Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MlodyWilk: sponsorem tego odcinka jest producent tarki do ziemniaków
źródło: comment_1670501618C9Cq2e4hozkuMfDQ9JPRbA.jpg
Pobierz- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MlodyWilk: "I love helmets". A nie, czekaj..
@odislaw: u niektórych przychodzi to z wiekiem. Za małolata też na desce jeździłem bez kasku. Nawet ze dwa razy przyzwoniłem łbem o asfalt. Dalej jeździłem bez. Czemu? Z perspektywy czasu nie jestem w stanie odpowiedzieć, ot, młodość, naiwność, głupota i młodzieńcza odporność. Teraz nawet gdy jadę po bułki na rowerze to zakładam kask.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
@MlodyWilk: Boli od samego patrzenia XD
- 12
Tez zauważyliście jak zniknęły deskorolki elektryczne? Kiedyś takie popularne teraz hulajnogi chyba wygryzły rynek
#deskorolka #pojazdyelektryczne #hulajnogaelektryczna
#deskorolka #pojazdyelektryczne #hulajnogaelektryczna
23
PAKT Video - Prawdziwy film deskorolkowy

Pakt Video to Polska produkcja deskorolkowego filmu od Icy Tower. Polscy skaterzy śmigają na wysokim poziomie po Polsce i Europie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
21
Rodney Mullen - Liminal

Rodney Mullen - lat 56 Piękne widowisko freestyle'u na deskorolce urządzone przez jednego z twórców tego sportu
z- 2
- #
- #
- #
- #
Wraz z #rolki dostałem 5 kółek do #deskorolka oddam za darmo wysyłka nie na mój koszt albo odbiór #lublin albo do śmieci londujo
źródło: comment_166723792603DVWFAwSnLslAAx88DZ4S.jpg
Pobierz@Kruszyn99: jak masz czas i po drodze to bardzo chętnie
- 0
@Dyspenseria: Dam znać jak będę się wybierać
Cześć,
Potrzebuję rady od specjalisty, sprawa arcytrudna, pewnie niewykonalna.
Zakup deskorolki z allegro do 150zł - niedzielna jazda po ścieżkach rowerowych.
Blat to chyba klon, im grubszy tym lepszy.
Jaki ABEC na łożyskach wybrać wybrać, 9?
Koła im większe tym wygodniejsze prawda, a twardość?
Potrzebuję rady od specjalisty, sprawa arcytrudna, pewnie niewykonalna.
Zakup deskorolki z allegro do 150zł - niedzielna jazda po ścieżkach rowerowych.
Blat to chyba klon, im grubszy tym lepszy.
Jaki ABEC na łożyskach wybrać wybrać, 9?
Koła im większe tym wygodniejsze prawda, a twardość?
@sutyrips: syfu z allegro nie kupować,
na jakiejś grupce używkę można kupić , ale w tej cenie nadal kicha, najlepsze wyjście to dołożyć stówke i kupić to, od fisha bo te deski są naprawdę spoko
https://fishskateboards.com/deskorolka-klasyczna/deskorolka-fishskateboards-worm-80-5902838326893-897.html
na jakiejś grupce używkę można kupić , ale w tej cenie nadal kicha, najlepsze wyjście to dołożyć stówke i kupić to, od fisha bo te deski są naprawdę spoko
https://fishskateboards.com/deskorolka-klasyczna/deskorolka-fishskateboards-worm-80-5902838326893-897.html
- 0
@sutyrips: Kupileś już? Bo jak nie to Fish Skateboards. Najlepsza jakosć do ceny.
- 138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nostalgia #lata90 #deskorolka #prasa
Mimo, że byłem w latach 90. punkiem, to jakiś czas śmigałem na desce i obowiązkowo kupowałem Ślizg. Jeśli chodzi o muzykę nic tam dla mnie nie było ale temat deski był ważniejszy. Eh... nostalgia.
Mimo, że byłem w latach 90. punkiem, to jakiś czas śmigałem na desce i obowiązkowo kupowałem Ślizg. Jeśli chodzi o muzykę nic tam dla mnie nie było ale temat deski był ważniejszy. Eh... nostalgia.
źródło: comment_1665997648LXYuRLMNDJ7euSnK58ZNYv.jpg
Pobierz@DocentMarzanek właśnie chciałem napisać o klan. Ja jako skejt kupowałem ślizg i klan, właśnie to CD pozwalało mi poznać wielu wtedy podziemnych wykonawców :)
6
Deskorolka w Kolumbii JAZDA po 400 letnim forcie

Ostra uliczna deskorolka w Kolumbii
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
18
Buldog francuski jadący przez miasto

Buldog francuski z niewiarygodną kontrolą nad deskorolką.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Używa tu ktos deskorolki elektrycznej na codzienne dojazdy do pracy, na codzien po mieście? Jak to się sprawdza, mogę liczyć na jakieś porady?
#pytanie #miasto #deskorolka #sport #oszczedzanie #praca #pracbaza
#pytanie #miasto #deskorolka #sport #oszczedzanie #praca #pracbaza
konto usunięte via iOS
- 1
@drzewostan: Porada ode mnie: nie jeździj chodnikiem bo się wywalisz
konto usunięte via iOS
- 1
@drzewostan: Nie ma chodników idealnych ¯_(ツ)_/¯
- 0
Szukam deski elektrycznej na dojazdy do pracy (3km w jedna stronę) fajnie jakby byla opcja wymiany kołek na terenowe bo chodniki gorsze niż jazda po trawniku. Coś do 2k. Kojarzy ktos? #kiciochpyta #deskorolka #deskaelektryczna #hulajnogaelektryczna
- 0
@Justaman: kupiłem jakoś czas temu laotie R5. Ma jakieś 20km zasięgu, kółka dosyć dobrze tłumią zwykłą kostkę brukową. Natomiast nie wiem czy jest to super dobry pomysł na dojazdy. Ja mieszkam w nl więc tutaj ścieżki są proste i jeździ się wygodnie. Jeśli bardzo chcesz to mogę ją odsprzedać gdyż niedługo (kwestia tygodnia) będzie w Polsce na mnie czekać. Rzadko jej już używam bo jeżdżę głównie rowerem.
- 2
No i stało się. Kupiłem swoją pierwsza deskę surfskate. Pierwsze wrażenia z jazdy są takie, ze niemal na nowo muszę się uczyć jazdy. Między innymi stawianie stop na desce. Tak przynajmniej mówią poradniki na yt. Jak narazie to nie żałuje zakupu i całkiem dobrze się na tym bawię. Lepsze to niż tylko odpychanie się na cruiser czy #longbord .
#skateboarding #deskorolka
#skateboarding #deskorolka
źródło: comment_1661858230mo6s7r8CRnwdHqLr34eDKb.jpg
Pobierz- 0
chce i musze przeczyścić moje łożyska w desce. później trzeba je lekko naoliwić. czy do tego nada się przykładowo olej syntetyczny FINISH LINE z dodatkiem Teflonu? bo mam taki olej który używam do łańcucha na #rower
#deskorolka #longboard
#deskorolka #longboard
Yo, pomoże ktoś na pw ze składaniem pierwszej deski? Mam przygotowany secik i chciałbym się upewnić, że wszystko będzie ze sobą kompatybilne ;>
#skateboarding #deskorolka #skate
#skateboarding #deskorolka #skate
@bartoromeo: za 99 zł na nervousie masz blaty, warto wspierać polskie
@bartoromeo: wszystko się zgadza
Czy #longboard z firmy NKX to dobry longboard? Są fajne przeceny, ale nie wiem, czy jest to cos warte. Przykładowo: https://euroskateshop.pl/nkx-vegas-dancing-longboard.html?v=23429 Na wykopie przeczytałem, że NKD to słaba firma. Jak jest zatem z NKX? Szukam cos do dancingu. #deskorolka
@rekinwpaski: chinski szit, a przecena jest jak na sok caprio - nikt nigdy nie widzial tych desek nieprzecenionych
@rekinwpaski: obie firmy słabe
























#deskorolka #skateboarding