Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki! #praca

Zacznę od tego, że mam 28 lat. Od około 3 lat prowadzę sobie #firma JDG i zarabiam nie najgorzej. Na czysto stabilnie udaje mi się wyciągać #15k lub czasami więcej, poświęcając na pracę tak naprawdę ok. 4 godzin dziennie (niestety 6-7 dni w tygodniu). Działam w branży #seo i #copywriting.

Od pewnego czasu czuję jednak niedosyt i niepokój. Z jednej strony cenię sobie to, że pracuję w 100% zdalnie i elastycznie, bo mogę robić to co lubię (częste podróże). Z drugiej jednak przestałem czuć się tak jakby bezpiecznie, ponieważ nie mam studiów.

Od zawsze interesowały mnie kwestie takie jak #ekonomia #finanse #pieniadze #komuputery. Niemniej jednak moje podejścia do #programowanie nie były zbytnio udane.

Jak myślicie, czy jest sens jeszcze iść na #studia dzienne? Jeżeli tak to jaki kierunek mógłbym wybrać żeby w miarę szybko dojść do poziomu, na którym jestem teraz pod względem finansowym? Czy w przypadku bezpieczeństwa #it trzeba umieć programować? Czy jest jeszcze sens iść na Finanse Rachunkowość? Po którym kierunku mogę liczyć na te 15k w miarę szybko lub szybko zdobyć wiedzę potrzebną do dobrze płatnego freelancu?\

Dzięki i pozdrawiam

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63569b9f86c6e338478339e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:

Odpowiem nt IT na temacie rachunkowości się nie znam.

ponieważ nie mam studiów


Do pracy w IT nie są wymagane, ale pomagają przejść wstępną rekrutację.

Jeżeli tak to jaki kierunek mógłbym wybrać żeby w miarę szybko dojść do poziomu, na którym jestem teraz pod względem finansowym


Jeśli chodzi o IT to nie da się szybko bo po pierwsze jest dużo chętnych i ciężko się przebić świeżakom po studiach, po drugie