via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktoś z #uk problem ostatnio ze stroną argosa? Od kilku godzin próbuje zamówić coś z dostawą, wybieram datę i wywala błąd jak chcę zapłacić. Próbowałam zapytać kogoś przez czat ale nie łączy mnie. Jak raz połaczyło to się gościu rozłączył. #anglia
petugh - Miał ktoś z #uk problem ostatnio ze stroną argosa? Od kilku godzin próbuje z...

źródło: comment_1605210500YlAGXrlIDSlIZllLudCWde.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Covid2020: dziwne, wirus nie wirus zwrot powinni przyjąć. Właśnie tego co chcę kupić nie da się zamówić na click and collect więc lipa. Spróbuję jeszcze jutro na czacie napisać...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Dziś czytałem ciekawy artykuł na temat tego jak zmieni się sytuacja po #brexit dla muzyków i ludzi z branży estradowej w #uk #anglia #szkocja z brytyjskim paszportem chcących występować w Europie od 2021. Przeklejam link na samym dole a poniżej wolne tłumaczenie (będzie długo):

1) musisz mieć paszport ważny minimum pół roku przed wyjazdem - to jasne
2) musisz mieć ubezp zdrowotne, bo ehic/ekuz przestaje działać
3)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam Mików i Mirabelki plusujące poprzedni wpis, czyli ten o biadoleniu o rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Junior Machine Learning Engineer po angielsku.
TL;DR jest na końcu wpisu, a poprzedni post tutaj

Jestem już po. Na 60% mnie nie przyjmą dalej, bo za dużo czasu spędziłem nad ogarnianiem jednej metody w Pytongu, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Głupstwa raczej nie palnąłęm, chociaż jednej rzeczy nie wiedziałem, więc zgadywałem. Do teraz w sumie nie wiem, czy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tyrymyry: Jeżeli to było tylko za długo spędzenie czasu nad jedną metoda to chłopie wyluzuj. To w życiu w normalnej firmie nikogo nie skreśli.
  • Odpowiedz
@tyrymyry: Nie wiem kto Ci napisał ze ktoś będzie Cię pytac o szczegóły i technikalia, ale to pewnie ktoś kto nigdy nie rekrutował się za granicą. Tylko w Polsce masz umieć wszystko. Szczególnie na juniora.
  • Odpowiedz
#uk #anglia #iptv #pytanie
Mam założony internet wifi
Mam TV, do którego nie jest podłączona żadna angielska telewizja
Nie korzystam z żadnego BBC i innych tego typu aplikacji.
Jedyne co oglądam na żywo to polskie programy z iptv

Czy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkelunio:

Jedyne co oglądam na żywo to polskie programy z iptv


Tak, powinieneś kupić jak oglądasz programy na żywo, ale w praktyce nie będą mieli jak Ci tego udowodnić, więc możesz skłamać i wypełnić formularz, że nie oglądasz tv i żeby przestali Ci wysyłać listy
  • Odpowiedz
@tyrymyry: Spoko, nie martw się, w Anglii zazwyczaj jest kulturka na rozmowach kwalifikacyjnych. Na każdej rozmowie w UK nie stresowałem się, atmosfera była zawsze dość przyjemna i ogólnie było spoko.
Nie to co w Polsce, pamiętam ile stresu i niezręcznych pytań mi zadawali xd
  • Odpowiedz
Mirasy, ktoś może pracował w UK ostatnio i chciał zrealizowac zwrot podatku w formie czeku? Przyszedł mi, próbowałem zrealizować w PKO, okazało się że nie mogę, musiałem zamykać konto które do tego celu założyłem. Skontaktowałem się z hmrc, powiedzieli że mogę po prostu anulować czek i poprosić o przelew, tak zrobiłem - zamiast przysłać mi pieniądze na konto wysłali... nowy czek. Podobno nie można zmienić formy zwrotu jak już raz wysłali czek.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyszedł czas dostarczania evidence dla student loans company i znowu nachodzi mnie myśl spłacać to w całości i zapomnieć, czy olać, czy co. Mam na ten moment mam za co spłacić całość, ale mieć a nie mieć to różnica.
Jakby nie odczuwam, że to jest prawdziwy kredyt, przez to, że zaciągałem go na studia lata temu no i jest w Anglii.
Taka myśl, że co mi zrobią... No właśnie, co mi mogą

Co robić

  • Spłacić na raz, przeboleć i zapomnieć 57.8% (26)
  • Płacić ratę miesięcznie regularnie 28.9% (13)
  • Olać, przecież nie będą mnie ścigać o parę tysięcy 13.3% (6)

Oddanych głosów: 45

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach