną zabawę, itd. Samemu robiąc takie rzeczy wyszedłbym tylko na starego creepa bo ludzie w moim wieku już zapuścili korzenie w swoich domach albo im żona nie pozwoli na takie rzeczy.. A może wybrać się samemu na jakąś wieś w Polsce? Może tam znów odnajdę ten klimat?

#lato #wakacje #przemyslenia #przegryw #blackpill #doroslosc #mlodosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d83f27687918000a216554
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Lato czas sentymentów.. Nie umiem p...

źródło: comment_1624786742P37ULBHEzkIj0LurabmA5N.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyne czego sie boję (poza oczywiście gniewem Bożym) to właśnie to o czym piszesz - że za 10 lat się obudzę z ręką w nocniku, żyjąc jak w technikum 2 lata przed 30.
Nie wiem co bym zrobił na twoim miejscu, jakby nie było szans na normalną laskę i znalezienie rówieśników do chlania to pewnie bym zarabiał siano i chodził na dziwki. A po 40 jak będziesz zarabiał sporo to
PotężnyCielak: To jak ja tylko o 4 lata starszy a do tego zawodowo miernota 3k do ręki. Powolna wegetacja. Ogólnie to czuję, że cofam sie w czasie. Ciągle powroty filmowe czy growe do starych marek i w ogóle. I tak człowiek ma 30 lat a robi to co 20 lat temu. A wtedy się myślało, że teraz będą żona i dzieci.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem w tym samym wieku. Singiel. Znajomych mam paru . Maj i połowę czerwca codziennie coś robiłem. Mam wieczny niedosyt życia. Kiedyś byłem strasznie aspołeczny. Gry i siedzinie w domu. Teraz gdy właśnie się zmieniłem patrzę trochę na przeszłość jak na zmarnowany czas. Mogłem go lepiej wykorzystać. Moja pasją są motocykle i fury. To mnie zawsze przy życiu i nadziei trzymało. Większość czasu pracuje za granicą także mogę przynajmniej spełniać
@AnonimoweMirkoWyznania: oj przykro mi opie, jesteś w bardzo podobnej sytuacji do mojej z tym że ja jestem przegryw i nawet tej twojej młodości nie zaliczyłem.

Najgorsze jest właśnie to co piszesz - ludzie już się wybawili i od 28+ latka oczekują, że będziesz stabilnie nudny, poważny, nie beziesz myślałam o imprezach, lekkim życiu tylko zaczniesz być odpowiedzialny, porzucisz pasje i będziesz żył w trybie praca-dom, weźmiesz ślub, kredyt, zrobisz dzieci i