Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Spadła jakość mięsa w #biedronka czy mi się tak trafia?
- 2
@chaddeveloper: ja wołowinę mieloną jakiś czas temu przestałem kupować bo gorsza
- 1
@chaddeveloper: też uważam że jakość mięsa w biedrze to tragedia, nie wiem czy to wina dostawców czy biedronkowa tradycja trzymania mięsa poza lodówkami przez godziny
@nieasertywny: sprawdź na stronie biedronki, bo tam są najbardziej aktualne dane
Akurat w mojej okolicznej biedronce zakupy po 22:30 to czysta przyjemność. Wyłożony towar na następny dzień, wszystko prosto z dostawy i brak kolejek
Akurat w mojej okolicznej biedronce zakupy po 22:30 to czysta przyjemność. Wyłożony towar na następny dzień, wszystko prosto z dostawy i brak kolejek
Pomysł stawiania puszek z piwem tuż przy wejściu do #biedronka nie był chyba zbyt udany, ale pozdrawiam Pana złodzieja za urozmaicenie mi wyjścia do sklepu, bezwiednie posłużyłem nawet jako obiekt otwierający drzwi. Prawdziwe kino akcji, zero reakcji.
@TrzyZnaki: hehe
6
Salmonella w kurczaku w sklepach sieci Biedronka!

Główny Inspektorat Sanitarny alarmuje. W ćwiartce kurczaka i filecie z p----i kurczaka sprzedawanym w sieci Biedronka wykryto bakterię Salmonella.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
@blogger: ten City to sztos
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bialy124: chlebek juz 5,50 w zwyklym sklepie taki jadalny
9
Salmonella w partii drobiu. Biedronka wycofuje produkty

Tytuł wprowadza w błąd bo powinien brzmieć "Ślady drobiu w salmonelli".
z- 2
- #
- #
- #
- 11
Jeśli ktoś z decyzyjnych to czyta to możecie usunąć ten durny komunikat o pomocy ukrainie w kasach samoobsługowych? Nie dość że same maszyny działają jakby pracowały na androidzie 6, to jeszcze muszę przeklikiwać się przez jakieś błagania o jałmużnę od wielomilionowej korporacji.
#biedronka
#biedronka
- 2
@mistrzualcapone: zawsze wygodniej czekac samemu przy kasie niz stojąc w kolejce przed dyszacym ci na kark dziadkiem albo baba co pcha cie wozkiem. XD
@Gigamesh dlatego ja zawsze trzymam wózek za plecami i nikt mnie nie stuka i nie chucha :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 17
W biedronce jak w lesie, odc. 2137. Pojechałem kupić tylko olej sezamowy, gdyby ten produkt mieli dzisiaj w Lidlu to bym tu nawet nie zawitał.
Widok tuż przed zamknięciem - chociaż cholera wie ile to już tam stoi, wszystkie produkty po dotknięciu były całkowicie ciepłe.
#biedronka #ewakuacjaboners #gorzkiezale
Widok tuż przed zamknięciem - chociaż cholera wie ile to już tam stoi, wszystkie produkty po dotknięciu były całkowicie ciepłe.
#biedronka #ewakuacjaboners #gorzkiezale
źródło: comment_1649275739NHJxQSWerDR02KOGOD7BuT.jpg
Pobierz- 1
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Potrzebuję zaświadczenia z Biedronki do urzędu pracy o tym, że pracowałem. Dzwoniłem do kadr ale po 6 godzinach wciąż nie mam odpowiedzi, wie ktoś może po jakim czasie są wstanie oddzwonić? #biedronka #urzadpracy #praca #pracbaza
- 0
@cus_: mówiłem 3 dni, bodajże 22-24 stycznia
@Arstotzkaball Jeśli się nie uczysz ZUS wystawi Ci bez problemu, zdecydowanie szybciej niż biedrona (bywa że od ręki). Zaświadczenie o zgłoszeniu do ubezpieczenia społecznego z podstawą skledek. To wystarczy w zupełności do rejestracji PUP.
- 4
@wkto: Mango z puszki bym sobie zjadł.
- 0
@ArcyPrzegryw: można kupić, choć w zeszłym roku w lidl było 250g w tej cenie, ostatnio tam puszka również jest 230g.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Archaniol_Gabriel: Większość chlebów jest żółtych, także powinnaś znaleźć
@Archaniol_Gabriel: *rzułty #2137
Codzienna kontrola oleju - jest sporo, ceny bez zmian
Zdjęcia z 5 kwietnia
#biedronka #kontrolaoleju
(Poprzedni wpis https://www.wykop.pl/wpis/64703041 i https://www.wykop.pl/wpis/64761971 https://www.wykop.pl/wpis/64788181 https://www.wykop.pl/wpis/64849241)
Zdjęcia z 5 kwietnia
#biedronka #kontrolaoleju
(Poprzedni wpis https://www.wykop.pl/wpis/64703041 i https://www.wykop.pl/wpis/64761971 https://www.wykop.pl/wpis/64788181 https://www.wykop.pl/wpis/64849241)
źródło: comment_1649200656WczGkZmImvszJY1gXlmMgw.jpg
Pobierz- 1
- 1
Najtańszego brak
źródło: comment_1649228908yjQAG9GjHc6e30t0LLFXWu.jpg
Pobierz- 4
Podepnę się pod niegdysiejszy wpis @KwasneJablko i użyję zdjęcia tego samego.
Wchodzą jak złoto. Da się oczywiście znaleźć lepszy słony karmel, ale jeśli chodzi o coś poniżej 4 zł to te rurki są PRZEZAJEBISTE :)
#jedzzwykopem #jedzenie #slodycze #biedronka
Wchodzą jak złoto. Da się oczywiście znaleźć lepszy słony karmel, ale jeśli chodzi o coś poniżej 4 zł to te rurki są PRZEZAJEBISTE :)
#jedzzwykopem #jedzenie #slodycze #biedronka
źródło: comment_1649200471cRiIEmkkkMnkcCmpC7NKLJ.jpg
Pobierz@Pshemeck: co jak co, ale te rurki są kox!
- 1
@4ntymateria: @Camuflash: biedronka?
Codzienna kontrola oleju - jest dużo, ceny bez zmian
#biedronka #kontrolaoleju
(Poprzedni wpis https://www.wykop.pl/wpis/64703041 i https://www.wykop.pl/wpis/64761971 https://www.wykop.pl/wpis/64788181)
#biedronka #kontrolaoleju
(Poprzedni wpis https://www.wykop.pl/wpis/64703041 i https://www.wykop.pl/wpis/64761971 https://www.wykop.pl/wpis/64788181)
źródło: comment_1649102068ySYYEMs3K8tifk39v3bqs8.jpg
Pobierz- 1
- 1
@sklerwysyny_pl: nie ma wybornego w 1l butelkach?
- 1464
@dziekuje: Jak stół Putina.
- 1
#listazakupow 2022
#biedronka
4-6.04:
→ #jablka (eliza, golden delicious, zielone, pinova, gala, kulinarne, ligol, szampion, jonagold) KG / 1,4
4-10.04:
#biedronka
4-6.04:
→ #jablka (eliza, golden delicious, zielone, pinova, gala, kulinarne, ligol, szampion, jonagold) KG / 1,4
4-10.04:
źródło: comment_1648998820chK7gLkrOcc0sBVwbyUbsn.jpg
PobierzMacie u siebie w biedrze borowki mrozone? U mnie nie ma i moze wiecie gdzie kupie je w miare tanio jak w biedrze?
#mikrokoksy #dieta #jedzenie #biedronka
#mikrokoksy #dieta #jedzenie #biedronka


















Szynka krakus po wyjęciu z opakowania z 455 masy netto mamy 1/3 mięsa 320 g
źródło: comment_1649533165cEpav5DqImWInjYiUb8Orb.jpg
Pobierz