Mirki bo nie mam apki i nie bardzo mam jak telefonicznie pomóc mamie z #chlewionka

Mama się nacięła na promke na masło że jej policzyło z jakimś tam rabatem 1,5 zł przy zakupie 3 zamiast 4,75 za sztukę. Ogarnęła dopiero w domu więc da się jakoś w tej apce sprawdzić czy i kiedy dana promka była wykorzystana i jej nie plnalicxylo przez to?

Znaczy zakładam że może też czegoś nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlew to jest jednak chlew. Idę dzisiaj do chlewionki po zsiadłe mleko, patrzę do lodówki a tam wszystko napuchnięte tak jak balon xD Udało mi się jakimś cudem wygrzebać coś z samego dołu co nadawało się do spożycia.

Unikam tej sieci jak mogę ale na moje nieszczęście opanowali najlepsze lokalizacje i czasami jak mi brakuje tylko kilku rzeczy to mam wybór pomiędzy 5 minut na piechote do chlewu albo stać w korku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Unikam tej sieci jak mogę ale na moje nieszczęście opanowali najlepsze lokalizacje i czasami jak mi brakuje tylko kilku rzeczy to mam wybór pomiędzy 5 minut na piechote do chlewu albo stać w korku autem do normalnego sklepu. I tak źle i tak nie dobrze :(


@FireDash: Moim zdaniem nie ma sensu unikać biedronki stricte jako sieci sklepów ponieważ to wszystko tak naprawdę zależy od jakości obsługi/ludzi pracującym w danym
  • Odpowiedz
Hejka
Jak zostaniecie zmuszeni zrobić zakupy w Syfionce, a zostały w niej wymienione cenówki na elektroniczne (takie jak w Lidlu) to znaleźli nowy sposób na oszukiwanie klientów.
Otwórz w przypadku np promocji 2+1 zakładają pomarańczowe plastikowe ramki z napisem "TANIEJ" na elektroniczne cenówki tak aby zasłonić górną część wyświetlacza na którym widoczne były warunki promocji, a klient widział wyłącznie cenę z promocji i zabrał jeden produkt, który rzeczywiście kosztuje więcej.

Wczoraj nadziałem
Valorcrest - Hejka
Jak zostaniecie zmuszeni zrobić zakupy w Syfionce, a zostały w nie...

źródło: IMG_20250118_082313

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 139
@papieska_ONUCA raz chciałem nadać paczkę z etykietą zwrotną Pocztexu. Zeskanowalem kod kreskowy i na ekranie zobaczyłem konunikat: Ten rodzaj etykiety nie jest obsługiwany ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz