Wpis z mikrobloga

Mirki, mam kmine dotyczącą #smartfon . Ogólnie na co dzień używam Samsunga Galaxy i jestem zadowolony z tego sprzętu, jednak irytuje mnie jego rozmiar gdy wybieram się na jakieś bieganie, no i zacząłem mocno myśleć nad kupnem czegoś kompaktowego, bez problemowo słabszego, ale pewnego. Ten drugi byłby używany właśnie w takich wypadkach jak bieganie etc.

Do meritum - nie można być prawdziwie heteroseksualnym, jeśli nie spróbuje się aktu homoseksualnego ( ͡º ͜ʖ͡º) i zacząłem mocno myśleć o #iphone konkretnie o iPhone SE 2020. Fajne to to, małe, używany nie kosztuje dużo no i przez to, że jest to jabłko to jednak ma długie wsparcie i stabilne oprogramowanie (czego niekoniecznie uświadcze w starszych kompaktowych #android ).

Co myślicie o tym telefonie i ewentualnie co innego kompaktowego byście polecili?
#android #ios
  • 9
@plasq: nie ma małych telefonów.

Teraz mam mniejszy, moto edge 40 pro, i jest dużo lepszy niż poprzedni (moto edge 20 pro). Jednak rozmiar ma znaczenie, bo mam małe łapki :D

A co do przesiadki na ios, to zastanów się, czy nie będzie cię to drażnić.
  • 0
@login_cwiczebny jakby nie będzie to pełna przesiadka. Będę go pewnie zabierał na aktywność fizyczną i ogólnie w sytuację, kiedy mały rozmiar będzie miał przewagę (albo nie będzie mi szkoda telefonu). Plus zwyczajnie mnie ciekawi co ten iOS takiego ma, a nigdy nie miałem okazji z nim obcować.
o ten iOS takiego ma


@plasq: nie ma nic ekstra względem androida, jest po prostu inny.

Będę go pewnie zabierał na aktywność fizyczną i ogólnie w sytuację, kiedy mały rozmiar będzie miał przewagę


@plasq: będziesz przekładał kartę za każdym razem? Mnie by to irytowało.
@plasq chyba Asus robił jakiś mały kompaktowy ale nie wiem czy to było tanie. iPhone wersja dla biedaków na daj spokój żadnej kobiety z takim nie widziałem. A nawet dzieci mają pełnoprawne wersje rozumiesz dziewczynki bawią się iPhonami bo normalnie na Androidzie Instagram nie pójdzie.