• 3
@typowyWykopekMizogin: Gdybyś był bardziej ładny to nie byłbyś moralnym, tak? Bowiem idąc twoim tokiem rozumowania to tak.

PS Ubierasz kostium, który aktualnie dobrze wygląda ale tak naprawdę oszukujesz się, że ci ludzie się czymś różnią "są lepsi" od tych drugich pod względem mechaniki działania i myślenia, którym poszczęściło się w genach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 9
@_Alessandro_: ona sobie z niego robi hit, ze jest ciemnoskory ale kolor skóry nie gra roli ale insta ma nazwane para oreo. Utyty ziemniak atencji by nie przyciągnął bez afrykańskiego chlopca.
  • Odpowiedz
@omega33: owszem, zgadzam się że peak miłości jest w wieku 13-16 lat dla mężczyzn.
Jednak tu widać że typ ma problemy z związkami, samemu brakuje dziewczyny i miłości, a
normiki zamiast zrozumieć że typ ma problemy wolą go wyśmiewać
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill #redpill

Znowu to samo p---------e że więcej kobiet ma studia dlatego nie mogą znaleźć męża. Chłopcy idźcie na politologie czy kulturoznawstwo. A tymczasem ja znam wielu PUA, przegrywów a nawet inceli i każdemu studia na prestiżowym uniwersytecie dzienne z mgr czy inż. w niczym nie pomogły ponieważ dziewczyny kobiety szukają przede wszystkim gościa ze cwaną gadką po drugie gościa który ma problemy z kontrolą agresji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te odrzucenie to czuję się jakbym miał wysoką gorączkę. Od rana tylko wije się w łóżku i nie mogę o niczym innym myśleć. Mieli się to wszystko w moim mózgu. Ale nie mogło być innego zakończenia dla brzydkiego, łysiejącego i niskiego chłopa. Nie wiem co ja sobie myślałem. Zobaczę coś na poprawę humoru i mam nadzieję że jutro będzie lepiej

#przegryw #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak się spodziewałem, jestem j-----m idiotą.

Całe życie nie miałem powodzenia, ostatnio znajoma była dla mnie miła więc się zakochałem. Dziś zostałem odrzucony. Dla przystojniejszego i wyższego typa. Nic już dla mnie nie ma sensu. Niech wybucha ta wojna, wlatują drony. Mój świat zawalił się właśnie dziś. Głupi debil łudził się że jest wyjątek od blackpillu to życie sprowadziło do parteru. Ściska mnie w żołądku cały dzień. Najlepsze lata- wszystko k---a
kamileon25-2 - Tak jak się spodziewałem, jestem j-----m idiotą.

Całe życie nie miałe...

źródło: IMG_2238

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chore z polityczno medialnej nienawiści sojaki tak zniekształciły znaczenie słowa "incel" że teraz wstyd się do bycia incelem przyznawać
Najbardziej zeszmacone pojęcie w ostatnich latach a kiedyś znaczyło tylko tyle że jesteś sub 5/10 i nie ruchasz bo nikt cię nie chce ehh

#przegryw #blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder #zwiazki #rozowepaski #blackpill Co z tego że chłop ma te pary na portalach, jak potem dostaje screena od takiej Julki co dla niego jest max 7/10 a ona pokazuje że ona ma 3 tysiące par. Chłop nie wie czy będąc w tym gronie jest wygryw czy przegryw. Jak tu przeciętny Kowalski ma się przebić przez tyle ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quardoz: Tak to jest, gdy sprowadza się facetów do roli petentów, którzy jako jedyni muszą wykazywać inicjatywę, a kobiety mają tylko leżeć, pachnieć, wymagać i wybrzydzać.
  • Odpowiedz