Co jakiś czas będę się tak ogłaszał- jak ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt pw, a jak nie, to skrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odwiedzając takie strony jak wp, onet, spidersweb, natemat dostaję raka. Nie tylko przez głupotę artykułów, ale również ich twórców. Zastanawiam się jakim prawem te serwisy są popularne i jakim prawem taki idiota może babrać się "dziennikarstwem".

Moja propozycja brzmi: stwórzmy konkurencję. Co proponuję
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach