Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
Wezwali już OSP do sprzątania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Afera_zbozowa: Przybyły oddział OSP zadysponował wsparcie z sąsiednich miejscowości po czym utracono z nim kontakt. Jak powiedział dyspozytor straży nie można skontaktować się również z oddziałami które przybyły z pomocą pierwszemu.
- 0
#motoryzacja #kierowcy #samochody #bekaztransa
#heheszki
To od dziś ubezpieczyciel ma wgląd do historii punktowo-mandatowej szoferaków?
Nawet mi was nie żal.
#heheszki
To od dziś ubezpieczyciel ma wgląd do historii punktowo-mandatowej szoferaków?
Nawet mi was nie żal.
- 12
Gdyby ktoś pytał, to kara za jazdę w Luksemburgu pod zakaz (czytaj wczoraj) wynosi 250 EUR. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekaztransa #zycietruckera
#bekaztransa #zycietruckera
@Bakys: żeby Cie złapali na zakazie w kraju, który jest wielkości dzielnicy Krakowa, to trzeba mieć farta xD
- 3
@Tonari_Totoro: to zbadaj temat dokładnie, patrz, mój kiero taką ulotkę dostał:
źródło: comment_1655473253GmvYn9zFNMf0XmyNNrYdLy.jpg
PobierzPracował ktoś jako kierowca ce pod Dino ? Jak wygląda tam praca ? #transport #bekaztransa #zycietruckera
@Tercja1948: musisz się przebrać za Dinozaura i tak jeździsz, jako żywa reklama.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wilhelm99: Po prawej zamulacz w lawecie 80km/h, po lewej szybki gracz, 9złoty, chłodnia, wędliny, bułki itd
Nagrywający ciota który jedzie za wolno i nawet tir sie wziął za wyprzedzanie, jeszcze zapłacił za bramki zamiast lecieć krajówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagrywający ciota który jedzie za wolno i nawet tir sie wziął za wyprzedzanie, jeszcze zapłacił za bramki zamiast lecieć krajówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LOL, jak wyk0pek coś pisze, to znaczy że jest zupełnie odwrotnie.
@Megawonsz_dziewienc: Otóż to jedna z najbezpieczniejszych grup kierowców na drogach w PL, powodują kilknaście razy mniej wypadków niż osobówki, porównywalną ilość z rowerzystami.
I możesz teraz tupać, wyzywać i się opluć z nienawiści, ale statystyki nie przekłamiesz.
Ale kuweciarze to najgorszy sort kierowców
@Megawonsz_dziewienc: Otóż to jedna z najbezpieczniejszych grup kierowców na drogach w PL, powodują kilknaście razy mniej wypadków niż osobówki, porównywalną ilość z rowerzystami.
I możesz teraz tupać, wyzywać i się opluć z nienawiści, ale statystyki nie przekłamiesz.
źródło: comment_16554163465v2SnfFQXiFGTV5D6mPqeI.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Jaką stawkę godzinową powinien dostać do łapy totalny świeżak na przyuczeniu? Auto solówka, cysterna (lokalny transport paliw, ADR-y) pon.-pt., codziennie w domu. W kilku pierwszych tygodniach jazda z doświadczonym szoferem (z uprawnieniami na nalewaki). Pracodawca zasponsoruje mi nalewaki jeśli się finalnie dogadamy.
#zycietruckera #bekaztransa
---
Jaką stawkę godzinową powinien dostać do łapy totalny świeżak na przyuczeniu? Auto solówka, cysterna (lokalny transport paliw, ADR-y) pon.-pt., codziennie w domu. W kilku pierwszych tygodniach jazda z doświadczonym szoferem (z uprawnieniami na nalewaki). Pracodawca zasponsoruje mi nalewaki jeśli się finalnie dogadamy.
#zycietruckera #bekaztransa
---
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć. Prawie na pewno ta praca nie będzie docelowa, ani "na wieczność".
Jesteś nowym kierowcą. Nie masz za bardzo nic do zaoferowania pracodawcy prócz chęci.
Szkolenia sponsorowane przez pracodawcę zawsze są pożądane. Dzięki nim masz później atuty przy szukaniu lepszej pracy.
Ty teraz musisz się skupić bardziej na złapaniu doświadczenia niż na "zarabianiu kokosów na transporcie".
Nie napisałeś nic o kasie, którą
Jesteś nowym kierowcą. Nie masz za bardzo nic do zaoferowania pracodawcy prócz chęci.
Szkolenia sponsorowane przez pracodawcę zawsze są pożądane. Dzięki nim masz później atuty przy szukaniu lepszej pracy.
Ty teraz musisz się skupić bardziej na złapaniu doświadczenia niż na "zarabianiu kokosów na transporcie".
Nie napisałeś nic o kasie, którą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@adamsowaanon: I pewnie dlatego nie raz miałem sraczkę, po rozmrożonych lodach. dzięki mirek. wporządku jesteś jednak tirowiec.
- 19
To się nazywa transport kombinowany xD
DAF XF z naczepą należał do polskiego przewoźnika, ładunek kończył akurat trasę z Turcji do Polski, natomiast za kierownicą siedział mężczyzna z bułgarskim paszportem, tureckim dowodem osobistym, tureckim prawem jazdy oraz dwiema kartami do tachografu, jedną z Turcji oraz jedną z Bułgarii. Jakby tego było mało, kontrolowany DAF pochodził z 2013 roku, ale manipulacji czasu pracy dokonywano w nim zwykłym magnesem. Wynikało to z nielegalnej przeróbki,
- 3
@xspeditor: to ta nasza konkurencyjność :D
źródło: comment_1655321795lpCvm4Bn2dgdcnonq6Jbrr.jpg
Pobierz- 2
Ten uczuć, kiedy ktoś ci każe robić neutralny załadunek (tak, że on jest przewoźnikiem) tymczasem na plac podjeżdża twoja ciężarówka z dupnym logo w piżdżących na ciągniku i jeszcze większym logo na naczepie xDDDD #bekaztransa
@mindtravel: neutralizowac to można ale pole nr1 czyli nadawcę towaru
- 0
@papaj_21_37: a nie makulatura to już ci powiem jak działa xD jest WEPA która skupuje wszystko co najlepsze, potem są różni pośrednicy, którzy działają globalnie, z paroma współpracujemy. No i oni to chcą, że oni są nadawcą, bo skupują tą makulaturę zewsząd, dlatego oni wtedy są właścicielem tej makulatury. Odbiorca pewnie wie, ale rynek jest tak duży, że papiernie nie mają czasu się tym zajmować i szukać kto i gdzie
Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy nowobudowanych polskich autostradach coraz częściej się takowe pojawiają, parkingi czyste w środku toalety względnie zadbane bo ktoś jest zatrudniony żeby o to dbać. Standard nieraz sporo lepszy niż na zachodzie Europy nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach
#bekaztransa #oswiadczenie #mop
#bekaztransa #oswiadczenie #mop
źródło: comment_1655266459MJiWY39SatBr55JSo0qAOd.jpg
Pobierz- 0
Tak z ciekawości zapytam jakie zarobki są na C+E w kraju i zagranica?
Chodzi mi o różne systemy typu 2/2 lub 3/1.
Czy faktycznie 10k netto jest możliwe?
#transport #bekaztransa #spedycja
Chodzi mi o różne systemy typu 2/2 lub 3/1.
Czy faktycznie 10k netto jest możliwe?
#transport #bekaztransa #spedycja
- 10
- 1
@Mneo:
Zarobki w marcu kierowców u nas w firmie
Jazda poniedziałek piątek, weekendy w domu
Trasy tylko po PL
Zarobki w marcu kierowców u nas w firmie
Jazda poniedziałek piątek, weekendy w domu
Trasy tylko po PL
źródło: comment_1655276391x1K4VKcNxr0gjUodq6g8U6.jpg
Pobierz- 4
@Afera_zbozowa: do żwira było robione? xD
@Afera_zbozowa: ja też na jakieś wiosce
źródło: comment_1655239784sB6Yf1sEeaPDAI8uAbQCRl.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
- Kiedy idziesz do dziada, bo obiecuje ci nowego kunia z patelnio
- Nowy kamion od dziada
#bekaztransa #heheszki
- Nowy kamion od dziada
#bekaztransa #heheszki
źródło: comment_1655228484fyGylb8kxeXTCxfLbjozrf.jpg
Pobierz@starypijany123: na pierwszy rzut oka myślałem ze to ta wielka amerykańska ciężarówka z charakterystycznym przodem
A na drugi xddddd
A na drugi xddddd
@starypijany123: mordeczko to jest bus wieltona. Oni w ten sposób jak zapłacisz ci przywiozą naczepę na bazę. 13.5 t może mieć naczepa więc jest Luz bo pustą targa
#austria #bekaztransa
Mirki! Czy można zostawić załadowane auto (cysterna z kwasami tłuszczowymi) na terenie Austrii bez kary dla kierowcy?
Mój tata utknął. Auto nawaliło, a szef dostał wylewu i mój tata myśli o powrocie na własną rękę bo nikt nie wie co dalej...
Mirki! Czy można zostawić załadowane auto (cysterna z kwasami tłuszczowymi) na terenie Austrii bez kary dla kierowcy?
Mój tata utknął. Auto nawaliło, a szef dostał wylewu i mój tata myśli o powrocie na własną rękę bo nikt nie wie co dalej...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nights: rozgrzej igłę i delikatnie wypal nią dziurkę w paznokciu w miejscu, gdzie zebrała się pod nim krew. W momencie przebicia siknie krew pod ciśnieniem, ale też od razu nastąpi momentalna ulga. Sam paznokieć nie jest unerwiony, więc nie powinno Cię to specjalnie boleć. Creepy, ale działa.
- 0
Timo - tango dawn? #bekaztransa
- 14
Landy z zakazem jazdy w Niemczech w czwartek 16.06, dałem z siebie całe 10%, nie dziękujcie.
#bekaztransa #zycietruckera
#bekaztransa #zycietruckera
źródło: comment_1655190415jI69uwIdGIKSwvm0JzxKtx.jpg
PobierzCzy ktoś wie, gdzie można znaleźć pytania i odpowiedzi do testów psychologicznych na kierowcę kat C?
#pytanie #kierowcy #bekaztransa #tir
#pytanie #kierowcy #bekaztransa #tir
@Kardio_Error: tego nie da się nie zdać chyba
@Kardio_Error: Tego nie trzeba się uczyć i nie ma strachu ze nie zdasz
Jeśli się przyłożysz to po wyjściu stamtąd będzie cię aż bolał mózg XD
Ja u siebie miałem taki jakby test na IQ czyli która figura nie pasuje do
Jeśli się przyłożysz to po wyjściu stamtąd będzie cię aż bolał mózg XD
Ja u siebie miałem taki jakby test na IQ czyli która figura nie pasuje do





























źródło: comment_1655475340hfzGnpcKklUMqehWEp45vX.jpg
Pobierz