Z okazji 30 rocznicy katastrofy w Czarnobylu przypominam okolicznościowy wierszyk:

Dylu dylu na badylu
Coś jebnęło w Czarnobylu
Dzieci piją płyn lugola
Bo to ruska coca-cola
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach