#pokaz #segway #ninebot #hulajnogi #pojazdyelektryczne #bialystok #chwalesie

Takiego kupilem sobie 2 miesiace temu. Sto razy lepsze od hulajnogi. Najlepszy dojazd do pracy ever. To nie jest hoverboard (zupelnie inna zasada dzialania i sterowania).

Ninebot mini pro. Ja wyrwalem za 1000zl uzywanca. Przejechalem juz duzo km i gleby brak. Wydaje sie ze to mniej stabilne od hulajnogi ale jest
Nuuk - #pokaz #segway #ninebot #hulajnogi #pojazdyelektryczne #bialystok #chwalesie 
...

źródło: comment_yp96XIE6YpZjTI4nrPhZ3sE9qzIwUNvT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@banjo: ludzie sie gapia non stop ale w sumie co mnie to obchodzi. Zwlaszcza smiesznie patrza jak jade tym po lidlu czy wjezdzam do windy xD
  • Odpowiedz
Mireczki, mam taki problem. Internet mi muli niemiłosiernie w Koba #bialystok . Speedtest pokazuje normalną prędkość neta, ale już z konsoli jak pinguję 8.8.8.8 to wyniki od 100% do 25% loss, a czas od 2ms do 3700ms. Czy problemem może być router czy bardziej coś u dostawcy?
#internet #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alpag: czytałem komentarze, ktoś napisał, że w jednym z gabinetów został zarażony grzybicą... Nie wiem jak wygląda nauczanie i czy te dziewczyny w ogóle jakieś mają czy są tylko po 1,5h kursach i lepią pazurami komuś twarz. Dodatkowo, praca w takim gabinecie wiąże się z odpowiedzialnością, są zabiegi z wykorzystaniem kwasów...
  • Odpowiedz
  • 0
Elo, jestem na #podlasie i zastanawiam się czy warto poświęcić dzień na #bialystok ? Jakie tam ciekawe atrakcje macie? :) Jestem w Biebrzańskim Parku Narodowym to też możecie coś polecić ( ͡º ͜ʖ͡º) #turystyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vein: moje wspomienie z giełdy samochodowej na Miedzianej Górze (Kielce) to stary Jelcz, który robił za bar i grill... coś pieknego, teraz to by nie przeszło, choć w W-wie coś takiego istnieje/istniało, lata 90 motzno.

Co zabiło giełdy? no internet ;].
  • Odpowiedz
@Vein: te pokolenie wymarło, 15lat temu ojciec sprowadzał rowery na giełdę schodziły wszystkie, sąsiad sprowadzał samochody czasami nie zdążył wrócić do Białegostoku a już miał klienta. Czasy się zmieniły
  • Odpowiedz
@zulka138: ograniczyli wstęp do 999 widzów, żeby nie organizować imprezy masowej i zaoszczędzić na ochronie. Tylko szkoda, że wcześniej nie informowali o tym fakcie więc mnóstwo ludzi (w tym ja) odeszło spod stadionu
  • Odpowiedz
@zulka138: też dziś przeczytałem komunikat na stronie o "dostępnych trzech sektorach" i już się spodziewałem, że może do tego dojść ale:

1. sam komunikat nie wskazuje ile dokładnie osób się zmieści i trudno się spodziewać, by każdy zainteresowany obliczał czy da radę wejść

2. organizuje się sparing połączony z prezentacją drużyny przed sezonem i chyba można było założyć, że chętnych może być więcej niż
  • Odpowiedz
Gdzis w Białymstoku zjem dobrego burgerka i przy tym moja różowa będzie miała dostęp do szerokiej karty menu by cos tam sobie wybrac ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bialystok
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach