Czy pracownicy sklepów spożywczych mają jakieś nagrody za powstrzymanie kradzieży? Rozmawiałem z jedną z pracownic na ten temat i twierdzi, że u nich nawet jak widzą, że ktoś coś kradnie, to nie reagują, bo nic z tego nie mają, a moga sobie tylko problemów narobić. Mowa o ogólnopolskim supermarkecie.
W sumie myślę, że sklepy powinny dawać równowartość np 50% wartości towaru pracownikowi, gdy ten powstrzyma kradzież. Zawsze to jakaś motywacja. Jeśli faktycznie
W sumie myślę, że sklepy powinny dawać równowartość np 50% wartości towaru pracownikowi, gdy ten powstrzyma kradzież. Zawsze to jakaś motywacja. Jeśli faktycznie































I wiecie co, smakuje to genialnie. (ʘ‿ʘ) To nie są słone chipsy tylko chipsy o smaku ziemniaka.
#biedronka
źródło: comment_1650620270SuabipPUwhCRfDvlVS4ZRP.jpg
Pobierz