#wykopreklama #autopromocja #autoreklama #prl #polska #wspomnienia

http://www.wykop.pl/link/1908450/zaganskie-wspomnienia-z-czasow-prl-czyli/

@Sindarin @tangerine_ @Czipsu @zdechly_jez @tmsz @Patrol220 Co prawda nie jest to zapowiadany wywiad z moim dziadkiem nt. Sybiru jednak On sam jak i moja babcia również występują w tym filmie, może was zaciekawi jak lubicie taką żywą lekcję historii - no i macie przedsmak tego co można
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magisterblogers: Trochę szukanie sensacji na siłę. Godzina pod wieczór, czy raz na tydzień, by oglądnąć fajny serial, to przecież nie marnowanie życia, a nawet dobry sposób na odpoczęcie po całym dniu, lub choćby spędzenia czasu z drugą połówką jedząc prażoną kukurydzę.

Wiele osób też stwierdza wyższość seriali nad filmem, bo pozwalają na większą ilość wątków i bogatsze przedstawienie postaci.

Bywają dobre i kiepskie, tak samo jak filmy, więc jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@magisterblogers: polecam funkcję "odpowiedz" bo nawet nie wiedziałem, że mi coś odpisałeś.

Twoje argumenty są niestety inwalidami.

Te o uzależnieniu, traceniu czasu, marnowaniu życia itp. to banały totalne. Najważniejsze - to jest mój czas. Mogę go tracić tak, jak mam na to ochotę. I każdy inny ma do tego prawo. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zamiaru moralizować milionów ludzi, którzy marnują swój innymi sposobami, moim subiektywnym zdaniem mniej ciekawymi,
  • Odpowiedz