Ostatnio doszedłem do wniosku, że zaczął bym jeździć na desce. Myślałem nad zainwestowaniem w deske od Nervous. Ale jak to wygląda z wytrzymałością takiej dechy? Ważę prawie 100kg, a jednak nie chciałbym złamać deski przy nauce Ollie. Macie jakieś doświadczenia z trwałością desek względem wagi? Zwłaszcza, że taka deska od Nervous tania nie jest, ale jednak uważam że to lepszy wybór niz marketowe rzeczy
#deskorolka #skateboarding
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wookash071: Deski nervous są ok i jak większość profesjonalnych blatów lecą z jednej z kilku fabryk na świecie. Na pewno dużo lepsze niż marketówki. Czy wytrzyma to bywa różnie, bo to zależy jak twardo lądujesz i czy na śrubki.
  • Odpowiedz
@odislaw: u niektórych przychodzi to z wiekiem. Za małolata też na desce jeździłem bez kasku. Nawet ze dwa razy przyzwoniłem łbem o asfalt. Dalej jeździłem bez. Czemu? Z perspektywy czasu nie jestem w stanie odpowiedzieć, ot, młodość, naiwność, głupota i młodzieńcza odporność. Teraz nawet gdy jadę po bułki na rowerze to zakładam kask.
  • Odpowiedz
@hdh3he3: jak miałyby zdobyć popularność na polskich chodnikach? Hulajnogi ledwo co dają radę na tych dziurach, deski nie miały najmniejszych szans
  • Odpowiedz
Cześć,
Potrzebuję rady od specjalisty, sprawa arcytrudna, pewnie niewykonalna.
Zakup deskorolki z allegro do 150zł - niedzielna jazda po ścieżkach rowerowych.
Blat to chyba klon, im grubszy tym lepszy.
Jaki ABEC na łożyskach wybrać wybrać, 9?
Koła im większe tym wygodniejsze prawda, a twardość?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Justaman: kupiłem jakoś czas temu laotie R5. Ma jakieś 20km zasięgu, kółka dosyć dobrze tłumią zwykłą kostkę brukową. Natomiast nie wiem czy jest to super dobry pomysł na dojazdy. Ja mieszkam w nl więc tutaj ścieżki są proste i jeździ się wygodnie. Jeśli bardzo chcesz to mogę ją odsprzedać gdyż niedługo (kwestia tygodnia) będzie w Polsce na mnie czekać. Rzadko jej już używam bo jeżdżę głównie rowerem.
  • Odpowiedz
No i stało się. Kupiłem swoją pierwsza deskę surfskate. Pierwsze wrażenia z jazdy są takie, ze niemal na nowo muszę się uczyć jazdy. Między innymi stawianie stop na desce. Tak przynajmniej mówią poradniki na yt. Jak narazie to nie żałuje zakupu i całkiem dobrze się na tym bawię. Lepsze to niż tylko odpychanie się na cruiser czy #longbord .
#skateboarding #deskorolka
ImeNs - No i stało się. Kupiłem swoją pierwsza deskę surfskate. Pierwsze wrażenia z j...

źródło: comment_1661858230mo6s7r8CRnwdHqLr34eDKb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chce i musze przeczyścić moje łożyska w desce. później trzeba je lekko naoliwić. czy do tego nada się przykładowo olej syntetyczny FINISH LINE z dodatkiem Teflonu? bo mam taki olej który używam do łańcucha na #rower

#deskorolka #longboard
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach