Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4

- 1
@Da_R_ecky: Szopienice Południowe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
@MegaKox ale koniec końców zmieniasz kolor, wiec chyba profit ))¯_(ツ)_/¯
@con-shonnery: Kiedyś też, jak Ty, byłem stalkerem... Ale wtedy ktoś mi powiedział "Wynoś się stąd, stalkerze". ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@Korczaszko: albo gazowa
- 8
@Korczaszko: @Piottix: Czyli drugi sezon typowo gorszy xD
- 2
Radiacyjna mapka ONLINE
https://remap.jrc.ec.europa.eu/GammaDoseRates.aspx
#mapy #mapporn trochę #czarnobyl
https://remap.jrc.ec.europa.eu/GammaDoseRates.aspx
#mapy #mapporn trochę #czarnobyl
źródło: comment_m1vWxvVaTtUdg24EUgAkVIchGiJQ6Sh1.jpg
Pobierz- 1
@catchmeoutside: no problem Mirunio
- 2
@ArtystaProgramista: @mojarewolucja: http://pl.aliexpress.com/item/33045437267.html
Oni juz wszystko kopiuja ¯\_(ツ)_/¯
Oni juz wszystko kopiuja ¯\_(ツ)_/¯
14
Zobaczcie, jak wygląda od środka nowy sarkofag na elektrowni w Czarnobylu

Chociaż nałożenie sarkofagu na zniszczony blok reaktora nr 4 w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej nastąpiło 3 lata temu, to jednak dopiero wczoraj (10.07) zakończyły się testy osłony i została ona oddana do użytku.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak opuszczali ten niemiecki lazik joker to jak te liny tak ładnie się rozplataly?
#czarnobyl
#czarnobyl
5
Nowy prezydent Ukrainy chce otworzyć Czarnobyl dla turystów!

Nowy prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zapowiedział otwarcie dla turystów terenu wokół byłej elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Ukraiński
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
395
W Czarnobylu oddano do użytku nową osłonę na zniszczony reaktor

W Czarnobylu na Ukrainie oddano w środę do eksploatacji nową osłonę nad czwartym reaktorem elektrowni atomowej, który został zniszczony przez wybuch w 1986 roku. Pozwoli to na rozpoczęcie demontażu starego sarkofagu, który ochraniał reaktor wcześniej.
z- 123
- #
- #
- #
- #





















źródło: comment_Y36y3qmm294QsMo0yCYYl52zhHSwCMI2.jpg
Pobierz