Wpis z mikrobloga

Z jakieś 5 lat temu dostałem bana na tinderze, warto kupować nowy numer specjalnie żeby założyć tam konto? Aktualnie korzystam z badoo i facebook randki, ale praktycznie zero par. Jak już nawet jakieś są to albo nie odpisują, albo rozmowa bardzo szybko się urywa. Spotkałem się pare razy na przestrzeni ostatniego roku, ale same niewypały, wszystkie wyglądały inaczej niż na zdjęciach, a do tego z żadną się nie dogadywałem. Jest ktoś kto korzysta z tindera i badoo i może powiedzieć czy jest duża różnica między tymi apkami?
#przegryw #tinder #badoo
  • 17
@dzikiwonsz21: tinder dużo lepszy od fb randek i Badoo jeśli chodzi o jakość dziewczyn. Z fb ranked miałem dwie spotkania i to były jakieś patologiczne dziewczyny a z tindera dużo więcej i większość z nich była w miarę normalna
@StanMarsh93: ale ja mam taki wygląd, że wydaje się młodszy niż jestem, a do tego wyglądam na grzecznego miłego chłopaka. Patusiary itp w takich nie gustują xD jak założyłem konto na fotce, to dosłownie żadnej pary nie miałem.
@dzikiwonsz21 chyba nie warto, koleżanka tez dostała bana na tinderze, korzysta z badoo i znajduje spoko pary. Na tinderze fajne jest to ze dopiero po sparowaniu można ze sobą pisać, ale to raczej plus dla kobiet, nie dla facetów. Poza tym poziom moim zdaniem podobny.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.