Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Proceentex3: Polecam. Uzywam i jestem bardzo zadowolony:

https://orllo.pl/kamera-samochodowa-w-lusterku.html

@Smash: Kamera cofania włącza się automatycznie ze wstecznym, samo podłączenie jest skomplikowane?
Mam A800 + tylną, ale za każdym razem trzeba klikać w ekran, aby się przełączyć...

@Proceentex3: Vantrue m2 jak chcesz coś top

@aktywnymaz: Korzystasz z tej kamerki? Dlaczego aspieruje do premium, jest duża różnica w porównaniu do konkurencji?
@danio_96: Tego nie wiem, bo nie mam jej podpiętej do "cofania". W samochodzie mam wbudowaną kamerę cofania, więc tej używam tylko jako rejestratora. Jest tam, a raczej był kabelek do podpięcia CHYBA pod światło cofania (był, bo go uciąłem, nieotrzebne mi to)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96: Tego nie wiem, bo nie mam jej podpiętej do "cofania". W samochodzie mam wbudowaną kamerę cofania, więc tej używam tylko jako rejestratora. Jest tam, a raczej był kabelek do podpięcia CHYBA pod światło cofania (był, bo go uciąłem, nieotrzebne mi to)
@Smash: Ok, ale co z tego co widzę mało jest recenzji tej kamerki, zaś na YT narzekają na nieresponsywny ekran i wyłączanie się jej.

@aktywnymaz
Skąd więc stwierdzenie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96: Używam jej już ponad rok. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby się wyłączyła. Ekran i przyciski ekranowe reagują bardzo dobrze, bez żadnego opóźnienia.

@Smash: A jak z jakością nagrań, da radę jej użytkować jako pomoc przy pakowaniu? Te linie są w miarę miarodajne? Tylną kamerkę montowałeś na szybie czy gdzieś na zewnątrz?
Jak sytuacja wygląda w gorszych warunkach (zła pogoda, noc).
Jak mówiłem, jeśli chodzi o cofanie, to nie wiem, bo używam wbudowanej z auta. Zamontowana na tylniej szybie, wewnątrz rzecz jasna. Nagrania są bardzo wyraźne zarówno w nocy jak i przy złej pogodzie. Cały czas obraz nagrywany jest z obu kamer w dwóch oddzielnych folderach. Podczas jazdy mam odpalony stale obraz z tylnej kamery, dotknięciem ekranu przełącz się między przód, tył, przód/tył jednocześnie - na dzielonym okranie. Zablokowanie obecnego nagrania to dotknięcie