Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema!
Mam pytanie do ludzi, którzy wypoczywali nad siemianówką a dokładniej chodzi o plażę w Bondarach. Planuje tam zaprowadzić na weekend przyczepe kempingową i tu nasuwają się moje pytania.
1. Czy jest do dostep do toalet i prysznicy? Jak tak to jaki jest to koszt
2. Czy jest dostep do pradu? Jak tak to jaki jest to koszt w skali doby
3. Jest mozliwosc wypozyczenia rowerkow wodnych?

#podlasie #mazury
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki,

Czy ktoś wie gdzie mogę wypożyczyć rower (MTB , miejskie już przerabiałem ) albo może ktoś z was chciałby pożyczyć mi rower , oczywiście odpłatnie z jakąś kaucja czy coś ?
Chciałbym pośmigać trochę po ścieżkach i gdzieś poza miasto rekreacyjnie ale nie mam czym a jestem tu przejazdem.

Macie w mieście jakieś wypożyczalnie? Albo może jakiś serwis lub sklep rowerowy oferuje możliwość przetestowania sprzętu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 42
@hyperlink takie możliwości, że dzięki temu wpadniesz na pomysł, żeby napisać słowo kulturoznawstwo czcionką i kolorem, który niewątpliwie kojarzy się z grupą "solidarność". Gdyby ta osoba nie skończyła kulturoznawstwa, to by na to nie wpadła.
  • Odpowiedz
Mirki z #bialystok przywiozlem właśnie różowa do Waszej królowej tortów weselnych na szkolenie. Mam przed sobą cały dzień, a ze nie wypada pic od rana to chciałbym coś ze sobą zrobić. Jak mam zająć sobie czas? Polecicie jakieś muzeum czy coś?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@mitatuyo przejdź lipową, idź do pałacu Branickich. Idź do zoo, jest za freestyle, zawsze można wrzucić jakiś datek ;) zjedz w babce, fajna knajpa, ale zarezerwuj dla siebie i różowego na wieczór, bo przypał z miejscem. Muzea są średnie, tzn. no typowe, polskie muzea, nuda xD ale możesz przejść do muzeum Ludwika Zamenhofa to będziesz +1 że znaniem sławnej osoby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W #pobierowo w województwie #zachodniopomorskie powstaje największy #hotel w Polsce. W 1100 pokojach pomieści 2200-2500 osób, z dostawkami - nawet ponad 3 tys. "Buduje" Tadeusz #golebiewski, właściciel #gargamel'i w #wisla, #mikolajki, #karpacz, #bialystok.

Dyrektorem hotelu gargamela Gołębiewski w Pobierowie jest Robert #skraburski, były wójt #rewal
M1r14mSh4d3 - W #Pobierowo w województwie #zachodniopomorskie powstaje największy #ho...

źródło: comment_2d36YUwZCoNi2ZWejAoMh19hqCZjMMw9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M1r14mSh4d3: fajnie, że budują nowe hotele i to polskie firmy. jednak to będzie straszny kicz, jeśli obejrzymy poprzednie budynki tego właściciela. przecież gdyby to wyglądało nowocześnie, przyciągnęłoby wiecej ludzi.
  • Odpowiedz