Wpis z mikrobloga

Biorac przy uwage obecne ceny to czy dobrym pomyslem jest zaprosic na PIERWSZA randke laske do parku i przyniesc samemu zrobiony sernik (kilka kawalkow nie po jedym jak w kawiarni bysmy zjedli) i kawe w termosie?

Hit czy kit?

#tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #zwiazki #pytanie #ankieta #kiciochpyta

Dobry pomysl?

  • Zdecydowanie dobry 29.1% (148)
  • Raczej dobry 16.1% (82)
  • Neutralny 9.8% (50)
  • Raczej slaby 11.8% (60)
  • Zdecydowanie slaby 17.1% (87)
  • Sprawdzam odpowiedzi 15.9% (81)

Oddanych głosów: 508

  • 57
@pieczony_szczur_z_ogniska: musisz ją wybadać, jeśli to jakaś #!$%@? królewna to może uznać pomysł za tani i kiczowaty, ale imo jest uroczy - z resztą zrobiłem kiedyś podobny myk tyle, że z nieco większym rozmachem - owinalem mojej byłem łeb szmata aby nic nie widziała gdzie idziemy, prowadziłem ja dobra godzinę przez las na taką polanę z widoczkiem gdzie nigdy nie była, a tam przygotowany kocyk, ognisko, winko, truskawki, takie bajery.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Twój pomysł jest dziwny/creepy. Jak generalnie jesteś mocno powyżej średniej (a pewnie nie jesteś, jak wszystkie Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to coś creepy może być odebrane fajnie, ale tylko dlatego, że Ty jesteś fajny. Lepiej nie ryzykować moim zdaniem wyjścia na dziwaka. Weź łaskę na spacer i rurki z kremem (obczaj wczesnej gdzie sprzedają, sprawdź jakość), taki smak dzieciństwa więc się powinien pozytywnie skojarzyć.