Mała ciekawostka dla zainteresowanych tym wykopem - https://www.wykop.pl/link/5196165/gdansk-16-pietrowy-wiezowiec-bez-windy-na-polpietrach-krzeselka-dla-zmeczonych/

Wołam tych, co udzielali się w kwestii możliwości zerwania windy i spadnięcia jej na sam dół
@marian1881: @Arrgon: @mrmydlo: @Krole: @zcaalock: @IdzieGrzesPrzezWies: @mmarekss: @deeneb: @wojciecharmata:

Będąc kilkukrotnie w #czarnobyl #prypec zawsze ciekawiła mnie wspomniana kwestia. Okazało się, że w niekonserwowanych, starych blokach z wielkiej płyty,
sultanomariano - Mała ciekawostka dla zainteresowanych tym wykopem - https://www.wyko...

źródło: comment_XXHoxAN9LU6iA7nxsBwcCPmJdFqQyUEm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marian1881: nu da, haraszo, ja z podlasjia xD
nie dziwię się znajomemu, większość odwiedzających Czarnobyl wraca tam przynajmniej raz, a niektórzy nawet kilka. Nie dotyczy to tych z jednodniowych wycieczek np. z Kijowa, oni traktują to miejsce jako fajne miejsce do relacji na insta i tyle.
  • Odpowiedz