Wpis z mikrobloga

Mam ciary kiedy pięcioletnie dziecko mówi Ci że "mama do niego przychodzi się bawić, tylko nie ma oczu". Synku, ale mama jest w niebie... ()

Zmarła przy porodzie, czy takie dziecko kłamie? Wydaje się aby nie miało motywacji.... Nie wierzę w zjawiska paranormalne, tylko twarde dowody i dane matematyczne ale no kur^a... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #kiciochpyta #dzieci ##!$%@?
  • 162
  • Odpowiedz
@ZenonBis: zamknij piz^ę że się tak wyrażę. Nurtuje mnie to od dłuższego czasu i próbuję sobie to jakoś wyjaśnić i dojść jak to rozwiązać a Ty se jaja z tego robisz?
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: jeśli moge, to rodzeństwo, dziecko twoje?
to twoje doświadczenie, czy pytanie ogólne?
wiesz, wystarczy że ktos/cos dziecku opowie, napomknie, a juz sobie dziecko może wdrukowac, i brać za prawde.
cos jak sen- snisz to, o czym za dnia rozmyślasz(z reguły) ;)
  • Odpowiedz
  • 21
@Ptaszek99: mniej horrorow, a dziecko pewnie jakoś psychicznie po swojemu próbuje poradzić z brakiem matki, może pomógłby psycholog dziecięcy?
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: Chyba jeszcze nikt dokładnie nie zbadal co dzieci widzą i jak pracuje ich mózg.

Mam tutaj na mysli dzieci tak do 3 lat. Jednak w tej sytuacji ten okres mógł się przesunać.
Być może mu się śni. Może ze strzępków jakichś informacji kreuje sobie obraz mamy. Możliwe również, że widząc inną kobietę, np. mamę kolegi, mózg dziecka próbuje sobie tam coś wymyślić.

Wiem, że to nie jest łatwy temat
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: dzieci wymyślają masę rzeczy, ale zwracasz uwagę tylko na wybrany przez siebie fragment.

Mówi się, że dzieci widzą aniołki itd bo jeszcze mają kontakt z niebem, #!$%@? tam, po prostu mają dużą fantazje a ich mózgi jeszcze nie pracują poprawnie.
  • Odpowiedz