Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

von_scheisse
- 9

von_scheisse
- 1
@6thsurvivor: pewnie jakiejś kraftowej :P
konto usunięte
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
291
Śmierć pod gąsiennicami koparki

Jeden z pracowników firmy budowlanej z Białegostoku wpadł do studzienki, kiedy próbował się z niej wydostać został najechany przez cofającą koparkę.
z- 129
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Irae: długo nie długo, dawaj!
400
Szeryf z Litwy

Wylotówka z Białegostoku, oczywiście znalazł się szeryf z litwy, który musiał wyjechać na lewy pas. Podczas trąbienia machał ręką, żeby stać w kolejce. Telefon na 112 i zgłoszenie przyjęte, raczej policja go nie dogoniła... Data na filmie jest...
z- 104
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
@shizofrenix: @kusprzyk: nadal w Miłym jest "miły burger"
@shizofrenix: zamów sobie jakiś mega ostry sos, bierz ze sobą wszędzie i nie będziesz już nigdy narzekał
- 19
- 16
Siema!
Mam pytanie do ludzi, którzy wypoczywali nad siemianówką a dokładniej chodzi o plażę w Bondarach. Planuje tam zaprowadzić na weekend przyczepe kempingową i tu nasuwają się moje pytania.
1. Czy jest do dostep do toalet i prysznicy? Jak tak to jaki jest to koszt
2. Czy jest dostep do pradu? Jak tak to jaki jest to koszt w skali doby
3. Jest mozliwosc wypozyczenia rowerkow wodnych?
#podlasie #mazury
Mam pytanie do ludzi, którzy wypoczywali nad siemianówką a dokładniej chodzi o plażę w Bondarach. Planuje tam zaprowadzić na weekend przyczepe kempingową i tu nasuwają się moje pytania.
1. Czy jest do dostep do toalet i prysznicy? Jak tak to jaki jest to koszt
2. Czy jest dostep do pradu? Jak tak to jaki jest to koszt w skali doby
3. Jest mozliwosc wypozyczenia rowerkow wodnych?
#podlasie #mazury
- 3
@JeanPaulMarat: z tymi Mazurami to przesadziłeś w tagach :P
Cześć Mirki,
Czy ktoś wie gdzie mogę wypożyczyć rower (MTB , miejskie już przerabiałem ) albo może ktoś z was chciałby pożyczyć mi rower , oczywiście odpłatnie z jakąś kaucja czy coś ?
Chciałbym pośmigać trochę po ścieżkach i gdzieś poza miasto rekreacyjnie ale nie mam czym a jestem tu przejazdem.
Macie w mieście jakieś wypożyczalnie? Albo może jakiś serwis lub sklep rowerowy oferuje możliwość przetestowania sprzętu?
Czy ktoś wie gdzie mogę wypożyczyć rower (MTB , miejskie już przerabiałem ) albo może ktoś z was chciałby pożyczyć mi rower , oczywiście odpłatnie z jakąś kaucja czy coś ?
Chciałbym pośmigać trochę po ścieżkach i gdzieś poza miasto rekreacyjnie ale nie mam czym a jestem tu przejazdem.
Macie w mieście jakieś wypożyczalnie? Albo może jakiś serwis lub sklep rowerowy oferuje możliwość przetestowania sprzętu?
@CrunchyCrunch: http://www.peleton.pl/wypozyczalnia-fat-bike/ jedyne co znalazlem procz bikerow, moze google ma wiecej
Czy to prawda, że w #bialystok w okresie zimowym, zamiast śniegiem rzucają się gliną?
Ale p---------o jakby sam Zeus się na #bialystok zdenerwował
@FanWichury Poszedłbym ale cykam się w-------u od rodzin z dziećmi. Najchętniej na kontrmanifestację przeciw promowaniu disco polo.
- 2
@FanWichury: ja nic nie mam przeciwko LPG, chociaż sam jeżdżę na benzynie.
- 74
- 137
@hyperlink: masz możliwość wyboru między makiem a kfc
@hyperlink takie możliwości, że dzięki temu wpadniesz na pomysł, żeby napisać słowo kulturoznawstwo czcionką i kolorem, który niewątpliwie kojarzy się z grupą "solidarność". Gdyby ta osoba nie skończyła kulturoznawstwa, to by na to nie wpadła.
konto usunięte via iOS
- 1
Mirki z #bialystok przywiozlem właśnie różowa do Waszej królowej tortów weselnych na szkolenie. Mam przed sobą cały dzień, a ze nie wypada pic od rana to chciałbym coś ze sobą zrobić. Jak mam zająć sobie czas? Polecicie jakieś muzeum czy coś?
@mitatuyo przejdź lipową, idź do pałacu Branickich. Idź do zoo, jest za freestyle, zawsze można wrzucić jakiś datek ;) zjedz w babce, fajna knajpa, ale zarezerwuj dla siebie i różowego na wieczór, bo przypał z miejscem. Muzea są średnie, tzn. no typowe, polskie muzea, nuda xD ale możesz przejść do muzeum Ludwika Zamenhofa to będziesz +1 że znaniem sławnej osoby ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 4
Jest gdzieś miejsce w #bialystok gdzie można kupić klapki w rozmiarze 48.5+? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#buty #basen #pytanie #pytaniedoeksperta
#buty #basen #pytanie #pytaniedoeksperta
@McDermott może sklep z kajakami?
- 0
- 19
W #pobierowo w województwie #zachodniopomorskie powstaje największy #hotel w Polsce. W 1100 pokojach pomieści 2200-2500 osób, z dostawkami - nawet ponad 3 tys. "Buduje" Tadeusz #golebiewski, właściciel #gargamel'i w #wisla, #mikolajki, #karpacz, #bialystok.
Dyrektorem hotelu gargamela Gołębiewski w Pobierowie jest Robert #skraburski, były wójt #rewal
Dyrektorem hotelu gargamela Gołębiewski w Pobierowie jest Robert #skraburski, były wójt #rewal
źródło: comment_2d36YUwZCoNi2ZWejAoMh19hqCZjMMw9.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@M1r14mSh4d3 no i dobrze ze polak buduje
- 6
@M1r14mSh4d3: fajnie, że budują nowe hotele i to polskie firmy. jednak to będzie straszny kicz, jeśli obejrzymy poprzednie budynki tego właściciela. przecież gdyby to wyglądało nowocześnie, przyciągnęłoby wiecej ludzi.
#bialystok widział ktoś gdzieś nowe smaki Fuze tea w sklepie?
- 0
@runni: Bojary/Piasta
Komentarz usunięty przez autora
Już jestem prawie, wspaniała podróż #pkpintercity, jestem pozytywnie zaskoczony.
Proszę Mirki powiedźcie co jest warte zobaczenia albo co można robić w pięknym mieście jakim jest #bialystok
#kiciochpyta #bialystok
Proszę Mirki powiedźcie co jest warte zobaczenia albo co można robić w pięknym mieście jakim jest #bialystok
#kiciochpyta #bialystok
@CrunchyCrunch: Tutaj się mówi towarzyszu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























