Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Michal0173 lektor to zlo;)
@fatoom87: Masz też wersję z napisami...
@LadyRaspberry Czarnobyl > Titanic a scena gdy Legasov wsiada do samochodu wyciska łzy z oczu
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 18
@ruum: Nie dolecieli.
źródło: comment_n8dIXuNOXaNO4ndQO3IvTLs0ieiua0yx.gif
Pobierz
konto usunięte via Android
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
niesiony falą #czarnobyl , jakie są polecane biura podroży do strefy z polski?
- 27
- 23
- 22
#czarnobyl #hbogo #seriale #walesacontent #komunizm #heheszki #memy #humorobrazkowy #dd
Wszyscy wiemy jak było naprawde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszyscy wiemy jak było naprawde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_FhIUywjBnqgxnmYTYW3TpPGtdFEOLlGw.jpg
PobierzToptunov (pierwszy z prawej) z ziomeczkami w Prypeci
#czarnobyl
#czarnobyl
źródło: comment_1ChWmnJSc9WLrnt0Nqgc1kf5UrVt4Gfy.jpg
Pobierz- 2
- 6
@dziad_domniemany: na tym zdjęciu ma minę, jakby wiedzial co sie odjbie w tej elektrowni
- 5
- 3

- 10
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Serial mega. Chciałoby się odzobaczyć i zobaczyć jeszcze raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spoiler dotyczący ostatniego odcinka i odbioru całości:
Spoiler epilogu,
Spoiler dotyczący ostatniego odcinka i odbioru całości:
Spoiler epilogu,
https://www.wykop.pl/link/4985477/o-krok-od-wielkiej-tragedii-pozar-benzylu/
Mireczki, zachęcam do zapoznania się z artykułem o pożarze w naszym rodzimym podwórku. Może nie tak poważnym jak Czarnobyl ale skutki tego pożaru odczuwa się do dziś.
#czarnobyl
Mireczki, zachęcam do zapoznania się z artykułem o pożarze w naszym rodzimym podwórku. Może nie tak poważnym jak Czarnobyl ale skutki tego pożaru odczuwa się do dziś.
#czarnobyl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 24
@Gwaihir ty tak poważnie? To fakt historyczny poza tym było to też w pierwszym odcinku.
- 10
@Gwaihir: To zupełnie jakbyś narzekał, że ktoś zdradził Ci zakończenie "Pasji" xD
- 379
@lapovsky: widać objawy choroby popromiennej :)
- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Aż wstałem i sam przed telewizorem zacząłem bic brawo. Fenomenalny serial.
#czarnobyl
#czarnobyl
Skąd wziąć napisy do #czarnobyl ? XD angielskie starczą
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@BajerOp: faktycznie eng są w vlc, dzięki
- 384
- 30
Po ostatnim odcinku mogę z czystym sumieniem wystawić ocenę 10/10
Aż mi się żal zrobiło Akimova i Toptunova ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czarnobyl
Aż mi się żal zrobiło Akimova i Toptunova ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czarnobyl























#czarnobyl #chernobyl #seriale
#heheszki