Wszystko
Najnowsze
Archiwum
mmmaly
via Wykop Mobilny (Android)- 0
Mirki z #bialystok polecicie jakiegoś mechanika który mi pospawa tłumik w samochodzie?

hpiotrekh
- 1
@mmmaly: a jest sens spawać? może niewiele drożej wyjdzie kupić jakiś na aledrogo i spokój na kilka lat.

tacky
- 2
@CancerLight: Black za durne komentarze ze szkolną w tle.
- 0
Mirki, jestem weekendowi w #bialystok i pod wrażeniem miasta. Całkiem fajnie, Rynek Kościuszki wygląda świetnie. Jutro konkretne zwiedzanie, pozdro
źródło: comment_3b5xzc3XzdhR877hue2fQvodBRseFywK.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Trzesidzida Od dawna już tak jest
Mirasy potrzebuje mechanika który ogarnie moje renault. Kogo możecie polecić w Białymstoku?
#bialystok #renault #mechanikasamochodowa
#bialystok #renault #mechanikasamochodowa
@Podlasianin_bozy: profesor chris
@inspektor_gadzet
@maxciekpl
@Podlasianin_bozy
Uwielbiam tych co polecają chrisa a nawet nie są z białego i nie mają pojęcia gdzie znajduje się jego warsztat.
@maxciekpl
@Podlasianin_bozy
Uwielbiam tych co polecają chrisa a nawet nie są z białego i nie mają pojęcia gdzie znajduje się jego warsztat.
#bialystok tag do czarnolistowania/obserwowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_1BCkXCbDicx3NL3xUrBWurY8rkKhw1MP.jpg
Pobierz@futbolski to jest ta Wielka Synagoga z obecnego centrum (której pomnik jest w centrum)?
- 2
@addicted44: tak, wczoraj była rocznica spalenia. Na stronie Radia Białystok można odsłuchać ciekawą audycję na ten temat - https://www.radio.bialystok.pl/reportaz/index/id/134965
- 10
Mirki z #bialystok czy znacie kogoś kto by odpłatnie obejrzał auto przed zakupem?
- 0
@100kW: https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stilo-1-6-lpg-klima-stan-bdb-ID6BTY4b.html
Dopiero zaczynam poszukiwania, ten mi się spodobał, ale boję się wbić na minę. Chciałem zawczasu zorientować się czy są jakieś osoby obeznane, bo jak mi się trafi jakieś godne uwagi auto to póki znajdę fachowca może już być za późno.
@konradk: odblokuj pw
Dopiero zaczynam poszukiwania, ten mi się spodobał, ale boję się wbić na minę. Chciałem zawczasu zorientować się czy są jakieś osoby obeznane, bo jak mi się trafi jakieś godne uwagi auto to póki znajdę fachowca może już być za późno.
@konradk: odblokuj pw
- 1
Mirki, tak się zdarzyło, że cały weekend spędzam z rodziną w okolicy #bialystok Co warto zwiedzić/zobaczyć? Znacie jakieś konkretne miejsce, aby coś zjeść (wersja z bombelkami)?
- 16
cała Polska i pół Europy zmaga się z upałami a w #bialystok przyjemne minus 7
źródło: comment_nrO5cQ0bPLjxXCP01mZ5Balv3YIlfMuV.jpg
Pobierz- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@futbolski: tutaj nawet tak nie straszy, ale doprowadzili ten budynek do tak tragicznego stanu, że łoopanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
PUH Market, właściciel m.in. niegdysiejszego Marketu ABC, był jedną z pierwszych firm, jakie w #bialystok i #podlasie otworzyły sklep internetowy.
#ciekawostki #ecommerce tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
#ciekawostki #ecommerce tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_aIyUGmOPXFLIwuDXn5LzyXKvN6mJtzLU.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@McDermott: i prawidłowo, ludzie jeżdżą jak p----------i
@McDermott: nie jestem jakąś p---ą za kierownicą, co się wlecze, ale jeżdżenie miastem 100 km/h to tylko debile do kwadratu uskuteczniają. 70km/h to max na szerokich drogach na skraju osiedla, a przez osiedle np. Wyszyńskiego to 50 km/h. W każdej chwili ktoś Ci może wtargnąć.
- 3
@AnonimowyGoj: Tego komercyjnego z etykieta wzorowana na Jacku to unikaj, ale oryginalnego ducha puszczy łatwo nie dostaniesz niestety
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
https://plus.poranny.pl/komunikacyjne-dylematy-bialegostoku-od-trolejbusow-do-wiszacej-kolei/ar/c1-14122251
Mógłby ktoś wrzucić całość artykułu? Byłbym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok
Mógłby ktoś wrzucić całość artykułu? Byłbym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok
@Zjem_Ci_nos:
Białystok jest jednym z niewielu dużych polskich miast, w którym komunikacja publiczna oparta jest wyłącznie na autobusach. Ale możemy się za to pochwalić wieloletnią dyskusją na temat - czym będziemy jeździć po mieście.
O tramwajach, po zlikwidowaniu Konki w 1915 roku, dyskutowano przez cały okres międzywojenny. Po wojnie do tramwajów dołączył trolejbus. Bodaj pierwszy raz zaczęto o nim mówić w 1952 roku gdy krystalizowała się wizja miasta, która miała stać
Białystok jest jednym z niewielu dużych polskich miast, w którym komunikacja publiczna oparta jest wyłącznie na autobusach. Ale możemy się za to pochwalić wieloletnią dyskusją na temat - czym będziemy jeździć po mieście.
O tramwajach, po zlikwidowaniu Konki w 1915 roku, dyskutowano przez cały okres międzywojenny. Po wojnie do tramwajów dołączył trolejbus. Bodaj pierwszy raz zaczęto o nim mówić w 1952 roku gdy krystalizowała się wizja miasta, która miała stać
źródło: comment_d8e8tsCelTi1kPQTtZBgCLUQWc3NZqzW.jpg
Pobierz- 0
@dizzapointed: przecież w budżecie zapisali na to kasę, a Wyborcza obudziła się po pół roku, a za nią Poranny xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1
Lotnisko w białostockim wydaniu

Choć na wybudowanym pasie startowym nie mogą lądować samoloty, już pojawił się plan rozbudowy białostockiego lotniska. Miałyby się tu pojawić terminal pasażerski, hangar, czy wieża kontroli lotów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Co ten Białek to ja nawet nie wiem.
Białystok 1935r.
#heheszki #humorobrazkowy #moderacjacontent #bialystok
Białystok 1935r.
#heheszki #humorobrazkowy #moderacjacontent #bialystok
źródło: comment_26IynuiIrROWgOpIsjspNfONJicnvaut.jpg
Pobierz

























