Szanowne Mirki i Mirabelki.

#google #pozycjonowanie #stronainternetowa #copywriting

Jestem po rozmowie z przedstawicielem Wenet - dostałem propozycję postawienia strony internetowej dla mojej jdg, wraz ze wsparciem i utrzymaniem strony, wrzucaniem treści, pozycjonowaniem itp.

Niemniej
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dratewka-1964: A czy ja w którymkolwiek miejscu napisałem, że nie korzystam z agencji i reklam? To, że firma kogokolwiek wchłania nie oznacza, że jest najlepsza tylko oznacza tylko, że ma kapitał i środki, aby przejmować mniejsze podmioty. To, że firma jest "największa" nie jest również wyznacznikiem jakości usług jakie świadczy i akurat zwykle małe agencje oferują dużo wyższe standardy i dużo lepsze efekty. Oznacza to tylko, że ma dużą ilość
  • Odpowiedz
Może jest tu ktoś kto ma firmę, nawet małą, może jakiś sklep i potrzebuje tekstów o dobrej jakości, formatowanych odpowiednio napisanych?
Mogę pisać artykuły na różne tematy, opisy produktów czy kategorii. Dostosuję się. Nie mam dzielności ale możemy się rozliczać przez Useme a w przypadku dłuższej współpracy może być także umowa.
Gdyby ktoś był chętny to zapraszam bo bida z robotą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwykle proponuję 15
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witam, jakie są książki must read jeżeli ktoś chciałby wejść w rynek #seo #copywriting // rozumiem, ze kursy są do bani i nie warto tego robić. A jak wyglada znalezienie pracy? Z góry dziękuje za odpowiedz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: książki prezentują podobny poziom co kursy, tylko są tańsze. ( ͡º ͜ʖ͡º) A znalezienie pracy - sam sobie odpowiedz, jak się szuka pracy w branży, która ma ujemny próg wejścia, a każdy, kto umie klepać w klawiaturę, ogłasza się copywriterem.
  • Odpowiedz
Mirki, od roku działam w marketingu social media, obecnie mocno idę z SEO i dostałem pierwsza ofertę - copywriting na nowopowstałą stronę salonu kosmetycznego.

Jak wycenić taką pracę? Godzinowo to nie ma jak, bo potrafię szybko pisać i wiem, że przy dobrej organizacji zejdzie mi to dwa wieczory, tak jak napisanie 40 postów na sociale.

#copywriting #pisanie #seo #stronywww
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!

Do redakcji XGP.pl poszukujemy aż trzech nowych redaktorów na trzy różne stanowiska. Jeżeli interesujecie się grami i technologią, a do tego potraficie dobrze pisać, to zapraszamy na pokład! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Link do aktualnych ofert pracy (wszystkie zdalnie): https://xgp.pl/praca/

#praca #pracbaza #pisanie #copywriting #xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360
XGPpl - Hej! 

Do redakcji XGP.pl poszukujemy aż trzech nowych redaktorów na trzy r...

źródło: comment_16709610902QywaFlSJYuxWDwt8XpMfH.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Textbookers jeszcze żyję? Widzę, że prawie w ogóle nie ma ogłoszeń. Gdzie teraz można pisać teksty bez prowadzenia działalności?

#copywriting
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odysjestem: chcę się przebranżowić i szukam kogoś kto może coś o tej branży powiedzieć - chodzi mi konkretnie o UX writing. możesz spytać tej osoby czy chciałaby poświecić 30 min randomowi z neta?
  • Odpowiedz
#praca #copywriting
Co sądzicie o copywritingu skupionym na technicznych aspektach. Osobiście zajmuję się konstrukcjami stalowymi i zauważyłam problem z firmami, z którymi współpracujemy czy to przy marketingu, mediach społecznościowych, tekstach na stronę czy ulotki. Zazwyczaj zajmują się nimi osoby, które nie mają zielonego pojęcia o branży, nawet jeśli próbują zainteresować się tematem, to w ciągu kilku dni nie nauczę ich wszystkiego, nawet z podstawami bywa problem. Później kończy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zkawo: ogólnie trudno jest znaleźć dobrego copywritera, głowie przez niski próg wejścia. Wielu osobom się wydaje, że jeśli był dobry z rozprawek w szkole i lubi pisać, to nadaje się do tego zawodu. Niestety wymaga to znacznie większego zasobu wiedzy i umiejętności. I nie ma znaczenia, o jaką branżę chodzi.

A czy zapotrzebowanie na copywriterów technicznych jest duze? Niestety wciąż wielu przedsiębiorców woli płacić marne grosze i mieć zapchajdziury na
  • Odpowiedz
#zainteresowania #polska #praca #copywriting
Na wykopie siedzę od dłuższego czasu, ale nigdy się nie udzielałam. Natomiast teraz potrzebuję waszych opinii, zdania na dany temat.

Co sądzicie o copywritingu skupionym na technicznych aspektach. Osobiście zajmuję się konstrukcjami stalowymi i zauważyłam problem z firmami, z którymi współpracujemy czy to przy marketingu, mediach społecznościowych, tekstach na stronę czy ulotki. Zazwyczaj zajmują się nimi osoby, które nie mają zielonego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki! #praca

Zacznę od tego, że mam 28 lat. Od około 3 lat prowadzę sobie #firma JDG i zarabiam nie najgorzej. Na czysto stabilnie udaje mi się wyciągać #15k lub czasami więcej, poświęcając na pracę tak naprawdę ok. 4 godzin dziennie (niestety 6-7 dni w tygodniu). Działam w branży #seo i #copywriting.

Od pewnego czasu czuję jednak niedosyt i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest tu jakiś copywriter? Szukam kogoś kto będzie pisał dla mnie wpisy na bloga w tematyce fitnessu, kulturystyce, ćwiczeń itp. (mogą być nawet przetłumaczone teksty z ang na pol przy zachowaniu gramatyki i sensu)
Prosze o kontakt na pw i stawkę za wpis/3k-4k znaków
#copywriting
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam strone z blogiem na #wordpress z +- 70 wpisami (regularnie dorzucam nowe) wszystkie wpisy i tresci są po polsku, chce zacząć docierać również na zagraniczny rynek po angielsku. Jak do tego podejść? Zrobić drugą analogiczną stronę i tłumaczyć ją na angielski czy moze wystarczy dodanie jakiejś wtyczki która automatycznie tłumaczy? Jak w takiej sytuacji (przy wtyczce) działa przenoszenie uzytkownika np. z USA na strone? Będzie miał wszystko po ang?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach