Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 82
- 17
- 0
#bialystok
- 0
#bialystok #prawojazdy
Komentarz usunięty przez autora
- 5
1) kompleks skrzyżowań pod Centralem (5 skrzyżowań, które razem wyglądają jak kwadratowe rondo): https://goo.gl/maps/Z3pn5yfCbndBxiWS8
2) strefa prędkości 40 km/h na całej Wiewiórczej (tam, gdzie WORD) + skrzyżowanie równorzędne Wiewiórcza/Myśliwska, na którym łatwo najechać na ciągłą: https://goo.gl/maps/iJ64UZ6J2vtJBR8y8
3) dwa ronda na Ciołowskiego (zobacz załączony obrazek – to najczęstsza trasa): https://goo.gl/maps/41nuPcus8PQ1aNuF7 – zawracając na rondzie pamiętaj, żeby zjechać na
źródło: comment_J8RQVv9zwzk2qycPuhrbIi1M2zTdBlz4.jpg
Pobierz- już umyłam maszynkę hehe
- a o której zamykacie
- 20:30
- jest 18:30
- no hehe
- 3
@Damianowski: Posiekać samemu się nie dało, co? 3 minuty roboty, a efekt o niebo lepszy.
@Jontek6: nie lepiej kupić w restauracji?
baba co mięso miała, zmienić go nie chciała
maszyna juz umyta, tak rzekła zła kobita
¯\_(ツ)_/¯
- 18
źródło: comment_VxJ8pE7eFu4z3ncuJ0ol8kf4OGL8hoJj.jpg
PobierzBędziesz miał asfalt, las i szutry
6
Znów zapłonęły śmieci na wysypisku koło Białegostoku- po miesiącu przerwy

Nad ranem w piątek strażacy ugasili pożar hałdy śmieci na terenie sortowni odpadów w Studziankach koło Białegostoku. Rozpoczęło się przysypywanie hałdy żwirem – informuje Państwowa Straż Pożarna, która ostatnio gasiła to wysypisko 5 czerwca. Znowu Ci wandale i samozapłony...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, nie tylko dla tego, że krew oddają głownie uczniowie i studenci, którzy obecnie powyjeżdżali na wakacje, ale również dlatego, bo właśnie w miesiącach letnich jest o 20% więcej urazów i wypadków komunikacyjnych. Bez krwi szanse na przeżycie pacjentów po amputacjach czy urazach wielonarządowych drastycznie spadają. --> https://krew.info/zapasy/
Jeżeli możesz oddać krew namawiam Cię do udania się do najbliższego punktu pobrań lub
Każdy krwiodawca, który w czasie oddawania krwi traci około 4500 kcal, po oddaniu krwi otrzymuje ekwiwalent kaloryczny w postaci
- 11
wszędzie dają czekolady? Można ich nie przyjąć albo dostać za nie coś innego?
@Limonene:
Zgodnie z przepisami -- muszą zapewnić posiłek o jakiejś kaloryczności.
Więc wszędzie dają czekolady, bo najprościej -- podpisują umowę i dostają przygotowane paczki czekolad, które po prostu dają krwiodawcom. Czasami jakiś batonik albo wafelek dorzucają.
Weź te czekolady i rozdaj w pracy, jak nie jadasz. ¯\_(ツ)_/¯
- 15
#bialystok
źródło: comment_h7IpMLrokPbUrnTAY9613uGZ3SXKKz1f.jpg
Pobierz- 16
- 1
#bialystok
#bialystok
- 0

- 10
- 21
- 2
72
Połasił się na leciwego volkswagena

Sebastian G. (22 l.) myślał, że Boga za nogi złapał.Znalazł kluczyki do volkswagena transportera. Nie miał zamiaru ich jednak oddawać właścicielowi. Ukradł pojazd i sprzedał transportera wartego 12 tys. złotych za jedyne 350 zł. To potwierdza że BIAŁYSTOK to stan umysłu.
z- 21
- #
- #
- #
- #
- 0



























@trollik: miałem takie wakacje co rok u babci na wioscy. Teraz mam 22 lata i cholernie tęsknie (・へ・)