Nie znam się zupelnie na samochodach i czy ktoś mógłby przybliżyć co jest korzystniejsze, jakiś olx czy dzwonienie po skupach, ew. Inna opcja?
Wiem że jest kara solidna za brak OC i czy istnieje sposób żeby jakoś ominąć to?
#krakow #auto #motoryzacja #sprzedamauto #sprzedam


























#auto #lakiernictwo #blacharstwo #diy
źródło: comment_1660815921CGOQ5wYDNwYBVgPehjaPJ8.jpg
Pobierz