Cześć Mirki z #emigracja #uk #anglia #szkocja
Mam pytanie, czy ciężko złapać na emigracji pracę biurową np. w banku itp?
W PL pracowałem przez 6lat+ w pośrednictwach finansowych i różnych bankach i zastanawiam się czy jest taka możliwość
#finanse
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skuteczność typowaniu ludzi do wykonania badań a przez to wieksza skuteczność w wykrywaniu wirusa.


@Soobak: To było na poważnie, czy sarkazm? Bo już takie głupoty tu widuję, że czasami ciężko się zorientować.
  • Odpowiedz
Brexit na pewno nie, ale operatorzy wciąż coś zmieniają. Połączenia głosowe na 99% będą działać. W drugą stronę - UK -> PL zauważyłem drastyczny spadek prędkości internetu w roamingu w porównaniu do ubiegłych lat. Kiedyś wyświetlało LTE (w UK tego napisu nigdy nie widziałem), teraz zazwyczaj 3G na tym samym telefonie, operatorze i w tym samym miejscu...
  • Odpowiedz
Witam #emigracja w #uk #anglia szybkie pytanie

Produkują jeszcze te czekoladki ze zdjęcia? Czaję się na nie chyba od 3-4 lat, szczególnie przed świętami i nigdy nie mam weny żeby je sprowadzić/kupić.

Stąd też moje drugie pytanie: dobre to w ogóle? Czytałem dużo opinii i większości osobom bardzo smakuje.
Kwestia tego czy to serio jest dobre, czy po prostu Anglicy i ich smakołyki nie należą do najlepszych, przez
niochland - Witam #emigracja w #uk #anglia szybkie pytanie

Produkują jeszcze te cz...

źródło: comment_1603470917W03jCvepcYzV54kDjCOqTv.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: Tak produkują i nawet zwiększyli ofertę o tabliczkę czekolady i „obraną pomarańcze” czyli takie małe kawałki razem zapakowane. Czy to dobra? No wiadomo kwestia gustu. Wg mnie to zwykła czekolada o aromacie pomarańczy. Nie jest to mój ulubiony smakołyk
  • Odpowiedz
Pracuje w łukeju jako barista. Tyram za minimalna a cały czas wymagają więcej XDD. Wczoraj żartem powiedziełam swojej koleżnace "minimal wage, minimal effort". Oczywiście ona wszystko powiedziała menadzerowi. Dzisiaj miałem rozmowę z managerem że jak będę tak żartować to mnie zwolnią i ze tak nie wolno, i ze juz zwalniali za to, a potem dodał ze jak sie nie bede zachowywac to mi godziny utnie (4 hours contract here) XDD. To już
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do przyszłych znalezisk
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach