Wpis z mikrobloga

@prawilnik: chodzi ci o stronę w formie reklamy swoich usług czy o bloga? Bo na blogach ciężko zarobić jakieś fajne pieniądze, długo się do tego dochodzi. Na współpracy jak już ją z kimś miałem, byłem w stanie wyciągnąć 1,5-2k i tyle też bym chciał zarabiać miesięcznie w ramach dorabiania sobie bo jestem jeszcze w klasie maturalnej
@lexico: no zweryfikuje. Koniec końców żadna maszyna czy sztuczna inteligencja na obecnym etapie świata nie osiągnie tak dobrych wyników jak człowiek, w czymkolwiek
żadna maszyna czy sztuczna inteligencja na obecnym etapie świata nie osiągnie tak dobrych wyników jak człowiek, w czymkolwiek


@viciu03: siedzę w tłumaczeniach.
AI jest już w większości tekstów lepsza od człowieka.

Pokaż mi człowieka, który pracowałby tak szybko i wydajnie jak maszyny produkcyjne w fabrykach?
@lexico: być może. Opisem się na tym, co wiem a mogę nie wiedzieć zbyt wiele w tym zakresie jeszcze, z racji chociażby młodego wieku. Na razie potrzebuję współpracy, by mieć pieniądze i jakiekolwiek środki na koncie pozwalające żyć w miarę samodzielnie, mieszkając jeszcze u rodziców i kończąc szkołę średnią.
I w sumie w dupie mam czy za rok zastąpi mnie Al, bo za rok będę miał najprawdopodobniej stałą pracę, więc jeśli