Może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała procedura zgłaszania o pre settled status po nowym roku? Bylem w przez UK 2 lata ale wróciłem w połowie 2017. Średnio mam możliwość do końca tego roku pojechać i ogarniać temat na miejscu w #uk a wszystkie informacje jakie znalazłem na necie to, że przed końcem roku musowo trzeba być na miejscu a ewentualnie wniosek można do końca czerwca składać.
#























![Trebusz w Aukcji [MASSIVE Trebuchet First Test]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1607684521MY29NvtukHIplLOuhtSYo3,w220h142.jpg)



#pytanie #anglia #emigracja #wielkabrytania