Marzy mi się taki wielki reset w Polsce jak w Afganistanie. Te wszystkie feministki, roszczeniowe Polki, demoralizacja itd.

Wyobrażacie sobie roszczeniowe Polki w burkach? Podporządkowane, bez swojego zdania?

Miód na moje uszy. Szkoda, że nigdy nie będzie takiej wojny w Polsce.


@Ubol_teskniacy_za_prl: Zwaliłeś już sobie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@algus: te ciastka smakują jak rozczarowanie, nie polecam. Są małe (tak z 5cm średnicy), osiem sztuk, smakują chamsko słodzikiem, wcale nie mają mało kalorii a do tego w ogóle no, bleh.
  • Odpowiedz
@gorgios: Ażebym to raz w życiu słyszał, jak młody pracownik na jakieś niewykwalifikowane stanowisko dostaje na start więcej, niż pani Grażyna lat 40 pracująca w firmie 10 lat. ¯\_(ツ)_/¯
Ale no co to sobie szef pomyśli, że chciwa jestem, a mi tu dobrze, jeszcze go zdenerwuje i mnie zwolni...
  • Odpowiedz
idę zaraz na zapoznanie pracy do obsługi gilotyny od kartonów xD
jak będzie w miarę git i na rękę 20 zł za h to biorę
bo póki co nie mam lepszej oferty
boje się że będzie jak z tych memów ,,aeeeeee uuuu ja jebeeee"
#pracbaza #c---------------a #pieniadze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wybierałem wczoraj z bankomatu 2 tys. zł. Bankomat pieniądze wydał i nie zostały one ściągnięte z konta. Nie zostały nawet zablokowane. Zero jakiegokolwiek śladu transakcji. Dzisiaj chciałem ponownie wybrać stówkę i tu zonk: "brak autoryzacji, karta zatrzymana. Skontaktuj się że swoim oddzialem". Telefon do oddziału i konsultant mówi, że karta była zastrzeżona przed wlozeniem do bankomatu (WTF?!).
Czy ja żyję w jakimś matrixie? Co tu się o------o?
Po wczorajszej transakcji nadal zero
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni dowiedziałem się, że w opinii całej masy obywateli jeśli ktoś jest pijany lub naćpany to śmiało można go przejechać samochodem czy udusić.

Aż dziw bierze, że przy tylu tak skrajnych opiniach zamordystyczna #konfederacja ma tak małe poparcie.

#c---------------a #lubin #katowice
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach