Wszystko
Najnowsze
Archiwum

LubieChleb
via iOS- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

konto usunięte
- 2
@LubieChleb: byłem, widziałem, degustowałem :)

EdgyCaesar97
- 1
@LubieChleb: Najnudniejsze muzeum w jakim bylem w zyciu.. Nawet muzeum ABBA w Sztokholmie bylo ciekawsze/lepsze..
#stealalert #streetwear #amsterdam #adidas #modameska
Patrzcie jaki steal, boosty po 19 EUR.....rozmiary od 52,5 wzwyż, najwyżej grubszą skarpetę się włoży
Patrzcie jaki steal, boosty po 19 EUR.....rozmiary od 52,5 wzwyż, najwyżej grubszą skarpetę się włoży
źródło: comment_16595044595BlV4cWZ9NfUuxrriZZLnq.jpg
PobierzCześć, 20.08 lece KLM z Amsterdamu do Atlanty. Bagaż oczywiscie podręczny + rejestrowany. Powiedzcie mi proszę jak wyglada tam sytuacja, obawiać się czegoś? Czy problemy występują tez dla pasażerów na tak długie loty? No ogolnie wszystko co wiecie, z góry dzieki!
#amsterdam #schiphol #lotnisko #lotnictwo #samoloty #klm #ryanair #wizzair #podroze #podrozujzwykopem
#amsterdam #schiphol #lotnisko #lotnictwo #samoloty #klm #ryanair #wizzair #podroze #podrozujzwykopem
- 0
@FeyNiX: Jakby mi mieli przywieźć to musza do Des Moines wysłać jeszcze xD, bo tam mam kolejny lot, oczywiscie łączony kupowany na KLM
@koba01: Pierwszy z PL na pewno poleci, kwestia tego co będzie później, ja miałem przesiadkę 1h10min oczekiwania i nie ogarneli ale gdy wracałem czekałem 4h30min i już torbę miałem ze sobą. Weź do podręcznego najważniejsze rzeczy a do rejestrowanego te mniej i się nie przejmuj.
#amsterdam #holandia
Moi drodzy, potrzebuje Waszej pomocy. Z przyczyn zawodowych we wrzesniu szykuje mi sie 3 miesieczny pobyt w Amsterdamie. Jak/gdzie najlepiej szukać tam srednioterminowego wynajmu? Interesuje mnie studio/pokoj z dostepem do kuchni. Przejrzalam juz booking i airbnb ale znalezc cos ponizej 14- 15k pln/ miesiecznie jest praktycznie niemozliwe. Z drugiej strony na jakichs agencyjnych stronach mozna znalezc cos w okolicach 7-8k, czy to nie scam? Jak wyglada
Moi drodzy, potrzebuje Waszej pomocy. Z przyczyn zawodowych we wrzesniu szykuje mi sie 3 miesieczny pobyt w Amsterdamie. Jak/gdzie najlepiej szukać tam srednioterminowego wynajmu? Interesuje mnie studio/pokoj z dostepem do kuchni. Przejrzalam juz booking i airbnb ale znalezc cos ponizej 14- 15k pln/ miesiecznie jest praktycznie niemozliwe. Z drugiej strony na jakichs agencyjnych stronach mozna znalezc cos w okolicach 7-8k, czy to nie scam? Jak wyglada
- 4
@Gxgxgg999: 1h pociagiem to praktycznie cala holandia i miejscowosci podmiejskie, poszukaj w okolicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Gxgxgg999: powiem ci ,ze nie bedzie latwo. Holandia to specyficzny kraj, tutaj jest bardzo ciezko o wynajem poniewaz jest ograniczona ilosc mieszkan a chetnych z pieniedzmi jest wielu. Do tego dochodzi castingi na wynajem mieszkan, kaucje w wysokosci 3x czynsz, prosba o wyciagniecie dowodu zarobkow z urzedu skarbowego 3 lata (wymagania co do zarobkow, na lepsze mieszkanie moge krzyczec okolo 70k/rok) wstecz czy rowniez nie wynajecie, poniewaz jestes obcokrajowcem. AirBnb
- 4
Mirki, orientuje się ktoś z was w jaki sposób mogę nabyć bilet na mecz Ajax - Szachtar, który odbędzie się we wtorek 26.07?
Akurat będę w Amsterdamie w tym czasie i fajnie byłoby meczyk obejrzec.
Na bramkach jakaś szansa żeby kupić?
#mecz #ajax #amsterdam #pilkanozna
Akurat będę w Amsterdamie w tym czasie i fajnie byłoby meczyk obejrzec.
Na bramkach jakaś szansa żeby kupić?
#mecz #ajax #amsterdam #pilkanozna
Na wypoku są wszyscy specjaliści i ludzie z całego świata, więc i zapewne będą z #holandia
Byłem na wycieczce w Amsterdamie i mam kilka pytań, może ktoś mi wyjaśni.
1. Przede wszystkim zauważyłem sporo ogłoszeń o pracę. Jakie jest bezrobocie w tym mieście? I jakie zarobki, że tak trudno znaleźć sprzedawców?
2. Na prawie każdym coffieeshopie jest ogłoszenie o pracę. Dlaczego ludzie tam nie chcą pracować?
Byłem na wycieczce w Amsterdamie i mam kilka pytań, może ktoś mi wyjaśni.
1. Przede wszystkim zauważyłem sporo ogłoszeń o pracę. Jakie jest bezrobocie w tym mieście? I jakie zarobki, że tak trudno znaleźć sprzedawców?
2. Na prawie każdym coffieeshopie jest ogłoszenie o pracę. Dlaczego ludzie tam nie chcą pracować?
źródło: comment_1658256295gzOXBI8Ox5miHYxZjhaitY.jpg
Pobierz5. Od czasu zmniejszenia ograniczenia masakrycznie zmniejszyły się korki, widzę to przede wszystkim u siebie na czasie, wcześniej powrót do domu zajmował mi 50min, teraz max 30... Jadę płynne 100 i ruch się nie zatrzymuje.
@chud 1 & 2 sporo ogłoszeń, bo pracowników brakuje wszędzie prawie. Do tego dodaj politykę rządu NL, która młodych wypycha do szkół i na studia (Holandia ma stawki wiekowe, które powodują, że przed 21r życia, średnio opyla się pracować). Przez to takie prace, na których np. w PL dorabiają sobie ludzie nastoletni - tutaj są nieobsadzone w 100%, bo nie ma kim po prostu. Coffieshop raczej niczym nie różni się od
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Patatina: nie wiem ja bylem autem
- 0
@Luna98x: bylo fajnie, ja az tak nie przepadam jak moja rozowa ale i dla mnie bylo ok.
Ze wzgledu na starość mielismy miejsca siedzace i nawet to ze bylismy chyba prawie z 2h przed koncertem juz na stadionie nas uratowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak jest na narodowym z akustyka, słyszałem że słabo, na amsterdam arenie jak dla mnie też nie było szału, ogólnie
Ze wzgledu na starość mielismy miejsca siedzace i nawet to ze bylismy chyba prawie z 2h przed koncertem juz na stadionie nas uratowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak jest na narodowym z akustyka, słyszałem że słabo, na amsterdam arenie jak dla mnie też nie było szału, ogólnie
źródło: comment_1660249175x12SJHEo4ArQ0YQnXNxJg9.jpg
Pobierz- 14
6
Tymczasem w Amsterdamie

Wycieczka po Amsterdamie
z- 0
- #
- #
- #
1
Amsterdam bez Eurostara przez 4 lata?

Przebudowa stacji Amsterdam Centraal będzie wymagała zamknięcia peronu, na którym są stanowiska odprawy pasażerów Eurostara. Prace mają się rozpocząć w 2024 r. i trwać cztery lata
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 3
Apropo tego obrazka - w Amsterdamie jeździ sie głownie rowerami?
Może to miejsce dla mnie. Moglbym wtedy swobodnie randkowąć, pozbywając sie presji niekoniecznego wydatku na auto - byle tylko nie wstydzic sie ze go nie mam na randkach
#amsterdam #holandia #podrywajzwykopem
Może to miejsce dla mnie. Moglbym wtedy swobodnie randkowąć, pozbywając sie presji niekoniecznego wydatku na auto - byle tylko nie wstydzic sie ze go nie mam na randkach
#amsterdam #holandia #podrywajzwykopem
źródło: comment_1655062859TsKClqtgx37e9ylg07CWWH.jpg
Pobierz@essos: Tutaj nawet na imprezy się jeździ na rowerach i wraca również. Nie mieć samochodu to akurat nic takiego, chociaż warto mieć nawet jakiś mały skuter (którymi tutaj można jeździć po drogach rowerowych) i wtedy we dwie osoby jechać.
A to tylko w amsterdamie tak czy ogólnie w holandii?
@essos: Cała Holandia i jak coś to właśnie bym polecał inne miasta niż Amsterdam bo tutaj tłoczno i bardzo drogie mieszkania. Jak coś to polecam takie miasta jak Haga, Utrecht, Tilburg, Eindhoven, Breda.
Utrecht jest wręcz nazywane pierwszym w Europie "miastem bez samochodów"
Ma ktoś pożyczyć końcówkę do tankowania lpg na polski gwint? Mogę podjechać gdzieś w miarę rozsądku. (ʘ‿ʘ)
#amsterdam
#amsterdam
#amsterdam jak sytuacja na lotnisku, faktycznie czeka sie długo zeby przejść kontrolę?
- 0
@hufosterex 48 minut szedlem do security check od momentu skanowania biletu
@miniCZOLG: Dzięki!
1
Paraliż jednego z największych lotnisk w Europie. Duży przewoźnik reaguje

Amsterdamskie lotnisko Schiphol jest przepełnione i nie może normalnie funkcjonować. Kryzysowa sytuacja jest konsekwencją deficytu personelu. Holenderskie linie lotnicze KLM zareagowały na sytuację i zapowiedziały, że wstrzymają sprzedaż biletów na wszystkie loty z lotniska
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















