Tak wyglada zębatka silnika napędu ownboard w2 po przejechaniu 2500km. Dla porównania stara i nowa na zdjęciu. Kupiłem nowe silniki, niestety #ownboard nie sprzedaje zembatek osobno, a dorobienie tego w Polsce kosztuje tyle samo, co komplet u chińczyka
(°° .
Jedyny plus jest taki, że wracam do jazdy. Na starej już nie dało się jechać.
#deskorolka #longboard
g4l4nt - Tak wyglada zębatka silnika napędu ownboard w2 po przejechaniu 2500km. Dla p...

źródło: comment_1650798878fKJT5rWKbMqWwOemWumVhi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napiszę kilka wskazówek dla początkujących (ciul z tym że sam jeszcze się uczę jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie wskazówki których nigdzie nie znalazłem albo musiałem się domyśleć lub obejrzeć kilka filmów.
1. Nogę przednia ustawiasz tak ze palce nogi są mniej więcej na styk z tylnią częścią montażowek. Przednia część jest odsłonięta. Noga przednia to ta która trzymasz z przodu podczas ślizgania się na lodzie lub czymkolwiek innym śliskim.
2. Jeździć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak już ustawiamy nogi bokiem do dalszej jazdy to przednia część buta nie może wystawać poza deskorolkę. Najlepiej żeby była na równo z deską a pięty w powietrzu
  • Odpowiedz
Od odpychania się na podeszwie stopy tak jakby zdarła mi się skóra, coś jakby był odcisk ale woda wypłynęła i sama skóra teraz wisi. Jakieś porady co do tego? Myślałem żeby ubrać grubsze skarpety i owinąć stopy bandażem przed kolejną jazdą.
#skateboarding #deskorolka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loperamid: to mi się całkowicie skóra zedrze xD dużo chodzę i tak mam taką utwardzoną skórę w niektórych miejscach a ona się zdarła. Póki co patent z innymi butami i bandażem zdaje patent. Jak się zagoi i dalej będzie to samo to wtedy jeszcze będę kminił.
  • Odpowiedz
#deskorolka #skate
W mojej okolicy zrobili ostatnio nowe drogi i zauważyłem że sporo wzniesień jest w okolicy. I wpadłem na pomysł że chce teraz być cool skaterem

stąd pytanie jaką deske polecacie do 100plnów, głównie do jeźdzenia żeby była szybka i jakieś triki nie triki też chciałbym się nauczyć.
Wysoki jestem, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki zasięg ma nasza hulajnoga elektryczna? Producenci podają zasięg maksymalny, który nijak ma się do realnych osiąganych wartości. Stworzyliśmy kalkulator realnego zasięgu, aby każdy mógł sprawdzić jaki zasięg osiągnie na danym modelu hulajnogi w konkretnych warunkach. Kalkulator estymuje, a nie określa dokładny zasięg. Został przetestowany na około 30 modelach hulajnóg i pokazuje wartości z dokładnością do +/- 5 km.

Film z serii HEDL - hulajnoga elektryczna dla laika o kalkulatorze: https://youtu.be/wibLoHD4LbU
Link do kalkulatora:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MePix: kiedys czytalem gdzies ze ogolnie 1 mila/kw i mniej wiecej to sie zgadza jesli ktos z--------a
przy tych 250w wychodzilo mi x2 "powiedzmy" ale to na kompletnie prawie plaskim bo wiadomo ze 250w to pod gorke nic nie wciagnie.
  • Odpowiedz
Ile kosztuje ładowanie hulajnogi elektrycznej, ebike, skutera elektrycznego? Stworzyliśmy kalkulator dzięki któremu możemy obliczyć koszt ładowania podając parametry baterii ->
https://hndelectric.pl/kalkulator-kosztu-ladowania-pojazdow-elektrycznych/

Więcej Info o kalkulatorze w naszym kolejnym filmie z serii "HEDL - Hulajnoga elektryczna dla laika" na naszym kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=CHa627YdDZE

Pozdrawiamy,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach