Wpis z mikrobloga

Wklejam opinie z google którą znalazłem (pisownia oryginalna)

Bylem kiedys w tym gabinecie, nie wiem ktory to byl Lekarz ale zmierzyl mi cisnienie , zrobil EKG , po czym siada do biurka I mowi ze mam nadcisnienie i chce przepisywac mi leki na nadscisnienie , Ja wtedy 32 lata mialem , przytylem sporo a ten zamiast pogadac ze mna zeby zmienic styl zycia w tym wieku , nawyki zywieniowe , nic o tym nie wspomnial od razu wypisal recepte, Panie Doktorze w Anglii kardiolog sie za glowe lapal ze w Polsce lekarze od razu biora sie za wypisywanie lekow ... Ja tego leku nie wzialem, za to posluchalem lekarza w Anglii , silownia,bieganie,zdrowe odzywianie, i problemu u mnie nie ma z wysokim cisnieniem, ale chyba kazdy sie domysli dlaczego w Polsce lekarze od razu biora sie za wypisywanie lekow.... nigdzie czegos takiego nie ma ze jezdza przedstawiciele farmaceutyczni po lekarzach tylko w Polsce , “wycieczki” punkty za wypisywanie lekow to jest rozne gadzety,a Ci zeby zarobic wiecej pisza tylko te recepty na leki ... cos jak mafia farmaceutyczna... , takze prosze nie robic takich rzeczy ze od razu prEpisujecie leki mlodym osoba ktore musialy by je brac juz do konca zycia !!!!

#polska #medycyna #sluzbazdrowia #anglia #niewiemco
  • 4
@bionesta nauczony doświadczeniem 10 000 innych grubasów z nadciśnieniem wie że żaden z nich nie zmieni stylu życia i przyszli tylko po tabletkę. Swoją drogą dziwne że ktoś postawił rozpoznanie nadciśnienia po jeden wizycie skoro do jej postawienia trzeba 2 patologicznych pomiarów z dwóch wizyt.

Jeszcze te ... Jako nie wiadomo co sugeruje że mamy do czynienia z osobą z ewidentnymi brakami umysłowymi