Pomysł stawiania puszek z piwem tuż przy wejściu do #biedronka nie był chyba zbyt udany, ale pozdrawiam Pana złodzieja za urozmaicenie mi wyjścia do sklepu, bezwiednie posłużyłem nawet jako obiekt otwierający drzwi. Prawdziwe kino akcji, zero reakcji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś z decyzyjnych to czyta to możecie usunąć ten durny komunikat o pomocy ukrainie w kasach samoobsługowych? Nie dość że same maszyny działają jakby pracowały na androidzie 6, to jeszcze muszę przeklikiwać się przez jakieś błagania o jałmużnę od wielomilionowej korporacji.
#biedronka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W biedronce jak w lesie, odc. 2137. Pojechałem kupić tylko olej sezamowy, gdyby ten produkt mieli dzisiaj w Lidlu to bym tu nawet nie zawitał.

Widok tuż przed zamknięciem - chociaż cholera wie ile to już tam stoi, wszystkie produkty po dotknięciu były całkowicie ciepłe.

#biedronka #ewakuacjaboners #gorzkiezale
M.....s - W biedronce jak w lesie, odc. 2137. Pojechałem kupić tylko olej sezamowy, g...

źródło: comment_1649275739NHJxQSWerDR02KOGOD7BuT.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Arstotzkaball Jeśli się nie uczysz ZUS wystawi Ci bez problemu, zdecydowanie szybciej niż biedrona (bywa że od ręki). Zaświadczenie o zgłoszeniu do ubezpieczenia społecznego z podstawą skledek. To wystarczy w zupełności do rejestracji PUP.
  • Odpowiedz