@sultanomariano: wydaje mi sie, że jak nie jesteś jakimś specjalistą od fizyki i nie robiłeś tam niczego ciekawego poza zwiedzaniem to nie jest to chyba nic ciekawego :/ fotorelacji jest już sporo, a ostatnio nawet widziałem wyjazd do Czarnobyla w jakiejś promocji za śmieszne pieniądze.
  • Odpowiedz
@sultanomariano: jedno i to samo, tylko wtedy na studiach miny ludzi jak im fotki pokazywałem (fb jeszcze nie było;p) bezcenne :) Tak więc była to taka wycieczka z legendą. Ale i dla mnie osobiście czymś fajnym, myślałem, że nikt się tym nie interesuje, że człowiek jedzie się zmierzyć z końcem świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChestNoot: w zeszłym roku pod koniec kwietnia. Za dwa tygodnie lecę do Kijowa, ale w tym roku odpuszczam Czarnobyl. Mam wrażenie, że ceny wzrosły (może to przez okrągłą rocznicę), bo na przełom kwietnia i maja poniżej 100$ niczego nie ma. Moim zdaniem warto się wybrać np. ze strefą zero. Dają dużo więcej swobody, niż te jednodniowe wyprawy z Kijowa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach