Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Cineczeq
via iOS- 10

kumpek20
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Cineczeq
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pokaz #segway #ninebot #hulajnogi #pojazdyelektryczne #bialystok #chwalesie
Takiego kupilem sobie 2 miesiace temu. Sto razy lepsze od hulajnogi. Najlepszy dojazd do pracy ever. To nie jest hoverboard (zupelnie inna zasada dzialania i sterowania).
Ninebot mini pro. Ja wyrwalem za 1000zl uzywanca. Przejechalem juz duzo km i gleby brak. Wydaje sie ze to mniej stabilne od hulajnogi ale jest
Takiego kupilem sobie 2 miesiace temu. Sto razy lepsze od hulajnogi. Najlepszy dojazd do pracy ever. To nie jest hoverboard (zupelnie inna zasada dzialania i sterowania).
Ninebot mini pro. Ja wyrwalem za 1000zl uzywanca. Przejechalem juz duzo km i gleby brak. Wydaje sie ze to mniej stabilne od hulajnogi ale jest
źródło: comment_yp96XIE6YpZjTI4nrPhZ3sE9qzIwUNvT.jpg
Pobierz@banjo: Jest kilku chłopaków co jeżdżą na takim kółku pojedynczym gdzie zapierają się tylko nogami po środku. To zabawnie wygląda ale jak z--------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@banjo: ludzie sie gapia non stop ale w sumie co mnie to obchodzi. Zwlaszcza smiesznie patrza jak jade tym po lidlu czy wjezdzam do windy xD
- 0
Mireczki, mam taki problem. Internet mi muli niemiłosiernie w Koba #bialystok . Speedtest pokazuje normalną prędkość neta, ale już z konsoli jak pinguję 8.8.8.8 to wyniki od 100% do 25% loss, a czas od 2ms do 3700ms. Czy problemem może być router czy bardziej coś u dostawcy?
#internet #kiciochpyta
#internet #kiciochpyta
Komentarz usunięty przez autora
@szczepan-szczypawa: pewnie masz radióweczkę :)
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Luka_skii: póki ktoś za to płaci, to jest ok. No i lepsze to, niż siedzenie na socjalu
- 3
@alpag: czytałem komentarze, ktoś napisał, że w jednym z gabinetów został zarażony grzybicą... Nie wiem jak wygląda nauczanie i czy te dziewczyny w ogóle jakieś mają czy są tylko po 1,5h kursach i lepią pazurami komuś twarz. Dodatkowo, praca w takim gabinecie wiąże się z odpowiedzialnością, są zabiegi z wykorzystaniem kwasów...
- 1
@Brant: Klasycznie, pod tym linkiem sobie poczytaj https://bialystoksubiektywnie.com/blog/2016/04/02/atrakcje-bialegostoku-co-warto-zobaczyc/
konto usunięte via iOS
- 1
- 14
31
Niespodzianka

Wyślij pocztówkę do babci
z- 2
- #
- #
- #
1055
Krzysztof Kononowicz. Miami, lata 80-te.

Ten kto to zmontował ten film, to mistrz. Arcydzieło ;)
z- 80
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
czy może ktoś polecić dobrego fizjoterapeutę w #bialystok? Takiego który ma jakieś pojęcie o sportach (najlepiej siłowych). #mikrokoksy
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vein: moje wspomienie z giełdy samochodowej na Miedzianej Górze (Kielce) to stary Jelcz, który robił za bar i grill... coś pieknego, teraz to by nie przeszło, choć w W-wie coś takiego istnieje/istniało, lata 90 motzno.
Co zabiło giełdy? no internet ;].
Co zabiło giełdy? no internet ;].
- 2
@Vein: te pokolenie wymarło, 15lat temu ojciec sprowadzał rowery na giełdę schodziły wszystkie, sąsiad sprowadzał samochody czasami nie zdążył wrócić do Białegostoku a już miał klienta. Czasy się zmieniły
- 16
To są ci taksówkarze z licencją? BI 906CE. Przecież on kiedyś swoją jazdą zrobi komuś krzywdę, jutro leci zgłoszenie na policję. Fajnych kierowców ma ta Jaga Taxi.
Można wykopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/5045079/to-sa-ci-taksowkarze-z-licencja-bi-906ce/
#taxi #taxihiv #polskiedrogi #wypadki #stopcham #policja #bialystok
Można wykopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/5045079/to-sa-ci-taksowkarze-z-licencja-bi-906ce/
#taxi #taxihiv #polskiedrogi #wypadki #stopcham #policja #bialystok

930
To są ci taksówkarze z licencją? BI 906CE

Jaga Taxi 711 11 11 fajnych macie kierowców. Przecież on kiedyś swoją jazdą zrobi komuś krzywdę, jutro leci zgłoszenie na policję.
z- 84
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jest jakiś sklep dzisiaj na białostoczku otwarty? #bialystok
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@James0n: byłem na strzelnicy Kaliber. Polecam :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Organizacja dzisiejszego sparingu w #bialystok to kompromitacja. Nawet trudno mi zliczyć ludzi, których odprawiono z kwitkiem
#jagiellonia
#jagiellonia
- 2
@zulka138: ograniczyli wstęp do 999 widzów, żeby nie organizować imprezy masowej i zaoszczędzić na ochronie. Tylko szkoda, że wcześniej nie informowali o tym fakcie więc mnóstwo ludzi (w tym ja) odeszło spod stadionu
- 2
@zulka138: też dziś przeczytałem komunikat na stronie o "dostępnych trzech sektorach" i już się spodziewałem, że może do tego dojść ale:
1. sam komunikat nie wskazuje ile dokładnie osób się zmieści i trudno się spodziewać, by każdy zainteresowany obliczał czy da radę wejść
2. organizuje się sparing połączony z prezentacją drużyny przed sezonem i chyba można było założyć, że chętnych może być więcej niż
1. sam komunikat nie wskazuje ile dokładnie osób się zmieści i trudno się spodziewać, by każdy zainteresowany obliczał czy da radę wejść
2. organizuje się sparing połączony z prezentacją drużyny przed sezonem i chyba można było założyć, że chętnych może być więcej niż
- 17
Wczoraj niebo nad #bialystok
źródło: comment_T11fR47GPGeYEFkXoT8IXzN4dx9gSCNu.jpg
Pobierz@Tarriken77 dziś rano nad Ełkiem, zastanawia mnie czemu dwie takie same imprezy w tym samym czasie
źródło: comment_3WEB1tAsuBaej9zYu2ZcssweKZAZoUf9.jpg
PobierzGdzie w #bialystok są jeszcze tego typu stare neony?
źródło: comment_JM7XTBRlfVZiKVK4GD2Z3Kn9p4VpvCt9.jpg
Pobierz- 1
@Sosa_Chamberlain: @jot88: Jeszcze zapomniana/niewidziana perełka "Sady Antoniukowskie" na bloku na Antoniukowskiej LIIINK
- 1
Gdzis w Białymstoku zjem dobrego burgerka i przy tym moja różowa będzie miała dostęp do szerokiej karty menu by cos tam sobie wybrac ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bialystok
#bialystok
@JeanPaulMarat: Głodny wilk
- 1
@JeanPaulMarat: miły bbq
- 0
Mirki, gdzie warto kupić nowy akumulator do samochodu i będzie w sobotę otwarte?
#bialystok
#bialystok
@segatus: kupilem juz z 6szt w specpart, maja 2 punkty. Ale przyznaj sie, leniu, ze nawet nie guglnales...
Tesco, auchan






















