nie chyba, a na pewno ;)


@Ag90: Jasne, ze bylo i bedzie jeszcze kilka razy. Zapodalem, bo to kwintesencja mojej poprzedniej wypowiedzi na temat settlersow, niby wolno i niby mozna, a jednak teraz szybko i teraz trzeba. Teraz trzeba, a wczesniej bylo tylko mozna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Ja naprawde na poczatku nie wiedzialem, ze to prawdziwy najman :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach