@futbolski: Ja też. Wszyscy na całe wakacje do babci na wieś, a ja z rodzicami gdzieś na wczasy max na tydzień i reszta wakacji samotnie przed blokiem się siedziało.
  • Odpowiedz
Cześć, jestem w białym przelotem ale chce tu zdać prawko.. czy ktoś może zdawał ostatnio na kat A i może mi powiedzieć na które skrzyżowania zwrócić szczególną uwagę i gdzie najwięcej "pułapek" na egzaminie w waszym mieście ? ¯_(ツ)_/¯

#bialystok #prawojazdy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrunchyCrunch: akurat jestem po kursie na kat. A. Najistotniejsze punkty miasta na egzaminie:
1) kompleks skrzyżowań pod Centralem (5 skrzyżowań, które razem wyglądają jak kwadratowe rondo): https://goo.gl/maps/Z3pn5yfCbndBxiWS8
2) strefa prędkości 40 km/h na całej Wiewiórczej (tam, gdzie WORD) + skrzyżowanie równorzędne Wiewiórcza/Myśliwska, na którym łatwo najechać na ciągłą: https://goo.gl/maps/iJ64UZ6J2vtJBR8y8
3) dwa ronda na Ciołowskiego (zobacz załączony obrazek – to najczęstsza trasa): https://goo.gl/maps/41nuPcus8PQ1aNuF7 – zawracając na rondzie pamiętaj, żeby zjechać na
mudkipz - @CrunchyCrunch: akurat jestem po kursie na kat. A. Najistotniejsze punkty m...

źródło: comment_J8RQVv9zwzk2qycPuhrbIi1M2zTdBlz4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
- Dzień dobry poprosze tą ligwie z wołowiny na tatara.
- już umyłam maszynkę hehe
- a o której zamykacie
- 20:30
- jest 18:30
- no hehe
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: To trzeba było iść, a nie żalić się wykopkom, że:
baba co mięso miała, zmienić go nie chciała
maszyna juz umyta, tak rzekła zła kobita
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Biegąc dzisiaj przez Las Zwierzyniecki natrafiłem na lochę z małymi, więc uważajcie jakby co. Na szczęście nie musiałem uciekać na drzewo. Ciekawe czy wejdą do centrum. #bialystok
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 81
Drogie Mirabelki i Mirki.
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, nie tylko dla tego, że krew oddają głownie uczniowie i studenci, którzy obecnie powyjeżdżali na wakacje, ale również dlatego, bo właśnie w miesiącach letnich jest o 20% więcej urazów i wypadków komunikacyjnych. Bez krwi szanse na przeżycie pacjentów po amputacjach czy urazach wielonarządowych drastycznie spadają. --> https://krew.info/zapasy/
Jeżeli możesz oddać krew namawiam Cię do udania się do najbliższego punktu pobrań lub
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Limonene: @Kajucha: @depcioo: Te czekolady dają ze względu na to, że RCKiK mają dać posiłek, który zwróci wydatek kaloryczny oddania krwi, a że najłatwiej to zmagazynować w czekoladach, a nie schabowym to tak się z nami " rozliczają". Chociaż Wrocław ma teraz wakacyjną promocję na konserwę xD

Każdy krwiodawca, który w czasie oddawania krwi traci około 4500 kcal, po oddaniu krwi otrzymuje ekwiwalent kaloryczny w postaci
  • Odpowiedz
wszędzie dają czekolady? Można ich nie przyjąć albo dostać za nie coś innego?


@Limonene:
Zgodnie z przepisami -- muszą zapewnić posiłek o jakiejś kaloryczności.
Więc wszędzie dają czekolady, bo najprościej -- podpisują umowę i dostają przygotowane paczki czekolad, które po prostu dają krwiodawcom. Czasami jakiś batonik albo wafelek dorzucają.
Weź te czekolady i rozdaj w pracy, jak nie jadasz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Można teraz zapisać się do jakiejś szkoły zaocznej,policealnej lub jakiejkolwiek innej?
#bialystok
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach