Wpis z mikrobloga

Siema.
Jako że właśnie rozstałem się dziewczyna czas wrócić na rynek matrymonialny mam kilka pytań:
1. Można zdobyć tindera plus za free?
2. Jak aktualnie wygląda rynek na tinderze?
3. Gdzie można poznać spoko dziewczynę skoro przeprowadziłem się do nowego miasta i nikogo jeszcze nie znam.

o mnie: bliżej 30 niz 20 :)
#tinder #badoo #zwiazki
  • 19
  • Odpowiedz
@Walipieta z roku na rok jest coraz gorzej, nie bez powodu pojawiają się nowe aplikacje, wcześniej tinder miał w zasadzie monopol. Kiedys w wojewódzkim można było przewijać na darmowym limicie tygodniami, ostatnio na nowym koncie nawet nie dobiłem do limitu i już zaczyna pokazywać osoby 100km+ bo brak bliżej. Jak baby są to 50% to reklamy Instagrama
  • Odpowiedz
To jakie inne apki polecasz? Wiadomo że najlepiej jest na domówkach ale skoro nikogo nie znam to nikt mnie nie zaprasza :D


@Walipieta: to idziesz do klubu, podbijasz do CHŁOPÓW i z nimi się kumplujesz, a potem TY ROBISZ DOMÓWKĘ, na którą zapraszasz swoich nowych kolegów, a oni MUSZĄ ZAPROSIĆ wolne laski
  • Odpowiedz
@Walipieta: Sam zobacz i ocen,ale chłopaki ci dobrze mówią a z mojej opinii mogę dodać,ze Tinder tak upadł,ze nawet chady nie maja tam lekko a o randkę tak łatwo nie jest a ja pisać długo nie lubie i pajacowac dlatego dałem sobie z tym spokój
  • Odpowiedz
@Walipieta: Ja z mordą 7/10 + 187cm wzrostu (zero siłki lol), nie mogę tych top tier ogarnąć zwykle. Ale takie półeczkę niżej już tak - zrobiłem błąd początkującego tinderowca i gadałem z tymi maczami dosyć sporo i teraz mam nie wiem z 7 dup co się chce spotkać i ja nie wiem #!$%@? kiedy ^^
  • Odpowiedz
@Walipieta: W dzisiejszych czasach ogromnego niedoboru wolnych dziewczyn, gdy na jedno miejsce przypada tysiące kandydatów, szanse na to że zostaniesz wybrany to tylko i wyłącznie loteria, szczęście.
Rób wszystko co się tylko da, ale nie tindery.
  • Odpowiedz