Kupiłem sobie chipsy top te z biedronki i nie wiem czy to jakiś błąd w produkcji czy tak ma być, ale te chipsy mają taki bardzo delikatny smak. W sensie tak jakby ktoś zapomniał dać tej posypki, albo dał jej tylko trochę bo czasami czuć że są trochę słone.

I wiecie co, smakuje to genialnie. (ʘʘ) To nie są słone chipsy tylko chipsy o smaku ziemniaka.

#biedronka
K-S- - Kupiłem sobie chipsy top te z biedronki i nie wiem czy to jakiś błąd w produkc...

źródło: comment_1650620270SuabipPUwhCRfDvlVS4ZRP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nic3k: Spróbuj chipsów "big snack" z dino, te o smaku pomidorów i ostrej papryki są na oleju słonecznikowym i są naprawdę dobre.
  • Odpowiedz
Czy pracownicy sklepów spożywczych mają jakieś nagrody za powstrzymanie kradzieży? Rozmawiałem z jedną z pracownic na ten temat i twierdzi, że u nich nawet jak widzą, że ktoś coś kradnie, to nie reagują, bo nic z tego nie mają, a moga sobie tylko problemów narobić. Mowa o ogólnopolskim supermarkecie.

W sumie myślę, że sklepy powinny dawać równowartość np 50% wartości towaru pracownikowi, gdy ten powstrzyma kradzież. Zawsze to jakaś motywacja. Jeśli faktycznie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy pracownicy sklepów spożywczych mają jakieś nagrody za powstrzymanie kradzieży?


@Neobychno:
Nie. W Januszexach moga mieć ewentualnie kary za kradzieże.
  • Odpowiedz
@Neobychno:

W sumie myślę, że sklepy powinny dawać równowartość np 50% wartości towaru pracownikowi, gdy ten powstrzyma kradzież. Zawsze to jakaś motywacja.

Ty przemyślałeś ten pomysł dokładnie? Wiesz jakie wałki by na tym były?
  • Odpowiedz
dam wam taką radę, jak nie wiecie co kupić w biedrze to kupujcie olej, ten po 7 zeta- znów jest, bo jak to pier**lnie, to będzie po 20 albo więcej i wtedy wrócicie tu i powiecie

o, ten aa-aa z wykopu miał rację, dobrze, że nakupowałem sobie duży zapas i mam pełno oleju na chacie

#biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, zarzućcie jakimiś sprawdzonymi pomysłami na szybki lunch/obiad/drugie śniadanie (zwał jak zwał) w pracy, mając do dyspozycji jedynie mikrofalówkę, czajnik i 15-20 minut. Najlepiej rzeczy dostępne w biedronce/lidlu i niewymagające dużo przygotowań.

#lunchbox #obiad #pracbaza #lidl #biedronka
wisniowy_smak - Hej Mirki, zarzućcie jakimiś sprawdzonymi pomysłami na szybki lunch/o...

źródło: comment_16505456758fkwp8GMr1WxlE4ZCkMBwE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: trochę nie wiesz o co chodzi...

Masz ustawowa informacje o zerowym VAT, ale poza tym biedra zamroziła ceny wybranych produktów do czerwca czy coś takiego. Bo ceny będą ogólnie rosnąć, ale tych nie rusza. Dlatego te produkty mają taką plakietkę.
  • Odpowiedz
Czy wasze sklepy biedronka też są tak TOTALNIE U---------E? Koszyki tak brudne, że aż czarne miejscami. Pomiędzy regałami, lodówkami itd. syf całkowity, nigdy nie odsuwane (ostatnio koleś coś spawał w środku dnia przy klientach za jedną z lodówek to tam osobna cywilizacja była plus j----o na cały sklep). No i oczywiście kasy samoobsługowe. Ekrany chyba nigdy nie są myte, ślady paluchów, kleją się. Tragedia.
#gorzkiezale #biedronka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ty3i: Biedra, Lidl, Netto, Żaba.
Ogólnie jak chcesz przyoszczędzić to łatwo zrobić samemu podobną sałatkę na bazie mixu sałat z folii, kilku warzywek typu pomidorki, rzodkiewka, papryka + sos (dla leni wystarczy oliwa + glaze balsamiczny, a jak masz więcej chęci to przyprawa knorr do sałatek z wodą i oliwą/olejem, można też wzbogacić miodem, musztardą, itp).
W sumie możesz dodać też gotowe grzanki, jakieś nasiona, orzechy. Jedynie z kurczakiem problem
  • Odpowiedz
(zdjęcie podglądowe)
O co chodzi w ostatnim czasie z brakiem chusteczek higienicznych w sklepach? Mam cały rok katar więc sporo tego zużywam, od kilku miesięcy trafić na chusteczki w markecie to jakiś cud, są czasem te w pudełkach ale nie będę z pudełkiem w plecaku chodził...
Dziś objechałem wszystkie markety w mieście, biedronki, lidle, kaufland i auchan żaden nie miał chusteczek, puste pułki albo kartony, i tak w kółko. Jak się pojawią
d.....0 - (zdjęcie podglądowe)
O co chodzi w ostatnim czasie z brakiem chusteczek hi...

źródło: comment_1650396956zZWY0ICaGPIe3OnoR7sukl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gwido61 takie sklepy pewnie pracują na marży 1/2 procenta. Więc raczej wątpię czy cokolwiek jest sens negocjować. Bardziej bym uderzył w hurtownie.
  • Odpowiedz
działa wam strona z gazetką biedronki? od tygodnia zarówno na przeglądarce w komórce jak i na firefoxie jest odświeżanie co sekundę jak się wejdzie strony. teraz nie wiem czy u mnie coś nie tak (ale dwa różne sprzęty) czy ze strony biedronki coś, ale chyba przez tydzień by ktoś zauważył coś takiego
#biedronka #zakupy #jedzenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach