Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki.

#google #pozycjonowanie #stronainternetowa #copywriting

Jestem po rozmowie z przedstawicielem Wenet - dostałem propozycję postawienia strony internetowej dla mojej jdg, wraz ze wsparciem i utrzymaniem strony, wrzucaniem treści, pozycjonowaniem itp.

Niemniej naczytałem się wielu negatywnych opinii co do jakości samych stron i nikłego wsparcia po postawieniu strony.

Jak to rzeczywiście jest? Faktycznie tak słabo? A jeżeli tak to czy są jakieś lepsze alternatywy?
  • 26
  • Odpowiedz
@jeloo: Ależ tu hejterów????Ten cały pozew to w połowie dłużnicy albo Ci co oczekują Mercedesa w cenie Malucha.Weź byle jaką stronę, domenę .Niech Ci podadzą przykład Klienta Wenet w Twojej branży.Zadzwoń, pogadaj z właścicielem takiej strony czy fajnie czy nie fajnie się współpracuje a nie słuchaj w połowie januszexow a w połowie tych którzy najchętniej chcieliby za darmo
  • Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Firma ta nie wykonuje swoich zobowiązań i obietnic. Koszty za stworzenie strony są duże mimo, że rozłożone abonamentowo. Umowy napisane jednostronnie z rażąco wygórowanymi karami za odstąpienie, nawet w momencie gdy wina jest po ich stronie. Osób naciągniętych i oszukanych przez nich jest sporo dlatego dziwi komentarz powyższy osoby która najwyraźniej nie miała z nimi do czynienia. Co więcej firma ta to wcześniejsza panorama firm która
  • Odpowiedz
@Bartas_rar: Barras wiem jak to wygląda bo tam pracowałem.Dlaczego pracowałem do niedawna a nie pracuję.Stan zdrowia mi nie pozwala na droczenie się polskimi jankami co za 500 PLN za rok???? oczekują cudu nad WISŁĄ. A najlepsze hity to takie że jak dzwonisz Kilkadziesiąt razy kontrolnie do takiego Klienta w roku a on Ci mówi że dzwonicie raz na rok po pieniądze.90 na 100 takich ludzi to męka Pańska dlatego podziękowałem za
  • Odpowiedz
@Walaszek1986: To trzeba było od razu mówić że sprzedajecie maluchy Ale i cenę też dostosować do swojej oferty. Bo widzisz agent z WeNetu. Sztampowa stronka budowana na szablonach kosztują już 1500 zł. Wasze umowy przekraczają grubo 10 000 zł. No to chyba za taką kasę człowiek ma prawo oczekiwać wręcz Maserati ( Mercedesy wyszły z mody ) Ale zdaje się że nie potrafisz odróżnić lewej ręki od prawej. Bo to nawet
  • Odpowiedz
@AspartMultiDesign: za 1500 to możesz sobie domenę kupić ewentualnie z certyfikatem SSL. Właśnie to jest wasz problem . Mentalność z poprzednie dekady haha . Teraz koszta średniej strony BEZ obsługi to 5000 netto .Masz tutaj artykuł i ogarnij się bo to co przed 2020 było nie ma już zastosowania. PS. Jak widać taki "niezadowolony"jesteś a filmik z PKT Ci w ogóle nie przeszkadza na stronie . :D Po drugie to Twoja
  • Odpowiedz
Drogi czytelniku i czytelniczko. Jeżeli chcesz stworzyć sobie stronę internetową i mieć nad nią 100% kontroli bez niczyjej łaski i plucia w twarz. Zapoznaj się z ofertą Web Wave. Kreatora stron można się nauczyć Poza tym administratorzy portalu zadbali o pomoc dla początkujących. Na tej podstawie sam zbudowałem sobie stronę internetową Koszt miesięczny utrzymania strony na serwerze to tylko 30 zł. oczywiście trzeba raz na rok opłacić domenę. Do prawdy WeNet ma
  • Odpowiedz
@AspartMultiDesign: jeżeli kogoś nie interesuje widoczność to może sobie zadać trudu i taki kreator przestudiować.Jeżeli jednak interesuje Cię widoczność to musisz przygotować PROFESJONALNĄ stronę w Joomla lub Wordpress.I nie koniecznie w Wenet.Wystarczy zapytać firmę w jakim CMS robi strony.Panie Aspart niech Pan sobie lepiej sprawdzi liczbę wejść na swoją stronę.Uważam że 7 wejść na cały miesiąc to trochę za mało żeby coś zyskać ????
  • Odpowiedz
@Walaszek1986: W ogóle się nie zajmowałem pozycjonowaniem SEO mojej strony a popatrz samo się wypozycjonowało - taaaaaki wynik. :-) A wam płacą ciężkie pieniądze i taaaaaaaa porażka ! A co do mojej strony to wręcz przeciwnie im mniej wejść tym lepiej nie muszę ludziom wtedy tłumaczyć że czasu nie mam. Zarobiony jestem.
  • Odpowiedz
@AspartMultiDesign: no widzisz.To po co reklamujesz coś co nie ma żadnej wartości reklamowej?Jak chciałeś profil to na Facebooku mogłeś sobie za darmo zrobić ????I nawet jakbyś teoretycznie chciał pozycjonować swoją stronę w tym CMS to pierwsze co bym Ci powiedział to żebyś zbudował sobie stronę w Wordpress albo Joomla i potem zadzwonił Panie Aspart
  • Odpowiedz
Bardzo fajnie.I co możesz powiedzieć na podstawie tej wrzutki.SEO na pół roku rzadko kiedy daje widoczne efekty po zaledwie pół roku.Po drugie strona nie jest Twoja więc może być milion powodów dlaczego w pół roku nic się nie zadziałało.Słabe skopiowane informacje z Internetu.Pokaż swoje dobre prace zamiast tylko hejtować.Do autora.Seo i dobra strona to minimum działania przez rok.Nie jest to Google ads.Wszystko trzeba przygotować, zainteresowani muszą fizycznie poodwiedzać stronę żeby był odczuwalny
  • Odpowiedz
Puki co Walaszek to ty masz gębę pełno frazesów i zero konkretów do przedstawienia. Prezentując moją internetową stronę potwierdzasz tylko moją wiarygodność. Fakty tu przedstawione same mówią za siebie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@AspartMultiDesign: potwierdzenie wiarygodności Pana napinacza i hejtera który sam nie ma wybitnej strony to najlepszy przekaz.Jeszcze raz Ci powiem. Trzeba mieć pojęcie o tematyce w której się wypowiadasz.Zachwalanie słabej strony tylko dlatego że jest tania to jak zachwalanie podróbek z tureckiego bazaru i hejt na oryginalne marki bo drogie.Tak jak powiedziałem.Internetowo człowieku nie istniejesz więc zajmij się czymś co Ci dobrze wychodzi
  • Odpowiedz
A więc: dzwoni konsultant z WeNetu i obiecuje gruszki na wierzbie.
Że niby ich usługa wywinduje waszą stronę na czołówkę przeglądarek internetowych.
Naprawdę???
Może w sieci lokalnej, ale na pewno nie w sieci ogólnokrajowej gdzie walki toczą ze sobą korporacje ( rekiny )
Jeżeli obiecuje w sieci ogólnokrajowej – naj zwyklej w świecie kłamie – gdyż przy tych funduszach które sobie życzy ( a i tak te kwoty są bardzo duże )
  • Odpowiedz