• 3
@pogromcamitoww w tykocinie znajdź koniecznie do restauracji tejsza, jest nie daleko synagogi tak w podwórku. Tanio i bardzo bardzo dobre jedzenie, a Tykocin to cały piękne piasteczko, w białym branickich i rynek Kościuszki i koniec miasta do zwiedzania ;-)
Jedz do Supraśla, bardzo ładnie tam i blisko białego z tego co pamiętam i w tygodniu po wg polecić twierdzę w osowcu świetne miejsce genialnie przewodnicy. No ale to w tygodniu bo
  • Odpowiedz
dzisiaj marsz homoseksualistow w #bialystok

ciekawe jak to bedzie skoro jest tez marsz kibicow a rodzinom nie pozwolili isc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma wolności dla niebędących zwolennikami tęczowości.

Jeżeli kogoś zastanawia dlaczego wydarzenie Krucjaty Młodych nazywało się "Różaniec zadośćuczyniający w wiadomej sprawie" to było to spowodowane tym, że wcześniejsze zostało zdjęte przez FB a jego odwołanie nie zostało do tej pory rozpatrzone (pewnie stanie się to dopiero po tzw. "marszu równości").
Ruszyliśmy z ocenzurowanym wydarzeniem i gdy to zebrało pół tysiąca odpowiedzi to wyparowało tak, że żaden ślad po nim nie został, więc nie
G.....i - Nie ma wolności dla niebędących zwolennikami tęczowości.

Jeżeli kogoś za...

źródło: comment_TLJa6vxqlGSeUKxwdKPMgTcwoYyM8QXg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bialystok #lgbt #marszrownosci
Podsumowanie, bo w sumie to śmieszne i pokazuje w jakim miejscu znajdujemy się jako społeczeństwo. XD
1. Sąd wczoraj unieważnił odmowę rejestracji marszu prawaków.
2. Jest duże prawdopodobieństwo ze sad po prostu dzisiaj te marsze dwa odwoła.
3. Nawet jeżeli odwołają ten drugi marsz to nadal prawaki zablokowali miasto tymi pozostałymi 49 marszami.
4. Na dodatek kibice chcą obsadzić te fikcyjne 49 marszy osobami z całego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cineczeq: Co? Mamy legalne zgromadzenie. Nie robimy żadnej blokady. Totalitaryzmem jest to, że tęczowi nie mogą znieść żadnego sprzeciwu i nawet ocenzurowane wydarzenie, tylko przez to, że nie jest wyrazem poparcia dla nich, jest dla nich mową nienawiści.
  • Odpowiedz
  • 4
@Gigant_Reakcji: Ale sprzeciwu przeciwko czemu? Przeciwko tej słynnej lewackiej nauce? Sorki możesz wierzyć w różne rzeczy np. w paską ziemie. Ale w przestrzeni publicznej jakoś nie widzę na sile promować zachowan nienaukowych typu właśnie plaskoziemcy czy osoby twierdzące, ze geje są źli. XD
  • Odpowiedz
Polecicie jakiegoś mechanika? Mam do wymiany świece zapłonowe i pasek klinowy w Vw Borze. Tam gdzie dotychczas dzwoniłem krzyczą po minimum 150 za całość, kiedy świece już mam. Fakt, że są one pod kolektorem, więc nie wiem, czy bez jego zdjęcia da się je wyjąć.
#bialystok
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki pakiet internetu i tv wybrać w #bialystok ?
Niby jest szeroki wybór, sporo dostawców, ale w ofertach nędza, że głowa mała. Zależy mi na szybkim i stabilnym internecie z wysoką prędkością wysyłania i ciekawych kanałach w tv, bez zbędnych zapychaczy, których i tak się nie ogląda. W bloku jest światłowód.
Po długich poszukiwaniach wytypowałem #netia i #vectra , obie w okolicach 90zł miesięcznie. Ktoś ma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majku_: Mogę pomóc z pakietami z Vectry (o działanie najlepiej jednak spytać sąsiadów), potrzebuję na priv adresu na sprawdzenie możliwości technicznych.
  • Odpowiedz
@Majku_: Vecta w Białymstoku całkiem dobrze działa, ale prędkość wysyłania będzie raczej mizerna. Może na świetle jest inaczej, bo na koncentryku to tragedia. Kobę jeszcze masz pewnie, ale ostatnio jakieś narzekania na nich widziałem tutaj i w opiniach Google. Z netią nie miałem styczności.
  • Odpowiedz
#bialystok Opera od kilkunastu minut odwala coś z kolorami, raz biały, raz czerwony albo mrugają różne. Tak się testuje na produkcji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Mirkowie i Mirabelki w szczególności z #podlasie #bialystok! Kilka miesięcy temu ruszyliśmy z prowadzeniem portalu Geekstok.pl związanego z nauką, potencjałem i ciekawymi ludźmi z Podlasia. Zachęcamy Was do zajrzenia na stronę, na pewno znajdziecie coś, co Was zaciekawi ;)
A na dobry początek proponujemy wywiad z założycielem firmy Mad Bicycle, tworzącym rowery customowe, które zaimponowały ludziom na całym świecie:
Geekstok-rowery na miarę! Rozmowa z Adamem Zdanowiczem.
Geekstok - Drodzy Mirkowie i Mirabelki w szczególności z #podlasie #bialystok! Kilka ...

źródło: comment_AHfEtnJX0dPbKmp6NFwnXm189QHZ5vOt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach