#bialystok
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
Będzie jakiś marsz przeciwko disco polo?
#bialystok
#bialystok
dzisiaj marsz homoseksualistow w #bialystok
ciekawe jak to bedzie skoro jest tez marsz kibicow a rodzinom nie pozwolili isc
ciekawe jak to bedzie skoro jest tez marsz kibicow a rodzinom nie pozwolili isc
- 1
Ich p----------o z tym koncertem? 1 w nocy a slychac kawalek od centrum przy szczelnie zamknietych oknach...
#bialystok
#bialystok
@supertomek: @lurker: Jak dobrze że na Piasta nie słychać. xD
- 1
@Poopiesh: godzina 6.30. Dalej n--------a ¯\_(ツ)_/¯
- 4
Deklaruję się, że będę jutro na MARSZU LUDZI, KTÓRZY DEKLARUJĄ SIĘ, ŻE BĘDĄ, A POTEM NIE PRZYCHODZĄ.
Do zobaczenia jutro o 13, na Sienkiewicza.
#bialystok #oswiadczenie
Do zobaczenia jutro o 13, na Sienkiewicza.
#bialystok #oswiadczenie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@kartofel: O mireczku, do zobaczenia w takim razie 8)
Nie ma wolności dla niebędących zwolennikami tęczowości.
Jeżeli kogoś zastanawia dlaczego wydarzenie Krucjaty Młodych nazywało się "Różaniec zadośćuczyniający w wiadomej sprawie" to było to spowodowane tym, że wcześniejsze zostało zdjęte przez FB a jego odwołanie nie zostało do tej pory rozpatrzone (pewnie stanie się to dopiero po tzw. "marszu równości").
Ruszyliśmy z ocenzurowanym wydarzeniem i gdy to zebrało pół tysiąca odpowiedzi to wyparowało tak, że żaden ślad po nim nie został, więc nie
Jeżeli kogoś zastanawia dlaczego wydarzenie Krucjaty Młodych nazywało się "Różaniec zadośćuczyniający w wiadomej sprawie" to było to spowodowane tym, że wcześniejsze zostało zdjęte przez FB a jego odwołanie nie zostało do tej pory rozpatrzone (pewnie stanie się to dopiero po tzw. "marszu równości").
Ruszyliśmy z ocenzurowanym wydarzeniem i gdy to zebrało pół tysiąca odpowiedzi to wyparowało tak, że żaden ślad po nim nie został, więc nie
źródło: comment_TLJa6vxqlGSeUKxwdKPMgTcwoYyM8QXg.jpg
Pobierz- 9
#bialystok #lgbt #marszrownosci
Podsumowanie, bo w sumie to śmieszne i pokazuje w jakim miejscu znajdujemy się jako społeczeństwo. XD
1. Sąd wczoraj unieważnił odmowę rejestracji marszu prawaków.
2. Jest duże prawdopodobieństwo ze sad po prostu dzisiaj te marsze dwa odwoła.
3. Nawet jeżeli odwołają ten drugi marsz to nadal prawaki zablokowali miasto tymi pozostałymi 49 marszami.
4. Na dodatek kibice chcą obsadzić te fikcyjne 49 marszy osobami z całego
Podsumowanie, bo w sumie to śmieszne i pokazuje w jakim miejscu znajdujemy się jako społeczeństwo. XD
1. Sąd wczoraj unieważnił odmowę rejestracji marszu prawaków.
2. Jest duże prawdopodobieństwo ze sad po prostu dzisiaj te marsze dwa odwoła.
3. Nawet jeżeli odwołają ten drugi marsz to nadal prawaki zablokowali miasto tymi pozostałymi 49 marszami.
4. Na dodatek kibice chcą obsadzić te fikcyjne 49 marszy osobami z całego
@Cineczeq: Co? Mamy legalne zgromadzenie. Nie robimy żadnej blokady. Totalitaryzmem jest to, że tęczowi nie mogą znieść żadnego sprzeciwu i nawet ocenzurowane wydarzenie, tylko przez to, że nie jest wyrazem poparcia dla nich, jest dla nich mową nienawiści.
- 4
@Gigant_Reakcji: Ale sprzeciwu przeciwko czemu? Przeciwko tej słynnej lewackiej nauce? Sorki możesz wierzyć w różne rzeczy np. w paską ziemie. Ale w przestrzeni publicznej jakoś nie widzę na sile promować zachowan nienaukowych typu właśnie plaskoziemcy czy osoby twierdzące, ze geje są źli. XD
Polecicie jakiegoś mechanika? Mam do wymiany świece zapłonowe i pasek klinowy w Vw Borze. Tam gdzie dotychczas dzwoniłem krzyczą po minimum 150 za całość, kiedy świece już mam. Fakt, że są one pod kolektorem, więc nie wiem, czy bez jego zdjęcia da się je wyjąć.
#bialystok
#bialystok
@Racjonalnie-do-przodu zapytaj w unimocie na handlowej
@Racjonalnie-do-przodu bora bartola? XDD sorry, musiałam, bo widziałam na bailostockiej rejestracji taki samochód z podpisem "bora bartola" ( ͡º ͜ʖ͡º) bartol na bank jest dumny ze swojej borci
Na którą pikietę/manifestację wybiera się #bialystok ? Ja zastanawiam się między pikietą w obronie RiGCzu a marszem w obronie disco-polo.
- 6
@Szklanka_Mleka: na Marsz Równości.
@Szklanka_Mleka: Idę na Różaniec pod katedrę.
- 0
Jaki pakiet internetu i tv wybrać w #bialystok ?
Niby jest szeroki wybór, sporo dostawców, ale w ofertach nędza, że głowa mała. Zależy mi na szybkim i stabilnym internecie z wysoką prędkością wysyłania i ciekawych kanałach w tv, bez zbędnych zapychaczy, których i tak się nie ogląda. W bloku jest światłowód.
Po długich poszukiwaniach wytypowałem #netia i #vectra , obie w okolicach 90zł miesięcznie. Ktoś ma
Niby jest szeroki wybór, sporo dostawców, ale w ofertach nędza, że głowa mała. Zależy mi na szybkim i stabilnym internecie z wysoką prędkością wysyłania i ciekawych kanałach w tv, bez zbędnych zapychaczy, których i tak się nie ogląda. W bloku jest światłowód.
Po długich poszukiwaniach wytypowałem #netia i #vectra , obie w okolicach 90zł miesięcznie. Ktoś ma
- 1
@Majku_: Mogę pomóc z pakietami z Vectry (o działanie najlepiej jednak spytać sąsiadów), potrzebuję na priv adresu na sprawdzenie możliwości technicznych.
- 1
@Majku_: Vecta w Białymstoku całkiem dobrze działa, ale prędkość wysyłania będzie raczej mizerna. Może na świetle jest inaczej, bo na koncentryku to tragedia. Kobę jeszcze masz pewnie, ale ostatnio jakieś narzekania na nich widziałem tutaj i w opiniach Google. Z netią nie miałem styczności.
- 0
#bialystok Opera od kilkunastu minut odwala coś z kolorami, raz biały, raz czerwony albo mrugają różne. Tak się testuje na produkcji.
@Czlowiek to uczucie kiedy kupisz coś z programowalnym RGB do komputera xD
- 2
Szukam blacharza z Białegostoku i okolic.
Oprocz poprawek blacharskich chce zabezpieczyć podloge przed korozja
Możecie kogos polecic?
#bialystok #motoryzacja #samochody #podlasie
Oprocz poprawek blacharskich chce zabezpieczyć podloge przed korozja
Możecie kogos polecic?
#bialystok #motoryzacja #samochody #podlasie
@AlcoMatt: a gdzie to jest dokładnie
- 0
@tastesLikeChicken Ogródki działkowe przy świętokrzyskiej
- 7
Drodzy Mirkowie i Mirabelki w szczególności z #podlasie #bialystok! Kilka miesięcy temu ruszyliśmy z prowadzeniem portalu Geekstok.pl związanego z nauką, potencjałem i ciekawymi ludźmi z Podlasia. Zachęcamy Was do zajrzenia na stronę, na pewno znajdziecie coś, co Was zaciekawi ;)
A na dobry początek proponujemy wywiad z założycielem firmy Mad Bicycle, tworzącym rowery customowe, które zaimponowały ludziom na całym świecie:
Geekstok-rowery na miarę! Rozmowa z Adamem Zdanowiczem.
A na dobry początek proponujemy wywiad z założycielem firmy Mad Bicycle, tworzącym rowery customowe, które zaimponowały ludziom na całym świecie:
Geekstok-rowery na miarę! Rozmowa z Adamem Zdanowiczem.
źródło: comment_AHfEtnJX0dPbKmp6NFwnXm189QHZ5vOt.jpg
PobierzKiedy dwóch majstrów dorwie promocję nie kontaktując się z sobą ( ͡º ͜ʖ͡º)
#piekloperfekcjonistow #heheszki #bialystok
#piekloperfekcjonistow #heheszki #bialystok
źródło: comment_FRHt9qpch7gbYF6eGOj4PMIHm8j34kBu.jpg
Pobierz- 571
-Szefie jaką tą kostkę dokupić
-Szarą
-OK
- 999
389
Zjednoczenie kibiców w celu obrony Białegostoku przed „Marszem Równości”

LGBT z całej Polski będzie promowało 20.07.2019 w Białymstoku małżeństwa homoseksualne oraz uczynienie Podlasia “przyjaznym domem dla uchodźców". "Spotkanie kibiców o 12:00 w centrum miasta. Obowiązuje Pakt o nieagresji, taki jaki panuję na reprezentacji czy na Marszu Niepodległości 11 listopada."
z- 215
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Na którą z imprez wybiorą się 20 lipca białostoczanie? [VIDEO]
![Na którą z imprez wybiorą się 20 lipca białostoczanie? [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_kkPNJtFXYf5mVLrvENDTWhXQabqMEq4J,w220h142.jpg)
Ankieta wśród mieszkańców Białegostoku na temat marszów, które odbędą się w ten weekend.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@rafal-masny: z podlasia do niemiec daleko :>



























Jedz do Supraśla, bardzo ładnie tam i blisko białego z tego co pamiętam i w tygodniu po wg polecić twierdzę w osowcu świetne miejsce genialnie przewodnicy. No ale to w tygodniu bo