Maciek Kot - jeden z najlepszych polskich skoczków ostatniej dekady - czy wróci do dyspozycji, którą prezentował podczas zeszłorocznych igrzysk olimpijskich? Zapraszam

Długo jego starty w Pucharze Świata kończyły się klapą – dość powiedzieć, że swoje pierwsze punkty zdobył dopiero w 34 podejściu, plasując się na 19miejscu w Lillehamer. Potem było już zdecydowanie lepiej, czego koronnym dowodem jest wywalczona na olimpiadzie w Soczi siódma lokata na skoczni K-95. Wraz z początkiem tego
E.....l - Maciek Kot - jeden z najlepszych polskich skoczków ostatniej dekady - czy w...

źródło: comment_AKFwHk41IBfkhO5kZwufvGWQbjQin6qO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XAIMEII: Ale blogi 'o tym jak ktoś żyje' to nie wszystko, można znaleźć kilka fajnych tematycznych - o podróżach, obcych krajach, nauce danego języka, milionie innych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Tfor: No tak, ale by bardziej się tutaj skupiliśmy na złych aspektach i debilach mówiących o swoim życiu,jakby to było coś ekscytującego ;)

Ale zgodzę się oczywiście, są miliony innych różno tematycznych,no ale co kto lubi,prawda? ;)
  • Odpowiedz
Bal Mistrzów Sportu i dwa miejsca w dziesiątce dla naszych kolarzy, znów skłoniły mnie do refleksji nad miejscem kolarstwa w naszym kraju. Zapraszam

jakie jest obecnie miejsce kolarstwa w świadomości Polaków? Czy stoi ono na równi z dwoma najpopularniejszymi dotąd sportami: piłką nożną i siatkówką? Z pewnością nie. Nijak mu się także równać ze skokami czy biegami narciarskimi. Póki co, sukcesy naszych zawodników dopiero rozbudziły ponowne zainteresowanie. Ważne, by nie tylko je
E.....l - Bal Mistrzów Sportu i dwa miejsca w dziesiątce dla naszych kolarzy, znów sk...

źródło: comment_U50BpTzPYPnGG2J5YYNznWSQ4MdO3XfO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eestel: Mam wrażenie, że kolarstwo jest znacznie popularniejsze akurat od biegów narciarskich. Jak tylko zniknie Kowalczyk, ta dyscyplina wróci na swoje stare miejsce. A kolarstwo jednak swoją rzeszę wiernych fanatyków utrzymało nawet w latach, kiedy mieliśmy jednego kolarza na jakiś europejskim poziomie.

Ale na pewno nie jest aż tak popularne jak na początku lat 90-tych. Mam wrażenie, że przeciętny widz nie do końca orientuje się w tym trudnym do odbioru sporcie.
  • Odpowiedz
@Kresowiak: W latach 80tych i 90tych ? Nie wiem. Jeszcze w latach 80-tych na pewno z kolarstwem nie było tak źle. Lech Piasecki, Czesław Lang, Wyścig Pokoju trzymał się mocno. Potem pojawiło się cudowne dziecko naszego kolarstwo, ś.p Achim Halupczok. Jeszcze w '89 wybrano go sportowcem roku.

Wraz z transformacją ustrojową, szybko na znaczeniu stracił Wyścig Pokoju. Kiedy przestali ścigać się w nim amatorzy, wyścig stał się jednym z wielu w
  • Odpowiedz