@Kazunari: Hmm nawet fajnie to wygląda. Ja bym jeszcze zrobił jakieś logo czy bardziej logotyp wraz z tym sloganem.
Widzę tutaj jeszcze jakieś zgrubienia liter, które są polskimi znakami, niezbyt fajnie to współgra. Ogółem może być.
  • Odpowiedz