Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Bakys: No czarna folia załatwia wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powiedz mu że niech jeszcze przylepi na palety kartki że to żarcie dla chomików i masz 100 procent pewności że nie skroją...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Wezwali już OSP do sprzątania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Afera_zbozowa: Przybyły oddział OSP zadysponował wsparcie z sąsiednich miejscowości po czym utracono z nim kontakt. Jak powiedział dyspozytor straży nie można skontaktować się również z oddziałami które przybyły z pomocą pierwszemu.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Po prawej zamulacz w lawecie 80km/h, po lewej szybki gracz, 9złoty, chłodnia, wędliny, bułki itd
Nagrywający ciota który jedzie za wolno i nawet tir sie wziął za wyprzedzanie, jeszcze zapłacił za bramki zamiast lecieć krajówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
LOL, jak wyk0pek coś pisze, to znaczy że jest zupełnie odwrotnie.

Ale kuweciarze to najgorszy sort kierowców


@Megawonsz_dziewienc: Otóż to jedna z najbezpieczniejszych grup kierowców na drogach w PL, powodują kilknaście razy mniej wypadków niż osobówki, porównywalną ilość z rowerzystami.
I możesz teraz tupać, wyzywać i się opluć z nienawiści, ale statystyki nie przekłamiesz.
wezsepigulke - LOL, jak wyk0pek coś pisze, to znaczy że jest zupełnie odwrotnie.
 Ale...

źródło: comment_16554163465v2SnfFQXiFGTV5D6mPqeI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jaką stawkę godzinową powinien dostać do łapy totalny świeżak na przyuczeniu? Auto solówka, cysterna (lokalny transport paliw, ADR-y) pon.-pt., codziennie w domu. W kilku pierwszych tygodniach jazda z doświadczonym szoferem (z uprawnieniami na nalewaki). Pracodawca zasponsoruje mi nalewaki jeśli się finalnie dogadamy.

#zycietruckera #bekaztransa

---
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć. Prawie na pewno ta praca nie będzie docelowa, ani "na wieczność".

Jesteś nowym kierowcą. Nie masz za bardzo nic do zaoferowania pracodawcy prócz chęci.
Szkolenia sponsorowane przez pracodawcę zawsze są pożądane. Dzięki nim masz później atuty przy szukaniu lepszej pracy.
Ty teraz musisz się skupić bardziej na złapaniu doświadczenia niż na "zarabianiu kokosów na transporcie".
Nie napisałeś nic o kasie, którą
  • Odpowiedz
To się nazywa transport kombinowany xD

DAF XF z naczepą należał do polskiego przewoźnika, ładunek kończył akurat trasę z Turcji do Polski, natomiast za kierownicą siedział mężczyzna z bułgarskim paszportem, tureckim dowodem osobistym, tureckim prawem jazdy oraz dwiema kartami do tachografu, jedną z Turcji oraz jedną z Bułgarii. Jakby tego było mało, kontrolowany DAF pochodził z 2013 roku, ale manipulacji czasu pracy dokonywano w nim zwykłym magnesem. Wynikało to z nielegalnej przeróbki,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten uczuć, kiedy ktoś ci każe robić neutralny załadunek (tak, że on jest przewoźnikiem) tymczasem na plac podjeżdża twoja ciężarówka z dupnym logo w piżdżących na ciągniku i jeszcze większym logo na naczepie xDDDD #bekaztransa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papaj_21_37: a nie makulatura to już ci powiem jak działa xD jest WEPA która skupuje wszystko co najlepsze, potem są różni pośrednicy, którzy działają globalnie, z paroma współpracujemy. No i oni to chcą, że oni są nadawcą, bo skupują tą makulaturę zewsząd, dlatego oni wtedy są właścicielem tej makulatury. Odbiorca pewnie wie, ale rynek jest tak duży, że papiernie nie mają czasu się tym zajmować i szukać kto i gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 848
Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy nowobudowanych polskich autostradach coraz częściej się takowe pojawiają, parkingi czyste w środku toalety względnie zadbane bo ktoś jest zatrudniony żeby o to dbać. Standard nieraz sporo lepszy niż na zachodzie Europy nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach

#bekaztransa #oswiadczenie #mop
Fejteu - Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy ...

źródło: comment_1655266459MJiWY39SatBr55JSo0qAOd.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starypijany123: mordeczko to jest bus wieltona. Oni w ten sposób jak zapłacisz ci przywiozą naczepę na bazę. 13.5 t może mieć naczepa więc jest Luz bo pustą targa
  • Odpowiedz
  • 3
#austria #bekaztransa

Mirki! Czy można zostawić załadowane auto (cysterna z kwasami tłuszczowymi) na terenie Austrii bez kary dla kierowcy?

Mój tata utknął. Auto nawaliło, a szef dostał wylewu i mój tata myśli o powrocie na własną rękę bo nikt nie wie co dalej...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nights: rozgrzej igłę i delikatnie wypal nią dziurkę w paznokciu w miejscu, gdzie zebrała się pod nim krew. W momencie przebicia siknie krew pod ciśnieniem, ale też od razu nastąpi momentalna ulga. Sam paznokieć nie jest unerwiony, więc nie powinno Cię to specjalnie boleć. Creepy, ale działa.
  • Odpowiedz
@Kardio_Error: Tego nie trzeba się uczyć i nie ma strachu ze nie zdasz

Jeśli się przyłożysz to po wyjściu stamtąd będzie cię aż bolał mózg XD

Ja u siebie miałem taki jakby test na IQ czyli która figura nie pasuje do
  • Odpowiedz