A mnie ciekawi, co by było gdyby
Bo ukraińcy n--------ą rusków, waląc im teraz w stolicę xD
No to jak taka rosja dostaje w dupe, to co jakby hipotetycznie zaatakowali polskę. Wiadomo, niemożliwe. Ale zakładając, że wojny między nimi, a ruskimi nigdy nie było, a oni mają taką siłę militarną jaką mają i zaczynają walić w polskę. Co wtedy.
Wiadomo,
Bo ukraińcy n--------ą rusków, waląc im teraz w stolicę xD
No to jak taka rosja dostaje w dupe, to co jakby hipotetycznie zaatakowali polskę. Wiadomo, niemożliwe. Ale zakładając, że wojny między nimi, a ruskimi nigdy nie było, a oni mają taką siłę militarną jaką mają i zaczynają walić w polskę. Co wtedy.
Wiadomo,













https://x.com/wartranslated/status/2060630043890458745
#ukraina #rosja #wojna