W czasach dam i dżentelmenów białostocki kościół farny mógł pochwalić się wyjątkowo uzdolnionym organistą. Jędrzej, bo tak się zwał, uchodził wręcz za wirtuoza. Dobiegał trzydziestki i jego proboszcz obawiał się, że muzyk zostanie starym kawalerem. Ksiądz namawiał więc organistę, by ten rozglądał się za żoną. Pewnego razu po Bożym Ciele Jędrzejowi wpadła w oko przechodząca akurat kobieta, elegancka i dystyngowana. Ku zaskoczeniu artysty, proboszcz przedstawił ich sobie już kilka godzin później. Kobieta
futbolski - W czasach dam i dżentelmenów białostocki kościół farny mógł pochwalić się...

źródło: comment_XNWYuLJgDNDlHfSTNAH4Aqj5xdjMiOdT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sluchajcie jeżdżę już od mechanika do mechanika z moja renowka i żaden nie jest wstanie zdiagnozować co jej dolega. Kur... jest ktoś w posiadaniu clipa i pomoże zdiagnozować ten problem? Najlepiej bialystok, okolice. Błagam bo mnie już k-----y strzela z tym samochodem()

#samochody #bialystok #podlasie #renault
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Podlasianin_bozy: Clip nie pomoże jeśli diagnosta nie ma wiedzy, szukanie usterek niestety ale nie polega na odczytywaniu błędów tylko dzięki testom oraz odczytom parametrów, a tego nie zrobi byle kto, bo niestety ale większość mechaników z komputerem tylko potrafi odczytać i skasować błędy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheScarecrow koniecznie na kazdej stacji wstawaj i glosno klaszcz. Jak przechodzi konduktor wypada uscisnac dlon i sie uśmiechnąć.
Obie sytuacje to podzięka za wklad wlozony w ich pracy, no i oczywiście po flaszeczce.
  • Odpowiedz
Polecicie jakis serwis elektronarzedzi? Chciałbym zobaczyć, czy opłaca się naprawiać stare wiertarki, czy muszę kupić nową.
#bialystok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@futbolski: Ja też. Wszyscy na całe wakacje do babci na wieś, a ja z rodzicami gdzieś na wczasy max na tydzień i reszta wakacji samotnie przed blokiem się siedziało.
  • Odpowiedz
Cześć, jestem w białym przelotem ale chce tu zdać prawko.. czy ktoś może zdawał ostatnio na kat A i może mi powiedzieć na które skrzyżowania zwrócić szczególną uwagę i gdzie najwięcej "pułapek" na egzaminie w waszym mieście ? ¯_(ツ)_/¯

#bialystok #prawojazdy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrunchyCrunch: akurat jestem po kursie na kat. A. Najistotniejsze punkty miasta na egzaminie:
1) kompleks skrzyżowań pod Centralem (5 skrzyżowań, które razem wyglądają jak kwadratowe rondo): https://goo.gl/maps/Z3pn5yfCbndBxiWS8
2) strefa prędkości 40 km/h na całej Wiewiórczej (tam, gdzie WORD) + skrzyżowanie równorzędne Wiewiórcza/Myśliwska, na którym łatwo najechać na ciągłą: https://goo.gl/maps/iJ64UZ6J2vtJBR8y8
3) dwa ronda na Ciołowskiego (zobacz załączony obrazek – to najczęstsza trasa): https://goo.gl/maps/41nuPcus8PQ1aNuF7 – zawracając na rondzie pamiętaj, żeby zjechać na
mudkipz - @CrunchyCrunch: akurat jestem po kursie na kat. A. Najistotniejsze punkty m...

źródło: comment_J8RQVv9zwzk2qycPuhrbIi1M2zTdBlz4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
- Dzień dobry poprosze tą ligwie z wołowiny na tatara.
- już umyłam maszynkę hehe
- a o której zamykacie
- 20:30
- jest 18:30
- no hehe
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: To trzeba było iść, a nie żalić się wykopkom, że:
baba co mięso miała, zmienić go nie chciała
maszyna juz umyta, tak rzekła zła kobita
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz